Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

    Da i mene zanimaju bio tetovaze ali s tim da naravno nema posljedica kasnije

    Comment


    • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

      Originally posted by ScuderiaBull View Post
      Kakva tetovaža na trbuhu? Onaj neki natpis što si spominjao? (ili je bila šahovnica u priči?)
      Da da, ma napisao sam na prethodnoj strani, ugl. "A DESIRE A DREAM A VISION" jedno ispod drugog, eventualno na sahovnici ali drzim se one "keep it simple". a ne znam, vidjet cu jos oko tog... mslm nebih htio imat "hracak" na sebi! X) Znam da se mogu ic popravljat kad krenu blijedit svakih par godina no ovo sad prvi put cujem da se izmrljaju.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

        Bjezi od Bio-tetovaza. Kao sto je ScuderiaBull rekao nakon nekog vremena one izblijede al ne toliko da nestanu nego naprave "mrlju" znaci tetovaza je totalno sjebana. Tesko da ce se ikad "izbrisati" cijela bio tetovaza.

        Moj savjet je da stavite pravu tetovazu al tek kad budete 100% sigurni da je to to, ipak ona ostaje na vama za cijeli zivot.
        Nakon tetoviranja ja sam smrsavio jos cca 10-ak kg i tetovaza je ista...
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

          Ma stavi se prava tetovaza i miran si doživotno,ja imam jednu i planiram nabacit jos jednu
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

            Originally posted by Corry View Post
            Ma stavi se prava tetovaza i miran si doživotno,ja imam jednu i planiram nabacit jos jednu
            u zivotu nisam upozno osobu koja se stavila jednu tetovazu i stala na tome....
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

              e tu se mogu pohvaliti da ja znam,moja sestra je stavila jednu i odma rekla tatto majsoru da joj je to zadnja on je reko nema šanse da će se vidjeti opet ali eto prošlo je podosta godina ona i dalje a jednoj!

              Comment


              • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                Kod mene nije stvar u tome da se zarazis s njima i sl, ja sam znao i prije ove da cu radit jos jednu. To je stvar od osobe do osobe. Meni ova ima jako veliko znacenje, a tako i iduća-ujedno i posljednja koju planiram napravit.
                Iako i ja znam momka koji je napravio jednu na ledima prije cca 10god i nijednu vise i vjerojatno nikad ni nece, a opet, žena mi ima vise od jedne a mogla bi past jos jedna
                MYPROTEIN

                Comment


                • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                  ja imam 4 velike i sad ce jos ic...jednostavno svaka ima svoju pricu i ogromno znacenje. i iduca i svaka ce...zivotna prica provedena kroz djelo tinte
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                    Originally posted by remode View Post
                    u zivotu nisam upozno osobu koja se stavila jednu tetovazu i stala na tome....
                    slazem se, ja sam vec nekih 2-3 tjedna nakon tetoviranja razmisljao o izgledu sljedece
                    Sad sam si uzeo malo vremena za razmisljanje. Jer mislim napraviti malo vecu
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                      Ovak nekaj mi je fora...
                      tattoo colour.jpg
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Ovak nekaj mi je fora...
                        [ATTACH=CONFIG]14371[/ATTACH]
                        *****ske boje , bez uvrede

                        Comment


                        • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                          Ahahahaha, baš me briga, nek se blješči!
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                            Originally posted by ScuderiaBull View Post
                            Ahahahaha, baš me briga, nek se blješči!
                            hahaha neka pati koga smeta

                            Comment


                            • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                              Originally posted by remode View Post
                              ja imam 4 velike i sad ce jos ic...jednostavno svaka ima svoju pricu i ogromno znacenje. i iduca i svaka ce...zivotna prica provedena kroz djelo tinte
                              jesi stavio igdje da vidim kak ti izgledaju tetovaze?

                              Comment


                              • Re: Oni koji vole tetovaže, imaju ih ili planiraju staviti.

                                Što napraviti kad želimo staviti tetovažu, ali namjeravamo dobiti i još mišićne mase?
                                Pričekati da dobimo mišićnu masu pa onda staviti tetovažu ili staviti tetovažu bez obzira na to?
                                Konkretno mislim na tetovažu na ruci, tj. oko ruke, nešto tipa bodljikava žica. Fakat ne znam šta da radim...

                                Comment

                                Working...
                                X