Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ej koristite li vi preworkout?? danas sam uzela pola mjerice (pise pola za intermediate users a cijela za advanced) i nista me nije diglo, ali NISTA. 😡 Vise me digne kad popijem kafu..inace ja ne pijem bas kafu, bas sam kontala da ce me ovo onesvijestiti 😒
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Megi ti ko da s marsa padas.

          Koji prew? Daj sliku deklaracije?

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Megara View Post
            Ej koristite li vi preworkout?? danas sam uzela pola mjerice (pise pola za intermediate users a cijela za advanced) i nista me nije diglo, ali NISTA. ������ Vise me digne kad popijem kafu..inace ja ne pijem bas kafu, bas sam kontala da ce me ovo onesvijestiti ������
            Zavisi sta podrazumijevas pod preworkout. Ja naprimjer ne koristim ama bas nikakav dodatak prehrani. Nutritivna vrijednost mog pre-workout meala je 27g proteina, 27g ugljikohidrata i 3g masti (oko 250kcal). Jedem jedan sat prije treninga i uvijek raspolazem optimalnom snagom, bez nadutosti i slicno.

            I da. Volja. Ako si ti u glavi dignuta, nema tu preworkouta ili kafe koja te moze dici. Moje misljenje.

            Comment


            • Re: CHAT

              @Daca : hahahaahahahaha to je to, prvo sam se Pikca sjetila " ja predlazem da ti meni das da probam cisto, a ako ne ide onda ga ubij ili kako to vec ide " hahahaha
              @Max : my proteinov pulse v4, mjerica je 17gr ja sam uzela pola (caffeina 150mg taurina 800mg, kreatina 4, betaalanin 1.3) nmg Staviti sliku jer kucam sa moba.
              @Argentum samo necural bajo moj
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Argentum View Post
                Zavisi sta podrazumijevas pod preworkout. Ja naprimjer ne koristim ama bas nikakav dodatak prehrani. Nutritivna vrijednost mog pre-workout meala je 27g proteina, 27g ugljikohidrata i 3g masti (oko 250kcal). Jedem jedan sat prije treninga i uvijek raspolazem optimalnom snagom, bez nadutosti i slicno.

                I da. Volja. Ako si ti u glavi dignuta, nema tu preworkouta ili kafe koja te moze dici. Moje misljenje.
                ja bih rekao da ona misli pod tim.......kofein,citrulline,beta alanin,arginin i slicne stvari koje idu u preworkout proizvode
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Megara View Post
                  @Daca : hahahaahahahaha to je to, prvo sam se Pikca sjetila " ja predlazem da ti meni das da probam cisto, a ako ne ide onda ga ubij ili kako to vec ide " hahahaha
                  @Max : my proteinov pulse v4, mjerica je 17gr ja sam uzela pola (caffeina 150mg taurina 800mg, kreatina 4, betaalanin 1.3) nmg Staviti sliku jer kucam sa moba.
                  @Argentum samo necural bajo moj
                  svi ti su premalo dozirani....ja obicno pijem 5g beta alanina,9g citrullina,3g taurina i jedno 400g kofeina
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Razumijem da se to odnosi na suplementaciju, ali samo navodim svoje misljenje i to bez ikakvog cilja da iniciram diskusiju za i protiv suplementacije. Zao mi je sto je to tako zvucalo, ali nije mi to bio cilj. Samo zelim reci da je bitno ono sto se unese, a sada hoce li neko to unijeti krutom hranom, suplementom ili lizanjem postanskog sanduceta to je individualno pitanje.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Maaaxxxxeee odgovoriii miiii!! jel i ti mislis da je premala doza, kao dominik? Iako sam zensko i ne pijem kafu? i niste mi odg da li vi nesto korstite ? (wink wink )
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ja sam u pripremama zadnje 2-3 sedmice pio animal-ov preworkout sa kofeinom i 25mg efedrina i to mi nije bilo nesto ''jako'' da kazem da me drmnulo lol


                        nedavno sam pricao protiv efedrina ali eto, 25mg jos dobro podnosim, tek od 50mg mi bude lose izgleda
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          ja sam u pripremama zadnje 2-3 sedmice pio animal-ov preworkout sa kofeinom i 25mg efedrina i to mi nije bilo nesto ''jako'' da kazem da me drmnulo lol


                          nedavno sam pricao protiv efedrina ali eto, 25mg jos dobro podnosim, tek od 50mg mi bude lose izgleda
                          probaj 3/4.......ja malo razmisljam o nekom gotovim preworkoutu jer mi je dosta malo ovoga sto stalno pijem pa za promjenu malo,ali nikako da se odlucim sta.....bio probao od labrade charge(ili tako nesto) 2 mjerice,ali nista Extra....neki bolji prijedlog sada kad vec mislim uzet neke steznike za ruke pa odmah i to ...e i ZZZ koja je razlika i koji bi bili bolji .........ah da....ne smijem tu.....evo u PM....plizz
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: CHAT



                            Samo necural

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Megara View Post
                              Ej koristite li vi preworkout?? danas sam uzela pola mjerice (pise pola za intermediate users a cijela za advanced) i nista me nije diglo, ali NISTA. 😡 Vise me digne kad popijem kafu..inace ja ne pijem bas kafu, bas sam kontala da ce me ovo onesvijestiti 😒
                              Pio sam mjericu jack3d-a i mjericu C4 zajedno pomjesano i nisam nikakve promjene osjetio haha (2,3 zadnja treninga pred natjecanje). Inace popim kavu i zasad najbolje mi pase
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                ovi Powerlifteri postali pravo neozbiljni, sve deblji i deblji

                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X