Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kladionica

    oce bit kakvih dojava ?

    Comment


    • Re: Kladionica

      ViennCap-HDD Olimpija Lj. 1

      EC VSV Villach-EHC BW Linz 1

      KACKlage-KHL Medveščak Z. 1

      FC St.Pauli-1.FC K'lautern X2

      Kaj mislite?
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Kladionica

        Izbjegavaj Medveščak...oni mogu dobit svakoga ali izgubit...mada bi ovo trebalo proć
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • Re: Kladionica

          Originally posted by PatrickStar
          ViennCap-HDD Olimpija Lj. 1

          EC VSV Villach-EHC BW Linz 1

          KACKlage-KHL Medveščak Z. 1

          FC St.Pauli-1.FC K'lautern X2

          Kaj mislite?
          Valjda nisi velike pare stavio......St.Pauli iznenadio
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • Re: Kladionica

            Dal postoji netko na ovom forumu ko je u plusu s kladionicom (i da, realno gledano, ne nagađano)?

            Comment


            • Re: Kladionica

              Originally posted by mario91
              Dal postoji netko na ovom forumu ko je u plusu s kladionicom (i da, realno gledano, ne nagađano)?
              Mislim da su ti rijetki općenito u životu, a pogotovo na ovom forumu
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • Re: Kladionica

                Originally posted by mario91
                Dal postoji netko na ovom forumu ko je u plusu s kladionicom (i da, realno gledano, ne nagađano)?
                Ja sam presto,jer mi netreba tolko stresa u zivotu.Al sam u 2 mjeseca opsesivnog kladenja doso do plusa 3000.
                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                Instagram: @shredded_dario

                Comment


                • Re: Kladionica

                  Originally posted by DARICA
                  Originally posted by mario91
                  Dal postoji netko na ovom forumu ko je u plusu s kladionicom (i da, realno gledano, ne nagađano)?
                  Ja sam presto,jer mi netreba tolko stresa u zivotu.Al sam u 2 mjeseca opsesivnog kladenja doso do plusa 3000.

                  Mislim da sm sebe lažeš .....kao i većina ...ali dobro
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • Re: Kladionica

                    Nema kruha u kladionici zapamtite to!
                    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                    Comment


                    • Re: Kladionica

                      ja sam u plusu i dobro mi ide.... vodim biljeske uplata/isplata tako da nije rijetkost biti u plusu...

                      Comment


                      • Re: Kladionica

                        Originally posted by VelikiBlek
                        Originally posted by DARICA
                        Originally posted by mario91
                        Dal postoji netko na ovom forumu ko je u plusu s kladionicom (i da, realno gledano, ne nagađano)?
                        Ja sam presto,jer mi netreba tolko stresa u zivotu.Al sam u 2 mjeseca opsesivnog kladenja doso do plusa 3000.

                        Mislim da sm sebe lažeš .....kao i većina ...ali dobro
                        Ne lazem sebe,niti druge.Ne kladim se vec 2 mj.
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • Re: Kladionica

                          i ja se vracam ponovo kladionici, dzaba je, nisam se kladio otkako sam zavrsio srednju skolu
                          i moj savjet , samo ljudi ganjajte sisteme ,
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • Re: Kladionica

                            Ok, većina vas je u minusu (ili svi, samo to ne znate ).. zašto se nastavljate kladiti i tako idete u sve veći i veći minus? Znam da je to ogromna opsesija, navika pa čak i ovisnost nakon nekog vremena. Kladio sam se 2-3 mjeseca i stalno pušio, ali sam bio uvjeren da je svaki sljedeći listić dobitan, ono ne 100%, nego 500%.. Bili su mali ulozi, ali kap po kap - slap .

                            Probajte si sastaviti listiće i ne uplatiti ih. Dok sam to napravio sam skužio koliko sam glup što mislim da mogu sve dobiti. Tad ustvari skužite da vam nejde i to je sasvim prirodno, ne možeš utjecati na kartone, na ozljede, na raspoloženje igrača itd itd. jer radite uvijek jednu stvar - pretpostavku - a to je majka svih zajeba. Kladionice niču kao gljive poslije kiše, a sigurno ne koristi crni fond za to , imaju profita da se smrznete. Rađe tu love dajte na piletinu ili što vas već veseli.

                            Baš neki dan sam došao u jedan kafić između tri kladionice. E koja je to bagra unutra, bila je neka tekma iz Lige prvaka, a pogodite što je bilo na ova TV-a? Teletekst. Ti bi i mamu prodali za dobitni listić (ako već nisu). Stanite dok možete. Znam da zvučim ko pop, ali ako bar jedan odustane od ove ovisnosti, ja zadovoljan.

                            Comment


                            • Re: Kladionica

                              Originally posted by mario91
                              Probajte si sastaviti listiće i ne uplatiti ih.

                              ovo je najgore to sam probao,i to jedno 10 listica ispunim , pa desi se da je dobitni , i onda se pojedem cijeli sto nisam uplatio
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • Re: Kladionica

                                Originally posted by mario91
                                Ok, većina vas je u minusu (ili svi, samo to ne znate ).. zašto se nastavljate kladiti i tako idete u sve veći i veći minus? Znam da je to ogromna opsesija, navika pa čak i ovisnost nakon nekog vremena. Kladio sam se 2-3 mjeseca i stalno pušio, ali sam bio uvjeren da je svaki sljedeći listić dobitan, ono ne 100%, nego 500%.. Bili su mali ulozi, ali kap po kap - slap .

                                Probajte si sastaviti listiće i ne uplatiti ih. Dok sam to napravio sam skužio koliko sam glup što mislim da mogu sve dobiti. Tad ustvari skužite da vam nejde i to je sasvim prirodno, ne možeš utjecati na kartone, na ozljede, na raspoloženje igrača itd itd. jer radite uvijek jednu stvar - pretpostavku - a to je majka svih zajeba. Kladionice niču kao gljive poslije kiše, a sigurno ne koristi crni fond za to , imaju profita da se smrznete. Rađe tu love dajte na piletinu ili što vas već veseli.

                                Baš neki dan sam došao u jedan kafić između tri kladionice. E koja je to bagra unutra, bila je neka tekma iz Lige prvaka, a pogodite što je bilo na ova TV-a? Teletekst. Ti bi i mamu prodali za dobitni listić (ako već nisu). Stanite dok možete. Znam da zvučim ko pop, ali ako bar jedan odustane od ove ovisnosti, ja zadovoljan.
                                +1
                                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                                Comment

                                Working...
                                X