Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Eto vidiš. moram priznati da si me iznenadio.. Mislio sam, gledajući tvoju konstituciju da si na steroidima... Štaviše siguran sam bio u to, nadam se da se ne ljutiš što ovo pišem...

    E sad, ono što je moja nedoumica, a to sam uvek želeo da pitam, na primer Milomira Bakića, koji je kod nas jedan od najpoznatijih takmičara, a po profesiji je policajac, kako zapravo prolazi periodične zdravstvene testove (krv, mokraća), koje verujem da imaju na poslu... Doduše, sad je suspendovan...

    Zašto si bia siguran? Po čemu ja to izgledam da sam na steroidima. Ako imam dosta mase, to nije pokazatelj da sam na steroidima.
    Nije li riječ o Lepomiru, a ne Milomiru?
    Pa ja sam proša za sada samo lječnički za upis u akademiju, od onda nisam ima lječničkih pregleda, al ne vidim zašto ih ne bi proša.

    Comment


    • Re: CHAT

      sta nisi pisao da si uzimao peptide??

      nisam upucen sta je to al cu ipak pokusat objasnit..rade slabije od steroida ali imaju vece nuspojave..

      rijetko ko pametan ih moze uzet prije nego uzme test npr..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: CHAT

        Ma OK, kažem, takav sam stekao utisak. zato što si ogroman... U svakom slučaju, nisam mislio ništa loše, jer i nisam protivnik steroida, naprotiv. Tako da, onda sam ti u stvari indirektno dao komplimnet...


        Da, "Lepomir", 'bem ga u ime baš...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          sta nisi pisao da si uzimao peptide??
          Jesam, GHRP6 i IGF-1

          nisam upucen sta je to al cu ipak pokusat objasnit..rade slabije od steroida ali imaju vece nuspojave..
          Meni nuspojava nikakvih nije bilo, kao ni učinka. Apsolutno bačen novac, ništa nisam primijetia. Uzea sam po 1 bočicu od svega, i ili je fejk roba, ili sam je oštetia, ili ne reagiram uopće, al sasvim sigurno na to smeće neću više nikad bacat novce.

          rijetko ko pametan ih moze uzet prije nego uzme test npr
          Kakve ovo *****rije pišeš? Zašto bi trebalo uzest test prije peptida? Objasni nam.

          Comment


          • Re: CHAT

            Drzava kmeci da nema novaca za subvencionirat 100 obroka osnovnoskolcima, mislite da ce stvarno svako toliko placat skupe testove na steroide svojim poslusnim batinasima? Represivnom aparatu odgovara da su sta jaci(da jace tuku) i da je nivo testosterona i agresije na visini. Opet ponavljan, stvarno mislite da ce ih na to testirat? Bitch please. Testirat ce ih u vrh glave na travu, koku i sl.

            Jednako ko sta mene na davanju krvi ne testiraju na nista osim na spolne bolesti i mozda neke gluposti jos. I teoretski, da san nasikan svime zivim, i moja krv dodje nekom ditetu, u tih pola litre bi bilo sasvim dovoljno testa da izazove veliki nered. just sayin

            Comment


            • Re: CHAT

              to pricam


              dok se ne upises placas testiranje sam tako da tu na sve moras biti spreman(nije tu ni pitanje kakve bi osobine odgovarale batinasima, nego politika/štele/broj primljenih etc.), ovdje bar 50% odpadne na ljekarskom i to je nesto sto dodje na kraju nakon nekoliko polozenih testova i testiranja fizickih sposobnosti koji su svi morali biti uradjeni u top 10% ucesnika...ali kad si vec tu, opusteno
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Ima li itko s pbf-a?

                Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

                Comment


                • Re: CHAT



                  tumblr_lzzmx9UuPI1qzjj63o1_500.jpg

                  10390957_583082151801126_4524813910933352836_n.jpg
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Evo jedna motivaciona...

                    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...86795047_o.jpg

                    10293843_794205980625973_903221291486795047_o.jpg
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Dača, to je ona trkačica?

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by 50-kilas View Post
                        Dača, to je ona trkačica?
                        aha.. Dobra je...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Dača View Post
                          Evo jedna motivaciona...

                          https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...86795047_o.jpg

                          [ATTACH=CONFIG]19043[/ATTACH]
                          Dača, jesi joj vidio komentare non-liftera? Jedan se čak razbacivao latinskim iako ga ne zna. Nije studionem nego studiorum

                          Izrezak4.PNG

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by 50-kilas View Post
                            Dača, jesi joj vidio komentare non-liftera? Jedan se čak razbacivao latinskim iako ga ne zna. Nije studionem nego studiorum

                            [ATTACH=CONFIG]19046[/ATTACH]
                            Ne čitam, samo gledam slike...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              desetznakova
                              adytrq.jpg

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                https://www.youtube.com/watch?v=yP49r5wnOPo

                                Snaga, brzina, fleksibilnost, tehnika....

                                Najekspolozivniji sportasi danasnjice olimpijski dizaci utega, vrijedi pogledati uzivajte...


                                olympic-squat.jpg preuzmi.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X