Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    E, a ja se jutros probudim sa erekcijom....

    Da li je to opasno i trebam li ići kod lekara?
    Po mogucnosti lekarici... If you know what i mean

    peanut butter YOLO
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Toorop View Post
      @maxi - da, ali meni je bilo fascinantno ona scena kada je onaj div sam dignuo vrata.. Mislim, nisu mamut i div mogli izvuci i onda on sam to digne kasnije...
      I da, sidro je bilo fora
      Zesce dosadna epizoda Ocekiva sam da Tyrion rokne Tywina kad ono 50minuta radnje na zidu, bezveze !!! Sad sam vam spoilao sljedecu
      Originally posted by Dača View Post
      E, a ja se jutros probudim sa erekcijom....

      Da li je to opasno i trebam li ići kod lekara?
      Grampa to je znak da si natural ako se budis s erekcijom. hebiga ja u ovim mladim godinama to ne mogu postic jer štrcam proteine u venu? Natural?
      Last edited by Premium.Better; 10-06-14, 11:31.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Da nisi mozda mortus pijan radia sklekove da dokazes da mozes napravit (insert random number) sklekova? Ili u boljoj varijanti, mozda si opet mortus pijan leza na krevetu i pokusava nekom picicu dokazat da je mozes bencat jedno 20ak puta?

        Ne moze iskusnije od ovog imo.


        A sta se epizode tice, zanimljiva su mi bila obrambena rjesenja s one strane zida, pogotovo sidro.

        A inace, zid mi je poprilicno nezanimljiv...
        U Pragu sam mrtav pijan radio sklekove(pored dikoteke karlove lazny tako nešto) i iznenadio sam se koliko mogu napraviti(više pijan mogu napraviti ).. Kad popijem budem ljut i sva sreća što nisam uskočio u Vltavu ,a povod je bio labud

        Danas me manje boli triceps, ali sve češće mi se dešava grčenje lista kada spavam..Da li se to dešava zbog nedostatak magnezija,natrija, kalija? da li sam u pravu ?
        Formula je volja!

        Comment


        • Re: CHAT

          Pitanje.

          Frend se krka sa redbullovima, kavama zbog energije. Predlozio sam mu da ako mu je toliko neophodno da uzme kofein u tabletama ili guaranu ili nesto takvo. Sta mislite guarana vs kofein vs taurin? Sta bi mu bilo najbolje?

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by filip112 View Post
            Pitanje.

            Frend se krka sa redbullovima, kavama zbog energije. Predlozio sam mu da ako mu je toliko neophodno da uzme kofein u tabletama ili guaranu ili nesto takvo. Sta mislite guarana vs kofein vs taurin? Sta bi mu bilo najbolje?
            sve je to klasificirano kao doping i droga na svim tablicama vrsta droga ,mislim na kofein ..
            ja nemam problema sa time ,jedem dovoljno jednostavnih šećera pa letim na treningu ,drogu nikad ,biljni otrovi kofein ,efedrin ,nikotin ,teobromin nikad necu ni probati ,to je kao da pijes alkohol ,nema šanse da prođeš bez posljedica ...

            puno ljudi vidim na internetu you tubeu low carberi koriste kofein i steroide ,jer im je prehrana takva da nemaju energije .

            Comment


            • Re: CHAT

              gurana i kofein su super..ako je neki mrsvko i ima love neka roka po red bulu..svaka dodatna kalorija dobro dode..u suprotnom cisti kofein..
              takoder ako zeli energiju neka jede energiju( kilo đule(kJ) tj kilo kalorije (kcal) )
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Zesce dosadna epizoda Ocekiva sam da Tyrion rokne Tywina kad ono 50minuta radnje na zidu, bezveze !!! Sad sam vam spoilao sljedecu
                E, nisi! Napokon sam vas uhvatila! Baš jučer pogledala zadnja epizodu što je emitirana!

                Žao mi je što je velika ljubav onako završila. "You know nothing, Jon Snow!"
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • Re: CHAT

                  dat intro haha

                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by gavranka View Post
                    E, nisi! Napokon sam vas uhvatila! Baš jučer pogledala zadnja epizodu što je emitirana!

                    Žao mi je što je velika ljubav onako završila. "You know nothing, Jon Snow!"
                    Prison Break je "druga najbolja" serija stara 5-6 godina i vecina je to pogledala, ja 3 puta sve sezone


                    .

                    Zanima me recept sa ove slike (lijevi i desni dio)

                    large (86).jpg
                    Last edited by Premium.Better; 10-06-14, 22:01.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Eckhart Tolle - Nova zemlja

                      procitah prvih 50ak stranica, inace nemam obicaj da ostavljam knjigu napola, ali napravicu izuzetak. klasicna selfhelp literatura, namijenjena za debele amerikance i ispiranje mozga; pisana jezikom ocigledno za low commonerse i peasantse recenicna konstrukcija izuzetno siromasna; kao i svaki self help- presipanje iz supljeg u prazno i samar za knjizevnost.

                      osjecam se kao da mi je neko rekao da je twilight / da vincijev kod / 50shades of gray odlicna i life changing knjiga

                      uglavnom, da mi je neko ko me poznaje preporucio ovo, uvrijedila bih se

                      procitajte Ducicevo ''Blago cara Radovana'' ako hocete nesto na tu temu, a kvalitetno edit: upravo sam spomenula Ducica u kontekstu selfhelpa, obrce se u grobu sigurno ali shvaticete vi na sta sam mislila

                      just my two cents
                      Last edited by Megara; 12-06-14, 09:43.
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Megara View Post
                        Eckhart Tolle - Nova zemlja

                        procitah prvih 50ak stranica, inace nemam obicaj da ostavljam knjigu napola, ali napravicu izuzetak. klasicna selfhelp literatura, namijenjena za debele amerikance i ispiranje mozga; pisana jezikom ocigledno za low commonerse i peasantse recenicna konstrukcija izuzetno siromasna; kao i svaki self help- presipanje iz supljeg u prazno i samar za knjizevnost.

                        osjecam se kao da mi je neko rekao da je twilight / da vincijev kod / 50shades of gray odlicna i life changing knjiga

                        uglavnom, da mi je neko ko me poznaje preporucio ovo, uvrijedila bih se

                        procitajte Ducicevo ''Blago cara Radovana'' ako hocete nesto na tu temu, a kvalitetno edit: upravo sam spomenula Ducica u kontekstu selfhelpa, obrce se u grobu sigurno ali shvaticete vi na sta sam mislila

                        just my two cents
                        hahahahaha

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          svi posrali knjigu sta sam preprucio..hehe jebga

                          probajte gledati:
                          https://www.youtube.com/user/OSHOInt...view=0&sort=da
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            dobro je, mislio sam da ces linkati onog elliot hulse-a
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              dobro je, mislio sam da ces linkati onog elliot hulse-a
                              nemoj me da i njega hejtas

                              btw oce se gledat danas u bosni hrv na sp-u??

                              sta mislis kako se zavrsit?
                              Last edited by staragarda; 12-06-14, 13:02.
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Btw, za koga ćete navijati večeras?
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X