Announcement

Collapse
No announcement yet.

Braća Mamić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Braća Mamić

    Znam dečke koje su priveli, mulci hahahaha

    Comment


    • #17
      Re: Braća Mamić

      http://sportski.net.hr/nogomet/repre...2/0296006.html
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Braća Mamić

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Braća Mamić

          e brate kazete da je lopina al da ja imam tu sposobnost, vjestinu znanje i pare te da se nalazim na toj poziciji kao on pa nebi ni jednu stvar drukcije napravio, covjek ima svoj monopol i kako kaze eo vam svima k.... ko kaze da nebi bio na tom mjestu nek krene u svecenstvo, i ovo ne gledam sa navijacke strane vec opce kao njegove pozicije ko jednog covjeka tako da nebi bilo zabune...
          Last edited by dabek777; 18-12-11, 21:35.
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #20
            Re: Braća Mamić

            mamić bog.. end of story
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #21
              Re: Braća Mamić

              Koji je on kralj,ali nije za sugovornika sa njim se možeš jedino potuć jer je takav ,neda doć čovjeku do riječi ..hahah.Najbolji je na kraju emisije ,pa šta ste me zvali ako se sad ispričavate gledateljima zbog nekih mojih riječi ,mogu ja bez vas život će mi bit puno bolji ....Kralj
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #22
                Re: Braća Mamić

                Originally posted by dabek777 View Post
                e brate kazete da je lopina al da ja imam tu sposobnost, vjestinu znanje i pare te da se nalazim na toj poziciji kao on pa nebi ni jednu stvar drukcije napravio, covjek ima svoj monopol i kako kaze eo vam svima k.... ko kaze da nebi bio na tom mjestu nek krene u svecenstvo, i ovo ne gledam sa navijacke strane vec opce kao njegove pozicije ko jednog covjeka tako da nebi bilo zabune...
                Pa boli njega ona stvar za Dinamo, za Zagreb, za stadion, za BBB, pa čovjek je biznismen i to jako dobar biznismen. Jedina stvar koju on cijeni u životu i jedine tri stvari koje su njemu bitne i životu su novac, pare i euri. Traži rupe u zakonu i to sa uspjehom, izbjegne plaćanje poreza, i to legalno, da ti sve, ali kada ga za***** uzme ti i više od onoga što ti je dao. Svi genijalci su malo uvrnuti na svoj način, pa tako je i on, nije on do svojih novaca preko tuđih guzica došao. Ali neće on još dugo, malo je previše zaglibio sada.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #23
                  Re: Braća Mamić

                  Ja neznam kako ga nekolicina vas može podržavati.Podržavati lopova,mutikašu i prevaranta je isto kao da ste vi sve to.

                  Da je smješan smješan je.I ja se nasmijem kada ga gledam.Ali ga ne podržavam.Svi se pitamo zašto je recesija? Zašto je takvo stanje u državi.Ne to nije zbog Mamića samo.To je zbog ljudi koji podržavaju takve individualce.


                  Tako je i sa HDZ-om ,sa politikom i svime u ovoj državi.Ljudi moji imate krive uzore.!

                  Comment

                  Working...
                  X