Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Ako koristim Ventolin pumpicu, neposredno pre trčanja, mogu bez problema da istrčim 10 km, a ako je ne koristim, mogu jedva 5...
    Ja sam koristio Ventolin preko 10 godina prije bilo kakve aktivnosti jer bez toga ne bi mogo pretrcat ni 100 metara. No unazad 3 mjeseca imo sam strasne napade da Ventolin nije pomago. Otad uzimam pumpicu seretide i napokon nisam ogranicen u bavljenju aktivnostima. Bas me zanima sto ce mi pulmlog sutra reci.Inace ,jesi radio ikad alergotest

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by TomyBravo View Post
      Sta koristis za astmu, ja vec 3 mjeseca 2x dnevno uzimam Seretide 250 mg.Bas sutra idem na kontrolu pa mislim da ce mi smajit dozu ili ukinuti.
      Haha dobar si, ja sam na tome već par godina..

      Originally posted by neuk View Post
      Dugi niz godina Ventolin, a sad zadnji 2-3 godine Tafen Novolizer ..
      Proslo ljeto sam aktivno plivao i namjerno ne koristio lijek za pluca i bilo mi puno bolje nego s njim, kako fizicki tako i psihicki
      Je, plivanje je super za to, tako i ja svako ljeto, i onda dođe jesen, zima i proljeće i tu me sje*e..

      @emeror - a je*o sve ako je to zdravo...
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: CHAT

        Kod Ventolina je najveci problem sto cesto zna izazvati ovisnost, pa pocnes uzimati i kad treba i kad ne treba jer ne znas sta ces s rukama. Zato sam se ja skinuo s njega (nije bilo lako, pumolog je veliki zagovornik Ventolina).
        Alergotest: prasina, grinje i nikotin.
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dača View Post
          Ako koristim Ventolin pumpicu, neposredno pre trčanja, mogu bez problema da istrčim 10 km, a ako je ne koristim, mogu jedva 5...
          Zato prije sexa trodupla mjera jbg, cardio ne smije patiti
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by neuk View Post
            Kod Ventolina je najveci problem sto cesto zna izazvati ovisnost, pa pocnes uzimati i kad treba i kad ne treba jer ne znas sta ces s rukama. Zato sam se ja skinuo s njega (nije bilo lako, pumolog je veliki zagovornik Ventolina).
            Alergotest: prasina, grinje i nikotin.
            Prvi put čujem za to.... Ja sam prvi put koristio ventolin kao dete od 7-8 godina... Pa ga posle nisam koristio godinama i ako sam uvek imao pumpicu u šteku, u slučaju da dobijem alergijski napad, a alergičan sam na polen....
            Sad ga koristim samo pre trčanja ili u proleće, kad cvatu lipe, barem, ambrozija i ostale zayebane biljke...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by 50-kilas View Post
              Dobro, mogu reći da sam pio puno kamilice i jeo puno naranči
              #nanajjace?

              Comment


              • Re: CHAT



                lolwat
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Never trust what you see online!

                  real-or-fake-bieber-photoshop.jpg

                  http://spotmebro.com/justin-bieber-photoshop-ck/
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Dača View Post
                    Never trust what you see online!

                    [ATTACH=CONFIG]19144[/ATTACH]

                    http://spotmebro.com/justin-bieber-photoshop-ck/
                    Netko ima kifozu hihi

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Dača View Post
                      Ako koristim Ventolin pumpicu, neposredno pre trčanja, mogu bez problema da istrčim 10 km, a ako je ne koristim, mogu jedva 5...
                      Nixa reko moze pumpica.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Ko je spominja jeftine singlete? Neki ducan oko Varazdina?

                        Dajte kontakt broj, cijene. C'mon bitches!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Ko je spominja jeftine singlete? Neki ducan oko Varazdina?

                          Dajte kontakt broj, cijene. C'mon bitches!
                          M-Pro sport se zove dućan. Singlet, jednobojni - 130kn, šalju i poštom.

                          http://www.prodent.hr/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Imas jeger od mene posli natjecanja!

                            Hm, sad ne znan koji uzet, ne svidjaju mi se ove nepravilne linije druge boje po nozi, da to nebi malo odvratilo paznji sudaca pa da krivo procjene dubinu ako se ravnaju po tome...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              A daj ne prdi, uzmi najobicbiji jednobojni i vozi
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Može buraz

                                rozeto-kobasice-jeger.jpg

                                Ja imam jednobojni, tamno plavi.

                                Klančir2.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X