Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ma nisam stvarno... Meni je Mo simpa... Mora biti simpa, čim trpi onog Sandija..

    Ali treba da jede nešto, sjebaće si metabolizam ovako...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Ingliš for Bosnian kaps...

      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        hahaha! ali uopce pomisao da mogu zaposliti osobu koja ne zna engleski .. to je balkan, zemlje uhljeba
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: CHAT

          Dođem ja u Split u kafić i kažem: ja bi pivo.
          I konobar mi donese mikrofon.


          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT

            Evo videa sa državnog, koga zanima:

            U svakom liftu je bilo prostora najmanje 5 - 10 kg, kad gledam ovo, ljut sam na sam sebe.








            Comment


            • Re: CHAT

              sve to išlo lagano svaka čast !

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Armani View Post
                sve to išlo lagano svaka čast !
                Hvala, Armani.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by neuk View Post
                  ne znam jel zbog tajica nategnutih do grla ili su taj dan zrake sunca padale pod cudnim kutom, ali uzivo nije losa..

                  hejter si priznaj
                  ima dobru sisu za tako mali bf. jedino joj ruke i ramena užasno izgledaju, a ni faca joj nikad nije bila jača strana.
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Impresivno sada kada si postavio video uradke, nemaš šta biti ljut na sebe, nagodinu imaš lufta je.be ti se

                    Kakvi su planovi za budućnost, ostati drug free ili ti je cilj otici na svjetske razine pa ipak biti primoren ubost se?
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Kahn View Post
                      Evo videa sa državnog, koga zanima:

                      U svakom liftu je bilo prostora najmanje 5 - 10 kg, kad gledam ovo, ljut sam na sam sebe.












                      na cucnju si mogo mozda i 250 jer mi se ovo cinilo skroz lako...

                      svaka cast, da sam na tvom mistu ganjo bi 300 na dl-u jer mozes sigurno

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        Impresivno sada kada si postavio video uradke, nemaš šta biti ljut na sebe, nagodinu imaš lufta je.be ti se

                        Kakvi su planovi za budućnost, ostati drug free ili ti je cilj otici na svjetske razine pa ipak biti primoren ubost se?
                        Drug free dokle god mogu napredovat bez toga, a i onda je upitno, jer ako mislim krenit s tim ozbiljno, onda nema stajanja dok sam živ.
                        Da, znam da sam ima lufta na svemu, na žalost, falilo mi je 6 kg da oborim rekord totala u HR, šta sam vrlo lako moga napravit, al kako sam već reka, ne znam da li sam sve skupa 2 sata spava noć prije i to jako šugavo, boja sam se da neću moć. Adrenalin i dobar tajming forme su učinili svoje.
                        Dogodine je cilj 250 - 175 - 300, sve ispod toga je fail.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          bravo...zasto stojis tako siroko na dl? ne smeta ti za laktove?
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by staragarda View Post
                            bravo...zasto stojis tako siroko na dl? ne smeta ti za laktove?
                            Iz te sam pozicije najjači. Kako bi mi smetalo laktovima? Ne kužim.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              jesi probavao uzi stance i uzi hvat?

                              pa koljena bi ti smetala laktovima kada bis uze uhvatio..

                              sto vise rasiris noge i koljena(a da nije sumo) moras i siri hvat uhvatit..ili dizat sa polu fleksanim laktovima na pocetku dok se koljena maknu s puta.. lol

                              zasto za dva tri tjedna ne napravis sam u teretani jedan meet..cisto da probas stvarne PR-eve...mislim da bis trebo da vidis di si ...a i nas bi zanimalo sto zbilja mozes jer ima mjesta na svakom liftu jos__

                              ako ce te to odvuci s tvog plana treninga i unazaditi napredak malo(cns bit sprzen ovo ono)..mislim da svejdno moras probat =)
                              Last edited by staragarda; 30-01-15, 21:01.
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                jesi probavao uzi stance i uzi hvat?
                                Jesam, i naravno da mi je bilo teže zbog većeg raspona pokreta i manje aktivacije gluteusa.

                                pa koljena bi ti smetala laktovima kada bis uze uhvatio..
                                Na videu je očito da mi ne smetaju, a uhvatia sam najuže moguće, dakle u širini ramena, odnosno skoro do glatkog dijela šipke.


                                sto vise rasiris noge i koljena(a da nije sumo) moras i siri hvat uhvatit..ili dizat sa polu fleksanim laktovima na pocetku dok se koljena maknu s puta.. lol
                                Samo šta mi laktovi nisu polu fleksani.

                                Comment

                                Working...
                                X