Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    Pa nema toga u vas doli u Splitu, zato i uzimaš preko neta..
    Ne zaje.bajem se kad ti kažem!


    Sve zavisi koje vrijeme izabereš za ići, kada je sezona zavisi, nekih po ure treba do tamo, a inače se leti k'o munja do tamo
    A joj, kada je bio povrat poreza, odem uzmem sve šta treba, nakon par dana dignem porez onaj i opet odem tamo hahaha

    I da, bobi, meni je nakon uzimanja kreatina, redovno mi palo kilo dvi dole, sve voda..
    Ma ljetos idemo kuci preko Slovenije,kraj osmog mjeseca,cetvrtak bio i mislimo ma di ce sad guzve biti,slovenci na poslu,preko vikenda idu na more,lijepo prodjes granicu i ides onom cestom prema gore tj.prema Kopru kad samo jednom u guzvu,3 sata nismo izasli,pola sata se pomaknes jedva 100 m,strasno...

    I Lidl je povoljan tamo i EuroSpin,zobene i posni sirevi
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • Re: CHAT

      a nista onda, nema mi druge nego preselit u sloveniju.

      ponit cu galeba u ćibi, kapju maslinovoga ulja, zrno soli i The Essential od Mladena Grdovica i ko da san doma.

      btw - jos mi nije niko reka jel triban otvorit paypal. to mi je tlaka.
      ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

      Comment


      • Re: CHAT

        Šta ti je tlaka, račun otvoriti? Nema pojma ako treba to čudo, jel ne piše na str.? Daj mi sve podatke i ja ga otvorim začas
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: CHAT

          otvorija san.

          i uopce nije bilo tesko
          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

          Comment


          • Re: CHAT

            ni meni kalifornikacija nije bila nesto kad sam pogledo koju epizodu na preskokce...ali kad sam se napokon odlucio pogledati od pocetka...pogledo sam 4 sezone za 5 dana (naravno tada nisam jos radio ) preluda serija meni osobno..
            a "henk the f4cker mudi" je ko stvoren za tu ulogu ( jedino ga nece simpatizirati oni koji su voljeli dosje x)

            Comment


            • Re: CHAT

              Kalifornikacija je jedna od najjačih serija ikad..
              Sjećam se da smo se zatvorili u stan i gledali sve sezone, nitko faksa nit predavanja nije vidio par dana
              Jedva čekam nove!

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by vea View Post
                Kalifornikacija je jedna od najjačih serija ikad..
                Sjećam se da smo se zatvorili u stan i gledali sve sezone, nitko faksa nit predavanja nije vidio par dana
                Jedva čekam nove!
                I onda svi kažu težak faks, ne mogu proći a serije se po par dana gledaju Trebate se ugledati na Dinč-a, marljiv, uči svaki dan, (ne partija po Ljubljani, da, mogao si zvati lopove jedan..) hahah




                .....

                10289854_469633723171653_1879455386528125654_n.jpg
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: CHAT

                  otkad nema Seinfelda i Dosjea X ne gledam serije ,ove nove su tako dosadne ,da mi je teze gledati to nego igrati nogomet 90 minuta .

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Malo motivacije....

                    Ivana Španović



                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by vea View Post
                      Kalifornikacija je jedna od najjačih serija ikad..
                      Sjećam se da smo se zatvorili u stan i gledali sve sezone, nitko faksa nit predavanja nije vidio par dana
                      Jedva čekam nove!
                      Ja bih se rado s tobom zatvorio u stan

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Sretan Uskrs ekipa!
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Toorop View Post
                          Sretan Uskrs ekipa!
                          Hvala, Sretan Uskrs takoder

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            i od mene, srecan Uskrs, Hristos Vaskrse! zelim divan dan svima
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Sretan Uskrs svim forumasima

                              Jedno pitanje,svi kazu ne HIIT i trening sa utezima isti dana,ovaj odradio koliko vidim ubojiti trening ujutro i HIIT popodne i jos naglasava da je preveliki stres za CNS,a dva treninga u danu ??

                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by emperor View Post
                                Sretan Uskrs svim forumasima

                                Jedno pitanje,svi kazu ne HIIT i trening sa utezima isti dana,ovaj odradio koliko vidim ubojiti trening ujutro i HIIT popodne i jos naglasava da je preveliki stres za CNS,a dva treninga u danu ??

                                Ma cuj HIT ujutro, pa 2-3 kvalitetna obroka i odmor, pa utezi navecer moze proc bez problema ako radis pravilno koncipiran trening do max sat vremena i HIT nekih 20 minuta. Il obrnuta varijanta ujutro utezi, navecer HIT isto moze.Al ak se planiras zgazit na jednom i drugom i ako ti prehrana i odmor nisu na mjestu moze bit jako kontraproduktivno. Iskreno ja sam uvijek za tu varijantu ako netko radi HIT na defki pa da u dane odmora stvarno bude odmor jer to je jako potrebno.

                                Comment

                                Working...
                                X