Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

    Originally posted by grizly123 View Post
    a jbg, sluzio sam se sa cime sam stigo....
    :O Iskreno zvuci mi pre brutalno kad tak opises! :S
    Makar super crtam, ne znam bas da bi na sebi mogao iglom izbost ista vrijedno pogleda!
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

      je brutalno i zadnje sta sam radio bilo je krvavo...al cu ic u salon, da mi majstor ispravi ovo zadnje sta sam si radio, msm sam da malo doredi i da napravi jos nesto sta nisam ja..

      Comment


      • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

        Jel se netko tetovirao bliže proljeću ili ljeti i imao frišku tetovažu izloženu suncu?
        Kakve bi se frke mogle imati s time?

        I da li tetovaže fakat izblijede (bile crne ili u boji) nakon nekog vremena na suncu (mislim, kroz godinu, dve)?
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

          Nema ti sunčanja/kupanja na plaži 2 miseca (ako se ne varan).

          A tetovaže ti izblide nakon duuuuuuuuugo godina.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            Jel se netko tetovirao bliže proljeću ili ljeti i imao frišku tetovažu izloženu suncu?
            Kakve bi se frke mogle imati s time?

            I da li tetovaže fakat izblijede (bile crne ili u boji) nakon nekog vremena na suncu (mislim, kroz godinu, dve)?
            imam ja nekoliko,i sad cu dovrsit ljevu ruku jos u proljece da bude skoro cjela ispunjena.

            radio sam tri tetovaze u ljeto,jednu iza druge znaci svako ljeto po jednu. prva dva tje su kriticna odnosno nakon toga je zacjeljivanje gotovo. kupo se nisam u moru radi slanoce a i izlozenost suncu boli. u biti tetovaza ti je kao opeklina,tak se tretira i tako boli na suncu-pece.

            tetovaze neizblijede vec ti se tako cini radi starenja. dubina tetovaze je 1,5mm i kroz ta dva tje se gornji dio koze oljusti (kao kad izgoris na moru)i izraste novi dio.i tak godinama se koza obnavlja i prekriva tetovaze iznova i iznova pa imas osjecaj da ona blijedi i propada sve dublje u tkivo.npr ako radis crnu tetovazu medu najpopularnijima je japanska crns tinta.ona nakon 3-4god krene bacat na zelenkasto.

            tako ti najbolje mogu objasnit
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

              Ja si planiram staviti neku tetovažu preko ramena. Tako da ide s zadnjeg ramena ramena. Samo me zanima kako tetovaža izgleda kada se koža širi? Jer kada se mišići povećavaju koža se mora širiti.. Pa me brine da nebi izgledalo užasno nakon jedno 4 godine. Ovo kako sam zamislio izgleda brutalno.

              Comment


              • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                Originally posted by remode View Post
                imam ja nekoliko,i sad cu dovrsit ljevu ruku jos u proljece da bude skoro cjela ispunjena.

                radio sam tri tetovaze u ljeto,jednu iza druge znaci svako ljeto po jednu. prva dva tje su kriticna odnosno nakon toga je zacjeljivanje gotovo. kupo se nisam u moru radi slanoce a i izlozenost suncu boli. u biti tetovaza ti je kao opeklina,tak se tretira i tako boli na suncu-pece.

                tetovaze neizblijede vec ti se tako cini radi starenja. dubina tetovaze je 1,5mm i kroz ta dva tje se gornji dio koze oljusti (kao kad izgoris na moru)i izraste novi dio.i tak godinama se koza obnavlja i prekriva tetovaze iznova i iznova pa imas osjecaj da ona blijedi i propada sve dublje u tkivo.npr ako radis crnu tetovazu medu najpopularnijima je japanska crns tinta.ona nakon 3-4god krene bacat na zelenkasto.

                tako ti najbolje mogu objasnit
                Uuu, to to!

                Jel tetovaža boli na suncu i nakon zacijeljivanja? (mislim, nakon godinu, dve). Točnije, jel je "osjetiš" za razliku od ne-tetoviranog dijela kože?

                Da, znam, kuro sumi je među popularnijim crnim bojama (sestra će počet tetovirati, pa znam), no baš zbog tog "bacanja na zelenu" ne želim raditi u potpunosti crne tetovaže na sebi,
                s hvala Bogu, bit ću ih pun

                Ak ćeš ikad imati vremena, baci koju sliku tih tetovaža, da vidimo na kaj to liči.
                Last edited by ScuderiaBull; 30-01-13, 22:49.
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                  prvih mj dana treba izbjegavati izloženost suncu i kupanje u moru,te redovito prati tatoo antibakterijskim sapunom i mazati kremom.logično je da će ako je friška izblijediti na suncu.dakle ne isplati se tetovirati u ljetnim mjesecima.arianko,povećanje mišića ne utječe na tetovažu.ona uvijek ostaje ista.inače bi sve tettovaže bile sjebane jer se ljudi debljaju,mršave i nabildavaju..

                  Comment


                  • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                    Nemoraš baš antibakteriskim sapunima jer su poskupi ali ako se ima para dobro dođe,bepaten krema i maži je stalno,mlakom vodom ispirati stari sloj kreme i nanositi ponovo,što više držati na sviježem zraku,izloženost suncu nema nikakve veze sa izbjeljivanjem nego sa zarastanjem, ScuderiaBull ako će ti sestre početi tetovirati pa kakve onda gluposti pitaš dali nakon godinu dvije dali boli,pa valjda nekog k.... ti znaju sestre o tome ako se već bacaju u te vode.pa pitaš i njih.sve u svemu tetovažu tretirati bolje i od rane,kao šta je remonde rekao prva dva tjedna kritična ako se negdje ide staviti foliju naa tetovažu a kod kuće kao šta sam rekao neka je što više na zraku zbog brzine zarastanja!

                    Comment


                    • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                      mislio sam na onaj obični antibakterijski sapun za ruke koji košta 5,6 kn..tatoo izblijedi na suncu,kažem iz vlastitog iskustva..

                      Comment


                      • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                        prvi put čujem da netko taj sapun "obični" koristi za tetovaže jer ima poseban antibakteriski koji ima za kupiti a on je malo skuplji.
                        a što se tiće boje i kod tebe štoo izbjeljuje onda si baja našao šit majstora sa šit bojama!

                        Comment


                        • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                          ja sam prvu uradio 2006te i odtad nije izbljedila. prva 24h sam imo gazu poslje skinio mlakom vodom.odes pod tus mlakom vodom skines ostatak bepanten kreme.kad se brises rucnikom nebrises tetovazu vec lagano stavis rucnik samo da upije vodu. poslje tog tetvaza na zrak osim ako nisi u prljavim uvjetima tipa prasina,cement itd itd,onda zavoj stavis ili jednostavni dugi rukav. ja mrzim foliju jer se upari koza ispod a moze izac malo tinte. mazes tetovazu svaka 4-5h lagano samo da nije suha. nkaki sapuni i *****rije. nakon 2tje oso se kupat nikad problema. i nikad me nije bolilo poslje niti jedna.kao sto sam reko koza se navuce i obnovi preko tinte puno puta. i ja nevolim tetovaze u boji nikako. i ma koliko se ti sirio tinra ostaje ista,jedino je stomak specifican zbog koze i sala.a ruke noge leda ramena itd nebrini
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                            Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            ScuderiaBull ako će ti sestre početi tetovirati pa kakve onda gluposti pitaš dali nakon godinu dvije dali boli,pa valjda nekog k.... ti znaju sestre o tome ako se već bacaju u te vode.pa pitaš i njih.sve u svemu tetovažu tretirati bolje i od rane,kao šta je remonde rekao prva dva tjedna kritična ako se negdje ide staviti foliju naa tetovažu a kod kuće kao šta sam rekao neka je što više na zraku zbog brzine zarastanja!
                            Lakše malo.
                            Kao prvo, sestra, a ne sestre.
                            Kao drugo, to su bila među jedinim pitanjima koje sam zaboravio pitati ikoga, znači niti nju, niti internet.
                            Da ona ništa ne zna, ja bih bio prvi koji joj ne bi dopustio da to radi.
                            Nisam je bio u mogučnosti pitati tog momenta kad sam postao ovo pitanje, a želio sam znat baš tog trenutka (jer vjerujem da bih inače zaboravio, a baš želim znat).
                            Tema je otvorena, s toga postavljam pitanja. Procijenio sam da mi je bolje pitati ovdje, nego čekati par dana i pitati nju. U čemu je problem?
                            Ne skakati na zaključke ubuduće,
                            Hvala.

                            EDIT:
                            Hvala Remode na još par dobrih savjeta!
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                              Pitanje, sad mi je palo na pamet da sam skroz zaboravio na to. Jel' ima itko iskustva sa onim "bio-tetovazama"?
                              Uglavnom, vec sam napisao u ovoj temi, planiram stavit tetovazu na trbusnjake i iskreno, s obzirom na masa-definicija periode znam da ce to preko zime cudno izgledat, no to me ne muci toliko koliko i cinjenica da cu tetovazu nositi i sa 30, 40, 50... godina, a pitaj boga kako cu tada izgledati...
                              Uglavnom, koliko sam citao, one traje 4-5 godina i mogu se svakih par godina nadopunjavati jer izblijede (ili samo pustiti da izblijede). No zanima me ovaj dio koji je Scuderia bio pitao, koliko traje to pocetno cuvanje jer mi pada na pamet tetovirati se sada u 5.-6. mjesecu.
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                                Znam samo da je jedan poznanik napravio tu bio-tetku, rekli su mu da će nakon 2god izbiljediti (technically, nisu lagali).
                                Danas, jedno 7-8 godina kasnije, dečko ima neku mrlju na ruci (on to zove hračak), totalno neprepoznatljivo. Kaj je najgore, još mu nije izbljedilo do tog stadija da nestane, nego se sve nekak zmuljalo (zamisli da si s markerom ili kemijskom nacrtaš nekaj navečer, ujutro se probudiš, i tak ti odprilike izgleda).

                                Kakva tetovaža na trbuhu? Onaj neki natpis što si spominjao? (ili je bila šahovnica u priči?)
                                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                                http://www.facebook.com/adoni.costo
                                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                                Comment

                                Working...
                                X