Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kladionica

    pripremam za ovaj vikend 2-3 tiketa....
    Zašto sam tako nabildan !??

    Comment


    • Re: Kladionica

      imam za sve nas jedan prijedlog...
      kad pocne NBA treba pratiti sve klubove i kako koji odigra nerijeseno tako ga se kriza s popisa. kada ostane 1 (ili 2, kako vas volja) pocnete ulagati 50kn na X, nakon 5 utakmica bez X stavljate 100kn, nakon narednih 5 utakmica 200kn, itd... al to je vec 15 utakmica nakon sto su svi imali X, a vjerujem da je to vec 40-50 njihova utakmica bez X-a...
      koeficijent je min 13, sto znaci ako pogodite 5. put, ulozit cete ukupno do tada 250, a dobiti min 650, ako pogodite 10. put ulozit cete do tada ukupno 750kn, a dobiti 1300kn, ako pogodite 15. put, ulozit cete ukupno do tada 1750kn, a dobiti 2600,...
      15. utakmica je preko mjesec dana, mozda cete morati skupiti nesto novaca, ali isplativo je... uostalom, mozete vi poceti i s 10kn, pa nakon 5 utakmica prijeci na 20,...
      dobitak je siguran, jer ne znam da li se ikada dogodilo da jedna momcad nije imala barem jednu nerijesenu utakmicu u sezoni.
      provjeravao sam za jednu sezonu i svaki je klub imao 2-3 ako ne i vise nerijesenih.

      ono kaj mozemo zajednicki napraviti je zajedno pratiti rezultate i biljeziti koji klub ''ispada'' iz natjecanja...
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • Re: Kladionica

        Nisam probo to sa X-evima ali mozda bi se moglo probat. Za danas mozda tenis: Beck.A 1,30 Greul 1,15 Žemljga G 1,30 Riba 1,35 Kvota: 2,6
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • Re: Kladionica

          Originally posted by caplja
          Originally posted by Mauro9
          Dečki evo jedan prijedlog, dva puta sam digao ovako.. Neke kladionice nude tu ponudu, neke ne, SS nudi..

          30 parova, hokej, oba daju gol, koeficijent 1.10, ulog 50kn, dobitak 800 i nes sitno..
          Treba gledati statistike koliko koja ekipa daje golova i koliko prima i na temelju toga izvući 30 parova. Ovako sam igrao 3 puta od čega 2 dobio, prvi put nisam gledao statistike i pogodio 29 parova ( 30. par je izgubio 0:6, koef. 4,00), ostala 2 puta sam dobio jer sam pratio statistike.. Ovo ne nude sve lige, npr NHL nema tu opciju ako se ne varam, al češka liga i ove skandinavske države imaju.. Raspodijelite si tekme na tjedan dana i samo okruzujete parove na listiću već nakon prve trećine
          eh eh eh, smanji ti to pa nagodinu neces morat otvarat ovakve teme :
          viewtopic.php?f=56&t=6146&p=100898#p100898

          suvisno je da i objasnjvam koliko rupa u ovome ima. Al jednog s malo vise logike i matematike shvatit ces sve
          Uopce ne kuzim sa si napisao xD Majkemi

          Comment


          • Re: Kladionica

            Pa htio je reć da ti je loša matematika koliko sam ja skužija ,da se bolje ka uhvatiš knjige ,ja sam tako skužija..
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • Re: Kladionica

              Loša ili ne, od 3 puta, 2 sam dobio Drugo me ne zanima

              Comment


              • Re: Kladionica

                Originally posted by robertost
                Pa htio je reć da ti je loša matematika koliko sam ja skužija ,da se bolje ka uhvatiš knjige ,ja sam tako skužija..
                tako je tamo fali "jednog dana" u mom postu

                Originally posted by Mauro9
                Loša ili ne, od 3 puta, 2 sam dobio Drugo me ne zanima
                Upravo bi te i trebalo drugo zanimati. Kao prvo, nemoj samo reci da su to tocno i 100%tni izracuni jer necemo se oko toga raspravljat. Drugo, to sto si ti pogodio 2 od 3 je cista slucajnost. No ja se nisam obazirao na nista od toga sto je najvaznije. Vec sam samo ostao impresioniran kolicinom energije koju trosis na proucavanj tolikih caka a u konacini ti se sigurno nece isplatiti. Moj post se je svodio na to da to vrijeme provedeno kladeci se, provedes uceci i ne padajuci razrede(pogotovo u tvojoj "struci"). Nek ti uzor bude npr. kolega "IgyBoy" sa foruma a ne Pero Perkovic koji je digo 1000kn a ulozio 10 i s time si osigurao samo kratkorocnu i to vrlo kratkorocnu zaradu!

                nažalost, velika vecina ljudi to jako kasno shvati

                Eto, to sam htio reci...

                Comment


                • Re: Kladionica

                  lol, pa tko je rekao da su stopostotni izračuni i te fore i da je kombinacija nepogriješiva? Po tvome se uz školu nebi trebao ničim drugim baviti? Molim te ne filozofiraj, nisam ni prvi ni zadnji koji ima popravne i u ovoj temi nema o tome razgovora Imaš tamo temu popravni pa se naseri koliko oces, osim toga, popravni nisu rezultat mog neucenja nego ponasanja.. A i toga sam svjestan.. Btw. kakva impresioniranja? kakva količina energija? kakva proučavanja? Čoviječe predložio sam ekipi takav sistem da proba odigrati i to je to, a otkud tebi dal sam to ja "proučio i analizirao" ili netko drugi? Dalje, govoriš da provedem to vrijeme koje se kladim učeći, dobro, to je ok, ali ove godine nisam se kladio niti 10 puta, tako da ne turaj nos tamo di ti nije mjesto ako nisi upućen
                  Shvatio bi svrhu tvog posta da sam negdje napisao da sam okorjeli kladioničar, da stalno visim po kladionici, da sve moram proanalizirati, ali brate kad me ne poznaješ nemoj sam davati neke zaključke..

                  Comment


                  • Re: Kladionica

                    u 3PM!
                    izaberem jebbenih 5 parova koji bi trebali biti sigurni i pazite ovo...
                    Man City 1.33 None Lost
                    SK Sturm Graz 1.30 None To Run
                    Waregem 1.40 None To Run
                    FC Copenhagen 1.30 None Lost
                    Odense BK 1.60 None Lost

                    za sad 3/5 izgubljenih, a ove dvije jos nisu zavrsile...
                    koji K?
                    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                    Comment


                    • Re: Kladionica

                      Ma nemožeš dobit na nogometu,evo Barcelona će izgubit od Herculesa a kvota 1,10 bila ,a u Herculesa Trezegeut,Drenthe .......Košarka svjetsko,vatrepolo i us open u zadnjih 8 dana sam od odigranih 4 tiketa dobija 2 700 kn sam u plusu i to sve za ulozima 15,20 kn.,,
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • Re: Kladionica

                        a hebote, ja na US openu izgubio 20€... i to prvo kolo, sve koef 1.2-1.3
                        na kvalifikacijama za europsko 10€ - zamisli ceska ne dobije litvu doma... koef 1.3
                        bit ce da imam *****o srece u ljubavi...
                        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                        Comment


                        • Re: Kladionica

                          E to je ili te ide ili ne ..Ja sam oba tiketa dobija pukom srečom ...Federer više od 27 gemova bilo 28...Drugi tiket prekjučer Yankese gube cilu utak. i u zadnjem pokušaju osvoje 2 boda i dobiju 3-2 ja već odusta,i Flesnburg igra da će dat više od 33 gola ,jedva 35...Sad kad pogledaš šta se sve triba poklopit da bi dobija samo 300,400 kn i sam skužiš da je to sve jedna velika sreča........
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • Re: Kladionica

                            a registrirao sam se na bet365 jer ti daju 100% bonusa na prvu uplatu... tak da sam uplatio 50€ i 50€ dobio, tak da koliko god da gubim, jos nije sve izgubljeno
                            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                            Comment


                            • Re: Kladionica

                              Pogledaj samo ovo....
                              Attached Files
                              Menky je napisao...
                              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                              Comment


                              • Re: Kladionica

                                Znači na tri para ova samo Hanover,Mainz i Wigan na 100 kn dobiješ 95 000 i zanimljivo je kad god u supersporta bude nešto na super šansi nekih 80 posto bude ogromno iznenađenje ,a odeje bilo iznenađenja koliko ti srce želi,znaju oni šta rade nisu glupi...
                                Menky je napisao...
                                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                                Comment

                                Working...
                                X