Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by dominik11 View Post
    pa znas ono ....kak brzo mjenjas poze i napnes misic i tako te svari.... sve se gleda
    ali evo bas pricam s kolegama malo na poslu i pitam ih koji im sport prvi pada na pamet u kojem se koristi doping i svi odmah kazu biciklizam......a ja ih pitam kao dal ne BB,a oni pa dal steroidi spadaju pod doping.......
    Dosadan si.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT

      Evo, ako koga zanima, neka čita, napisat ću i ja svoje utiska sa državnog u powerliftingu.

      U Viroviticu sam iša samouvjereno i sa namjerom da sodomiziram i pokažem da sam najbolji drug free powerlifter u ovoj državi.
      U utorak sam ujutro na tašte izvaga 106.8 kg i tribalo je to skidat. Nisam smanjiva nikakav kalorijski unos sve do petka, dana putovanja kad sam jea manje carbsa, izbacia jedan proteinski šejk i manje pia.
      Na vaganju sam ima 104.6 kg (Yea, bitch, jer toliko lako skidam i dobivam kile)
      E sad. samopouzdanje mi je bilo ko u prison bitcha jer praktički nisam spojia 2 - 3 sata sna noć prije, ako se to uopće može nazvat spavanjem.. Nisu pomogli ni normabeli ni tablete za spavanje.

      Sasran mogućnosću da mi se može dogodit ultimativni fijasko bomb outanja, prijavia sam skrotumskosrkajuće openere.
      Iscrpilo me čekanje i spotiranje učenika i cure i kad je konačno ok6 sati doša red na mene, već sam bia iščučan, ali prepun junka. Toliko sam govana unia u sebe da sam sutradan ima na vazi 107,3kg na tašte.
      Na zagrijavanju sam se osjeća ko da gubim dah i da se pre lako umaram. Tri puta sam ponavlja zadnju seriju zagrijavanja da se ne bi ohladia, jer sam predugo čeka opener.
      Izaša sam na platformu za čučanj od 210 kh (planira sam bia otvarat sa 220) i osjeća sam se slabo, al kad sam zakopa taj čučanj, nisam uopće osjetia težinu i poletia sam gore neviđenom brzinom. Bilo je pre lako i oslobodia sam se straha.
      220 je bilo još lakše nego 210, i kreten, umjesto da sam prijavia 240, idem ziceraški i stavim 230 i ofc... nailam ih brže nego 210... Kao da sam bia sve jači šta je težina veća. Valjda zbog adrenalina.

      Sveti potisak:
      OPena sam sa 155... međutim, nesposobni spoteri su mi s jedne strane umisto 2.5 kg, stavili 5kg, i to na desnoj strani, a desna mi je ruka slabija.
      I dignem ja tih 157.5, ne znajući da nisu 155. I učine mi se teških, priserem se i stavim iduću težinu 160 koja je bila još lakša.
      Virujte mi. Lakše je 160, nego 157.5, ako težina nije dobro raspoređena. I onda napravim najveću grešku i umisto okruglih 170 stavim 165 i dignem ih ko iz pičke... Tješim sam sebe, barem imam perfektan score.

      Kad je na red doša DL, već sam bia opušten i zna sam da je pobjeda moja. Po običaju, otvoria sa 240 easy, pa sa 270.
      I opet.... umisto da stavim 285 ili 290, ponovno nisam virova u sebe i stavim bijednih 282, 5 i naravno, sodomiziram ih.


      Jedini powerlifter koji nije ni jedan lift faila, po običaju. Isti takvi slučaj je bia i kad sam osvojia Najjačeg balkanca, iako su mi tamo neke openere poništili. Najveći total od svih na tom natjecanju - 680, 5 kg, a u relativnom poretku sam bia drugi.

      Pouka za idući put: virovat više u sebe, našikat se nekim anksioliticima da uspijem normalno zaspat, i doć sa jedno 10 kila nepotrebnog sala manje, kojeg sam za ***** nagomila, te na taj način bit prvi i u kat, i u apsolutnom i u relativnom poretku. Ovako sam bia prvi u kategoriji i drugi u relativnom poretku.

      Comment


      • Re: CHAT

        pardon, bilo je 285, ne 282, 5 DL

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dača View Post
          Kako cenite ovaj članak koji je izašao u jutarnjem listu, a preneo BB hr portal?

          http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/

          I ako imam poštovanje za Cikatića (ol' skul) koji i nije tako loše pričao, autor članka Saša Ljubičić, je napravio klasičan spin i direktno doveo to u vezu sa BB, tendenciozno objavivši iznad teksta bildere koji poziraju...

          Stvara se slika da bilderi masovno umiru od steroida, kao i da su veliki agresivci, što nije istina...

          I sam Cikatić lepo kaže "Posebno su ugroženi sportaši u disciplinama gdje tisućinke odlučuju o pobjedniku."

          Znači atletičari, biciklisti, fudbaleri, košarkaši, hokejaši itd....

          Gle čuda, nije objavljena slika ni jednog od te vrste sportista... Objavljena je slika bildera...

          Kao i podčlanak "Smrt Münzera", koji se vraćao "s natjecanja za Mistera Olympije"....

          Steroidi,anabolički i drugi steroidi ,peptidi i sve drugo slično su lijekovi .To služi da se čovjek kratkotrajno,u točno određenim dozama liječi i onda prestane sa uzimanjem ,kad mu je bolje,kad može normalno funkcionirati u životu.Ako nekome nije bolje nakon 1-3 mj ,onda doktor ,sa velikom odgovornošću odlučuje ,hoće li pacijent postati ovisan o tome i oštetiti zdravlje .Ako izračuna ,ako je stručan da to procjeni ,on vidi ima li više koristi od lijeka,ili štete i on ili prekida ili nastavlja sa lijekom.
          Kad su u pitanju anabolički steroidi ,doze su i 50 puta manje u bolnicama i na liječenju ,nego u profesionalnom sportu .
          Opravdavati uzimanje toga,je sudjelovanje u tome.Naravno da nevalja doći i reći čovjeku kojemu je to život ,da je loš čovjek ,ali to što rade neki sportaši (neznam koliko ih uzima točno) ,je nezdravo i kao takvo ,treba objasniti mladima ,da je to jako nezdravo ,jer ako oni čuju da je to samo malo nezdravo ,da nitko kao nije umro od toga i te priče ,oni će vjerovatno probati i mnogi ostati u tome cijeli život .Čak i propisane doze imaju negativan učinak ,a samo su 2,5 -5x veće od prirodnog lučenja Testosterona kod muškaraca.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Premium.Better View Post
            Dosadan si.
            kad smo kod dosade onda se nauci dizat DL i nemoj dosadivat ljudima sa tezinama i videom ili vise njih gdje ocito ne mozes kontrolirat tezinu,ali ipak ti si ozbiljan lifter jel da??? ne kao miha zupan ciji sa ti video za primjer stavio koji pro BB.....a sad lijepo odj.... i odi fantazirat kako zavrsavas za osobnog trenera i selis se van.......
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by dominik11 View Post
              kad smo kod dosade onda se nauci dizat DL i nemoj dosadivat ljudima sa tezinama i videom ili vise njih gdje ocito ne mozes kontrolirat tezinu,ali ipak ti si ozbiljan lifter jel da??? ne kao miha zupan ciji sa ti video za primjer stavio koji pro BB.....a sad lijepo odj.... i odi fantazirat kako zavrsavas za osobnog trenera i selis se van.......
              Rasplakao si se u rekordnom roku.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Rasplakao si se u rekordnom roku.
                oprosti...nisam zelio to
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: CHAT

                  Kahn, jesu ovi treci pokusaji bili PR ili bi bili da si stavio tezinu koji si trebao?

                  Cestitke za drzavno, a sada otvaraj taj log da pratimo trening i defku koju si obecao jos u 11.mjesecu
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Dajte videe!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      10917889_795997783814148_4946544449932636387_n.png

                      čestitam
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by neuk View Post
                        Kahn, jesu ovi treci pokusaji bili PR ili bi bili da si stavio tezinu koji si trebao?

                        Cestitke za drzavno, a sada otvaraj taj log da pratimo trening i defku koju si obecao jos u 11.mjesecu
                        Nisu bili PRovi, osim 285 DL, koji i nije istinski PR, samo najveća težina koju sam ikad diga na DL, a ima sam u rezervi još 7 - 10 kg.
                        230 čučanj je moga bit 240 tada iako sam u treningu najviše diiga 230 x 2 sa ovim uskim stavom, a širkom stavom (kojeg zbog ozlijede nisam moga više prakticirat je 245 kg), a bench od 165kg je daleko od mog paused PRa koji je 175 kg (mada je taj 175 paused bia sa tonjenjem u prsima, a na natjecanju sam diza bez tonjenja i bez iti malo leg drivea, čisto siledžijski, iako je težina letila brže nego ikad).

                        Videa će za koji dan. Sve smo dokumentirali, samo na različitim uređajima.
                        Sve u svemu 9/9 score.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Nisu samo indexovi novinari teletabisi po pitanju bodybuildinga nego ih ima i na zdravoj kravi: http://www.zdravakrava.hr/clanak/536...acebook+status

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Primetio sam da nikad ne propuštam priliku da iskritikujem anoreksični izgled Monike Imerović na Sandijevoj FB stranici...

                            Nije da sam hejter, ali mislim da ona jednostavno ne liči ni na šta, onako mršava...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dača View Post
                              Primetio sam da nikad ne propuštam priliku da iskritikujem anoreksični izgled Monike Imerović na Sandijevoj FB stranici...

                              Nije da sam hejter, ali mislim da ona jednostavno ne liči ni na šta, onako mršava...
                              Liči na kostur.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Dača View Post
                                Primetio sam da nikad ne propuštam priliku da iskritikujem anoreksični izgled Monike Imerović na Sandijevoj FB stranici...

                                Nije da sam hejter, ali mislim da ona jednostavno ne liči ni na šta, onako mršava...
                                ne znam jel zbog tajica nategnutih do grla ili su taj dan zrake sunca padale pod cudnim kutom, ali uzivo nije losa..

                                hejter si priznaj
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X