Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ^ kad sam ja stavila sliku zgodne ribe a da nisam dala ig ne valja mu ova, mozda je bolji iz drugog ugla

    Originally posted by Dinč View Post
    Pio sam mjericu jack3d-a i mjericu C4 zajedno pomjesano i nisam nikakve promjene osjetio haha (2,3 zadnja treninga pred natjecanje). Inace popim kavu i zasad najbolje mi pase
    sto lazu onda kazu ljudi da svasta osjete, ne kapiram sta nije u redu sa mnom lol kao od beta alanina tingling, pa kofein digne, taurin razbudi, kick ovo ono... 😲
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      3 mjerice ili se ne racuna
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT

        @Argentum: Istina, al podcjenjujes moc 400mg kofeina na osobi koja kofein inace ne unosi, npr ja. Na toliko kofeina se osjecan ko vjeverica na speedu, bez obzira koliko se lose i nemotivirano osjeca prije toga. A prosjecnom coffee abuseru to nece bit dosta ni za mali kick.

        @Megi: Prije svega suplementira san taurin u dva navrata, i nisan osjetia apsolutno nista od njega. I ako ikako mozes, bilo bi dobro da ssama slozis svoj prew, kupovni su pre skupi za ono sta daju. Izuzev stare formule Jack3d-a i slicnih.

        Probaj uzet 3g beta alanina pa mi javi oces li imat trnce. Moj prijatelj je mladjoj sestri da duplu dozu, znaci mala ima 14g i mozda 40-45kg, a uvalia joj je 5-6g, kaze da vrcala po ciloj kuci od trnaca. I onda san ja mora to probat naravno, pa san i ja uzea nekih 7-8g i jedva prezivia tih po ure trnaca. Ajme majko. Poanta price, ne podcjenjuj beta alanin, podebljaj dozu.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          @Argentum: Istina, al podcjenjujes moc 400mg kofeina na osobi koja kofein inace ne unosi, npr ja. Na toliko kofeina se osjecan ko vjeverica na speedu, bez obzira koliko se lose i nemotivirano osjeca prije toga. A prosjecnom coffee abuseru to nece bit dosta ni za mali kick.

          @Megi: Prije svega suplementira san taurin u dva navrata, i nisan osjetia apsolutno nista od njega. I ako ikako mozes, bilo bi dobro da ssama slozis svoj prew, kupovni su pre skupi za ono sta daju. Izuzev stare formule Jack3d-a i slicnih.

          Probaj uzet 3g beta alanina pa mi javi oces li imat trnce. Moj prijatelj je mladjoj sestri da duplu dozu, znaci mala ima 14g i mozda 40-45kg, a uvalia joj je 5-6g, kaze da vrcala po ciloj kuci od trnaca. I onda san ja mora to probat naravno, pa san i ja uzea nekih 7-8g i jedva prezivia tih po ure trnaca. Ajme majko. Poanta price, ne podcjenjuj beta alanin, podebljaj dozu.
          ah.....ja pijem 5g beta alanina.....ali nista ne osjecam...nekad stavim i po 8-9g i nista....prije da,ali sada vise nista....
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            @Argentum: Istina, al podcjenjujes moc 400mg kofeina na osobi koja kofein inace ne unosi, npr ja. Na toliko kofeina se osjecan ko vjeverica na speedu, bez obzira koliko se lose i nemotivirano osjeca prije toga. A prosjecnom coffee abuseru to nece bit dosta ni za mali kick.
            To mi zvuci zanimljivo. Takodjer ni ja nisam osoba koja nesto unosi kofein. Naprimjer, posljednji put sam popio kafu prosle godine u trecem mjesecu. Jednostavno nemam tu naviku. Recimo da sada zelim pokusati i s kofeinom, koji je tvoj savjet? Koliko ja (ne) znam aktuelna je teorija koja govori u prilog tome da kofein koji se unosi kafom (koja kolicina?) prije treninga ne mora biti optimalno djelujuci zbog nekih drugih spojeva sa kojim se unosi. Da li to znaci da je efikasnije uzimati energetska pica ili kofein u vidu suplementacije? Cisto sumnjam da bih takvo nesto radio cisto iz razloga sto mi to ne moze zamijeniti kruti obrok, ali me svakako zanima misljenje vise clanova.

            Uostalom ta kafa, sudeci po onome sto se pise i sto sam ja naucio ima dosta pozitivnih strana iako je ja nikako ne pijem. Nemam tu naviku. Kada god negdje sjedim pijem zeleni caj. Bez secera naravno.

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Megara View Post
              ^ kad sam ja stavila sliku zgodne ribe a da nisam dala ig
              naletio sam na sveti gral dobrih riba iz IPF

              prva






              druga








              i treca
















              HNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Imal imena?

                Comment


                • Re: CHAT

                  prva i treca kineblu i steel_woman
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Nemam neke afinitete za powerlifterice, ali ova treca slika nije losa.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Druga je daleko najljepsa

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Druga ipak,sto volim kada cura ima velike i misicave noge
                        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Ne znam jeste li vidjeli, ali ovo je prebolesno. Ima 70kg diže 185 bench

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Ljudi, trebao bi vase misljenje... Uglavnom, htio bi biti vise povezan sa cijelim virtualnim svijetom i razno raznim ljudima sa ciljem da promoviram razne sadrzaje i dijelim savjete (moje, vase i od raznih clanaka).

                            Prvo sam htio malo vise "vremena" provodit na youtube kanalu ali mislim da to pustit za neko kasnije vrijeme... Pomisao da budem u interakciji sa svima me u zadnje vrijeme jako veseli i jednostavno zelim bit dio toga. Zato osim yt kanala, planirao sam krenut sa facebook stranicom a sam sadrzaj te stranice bi bio na hrvatskom i engleskom jeziku.

                            Jos razmisljam koj naziv da stavim ali trenutno sto mi se mota po glavi je "dinc strength & conditioning" . sta kazete vi na to? Mislite da bih mogao zapocet ovako nesto ili je sve to glupa realizacija tj. Ideja?
                            Last edited by Dinč; 30-03-15, 12:27.
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              naravno da nije glupo ))) pocni, sta imas izgubiti (y) ako imas solidan sadrzaj (brojevi, izgled) ja bih pocela channel... plus fin gym i dobra kamera i s vremenom ce to biti sve bolje... tip: 1 - uvijek gledaj da ti je gramatika ispravna narpcito engleski; 2 - da bude zanimljivo, znaci da ostvarujes neke ciljeve kroz platformu i 3 - samo necural bajo moj i sretnooooo
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Megara View Post
                                naravno da nije glupo ))) pocni, sta imas izgubiti (y) ako imas solidan sadrzaj (brojevi, izgled) ja bih pocela channel... plus fin gym i dobra kamera i s vremenom ce to biti sve bolje... tip: 1 - uvijek gledaj da ti je gramatika ispravna narpcito engleski; 2 - da bude zanimljivo, znaci da ostvarujes neke ciljeve kroz platformu i 3 - samo necural bajo moj i sretnooooo
                                Ovo 3. Mi je najbolje haha, tnx megi sta kazes za ime stranice? Da pucam na rutinu sa nastavkom "fitness" ili nesto ovako kao sto sam i mislio?
                                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                                http://instagram.com/dinc_94
                                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                                myprotein code: MP24017174

                                Comment

                                Working...
                                X