Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kladionica

    Originally posted by VelikiBlek
    Prelazim na Šmicera
    Beginner javi kakav mu je score u zadnjih 4-5 listića
    gle ja sam ti reko kako je bilo u razdoblju kad smo ja i jos 5-6 deckiju bili pretplaceni na njega...fearu i jos nekom sam poslo link o tome..... sretno...

    Comment


    • Re: Kladionica

      evo text od jednog lika sta ga znam sa bloga

      Nekoliko nekorektnih poteza dotičnog šmicera brisanje komentara, postavljanje listića nakon završenih mečeva i niz drugih nelogičnih poteza prema svojim pretplatnicima i onima koji ga prate. Zahvaljujući njemu mnogi su ostali bez svoje ušteđevine i plaće. Pitate se kako je to moguće kad je Šmicer dobar tipster?!?! U idućih nekoliko redaka ću sve objasniti!!!

      ŠMICER KAO TIPSTER

      Šmicer kao tipster ima unazad nekoliko godina uspješnost oko 60 - 65 % u nekim periodima više u nekima manje. To je za tipstera odlična statistika. Pa u čemu je kvaka zbog čega su mnogi korsinici njegovi propali. Zbog čega nema ni jednog svog pretplatnika od početka do kraja svog rada na blogeru kad je tako uspješan. I zašto uglavnom živi od novih ljudi koji dolaze na njegov blog gdje sjajnim marketingom ih privuče i namami da uzmu njegovu pretplatu.

      Stvar je jednostavna njegova prosječna kvota koju igra iznosi oko 1.90-1.95 budući da većinu svojih listića igra u zemaljskim kladionicama ta se kvota zbog manipulativnih troškova još smanjuje. Tako da prolaznšću oko 60 posto može biti na nuli.

      Tu dolazi do cake svatko tko želi njegove parove mora plaćati pretplatu u iznosu 400kn tako da odmah njegovi korisnici su tu u minusu. Druga važna karika što on ima prolaznost veću od 60% koja mu igrom sa tim koeficijentima i manipulativnim troškovima jamči pozitivnu nulu. Ali treba znati da tih 60% su najbolji parovi koje on objavljuje , dok korsinicima šalje i druge čija je prolaznost znatno manja i dovodi ih u minus. A on sjajnim marektingom( npr. stavi listić nakon što je odigran i kaže da su srušili kvote i da zato da nije bio na blogu ) a da je listić promašio nikad ne bi osvanu u javnost. Slično je bilo i sa zadnjim listićem za Robreda koje gje stavio nakon prolazka dok nekad nakon što prođe listić stavi na blog pravdajući se da nije imao vremena.

      Također kladionice ruše koeficijente na njegove parove pa mnogi korisnici uplaćuju po manjim koeficijentima pa automatski i tu gube.

      Sa svim gore navedenim podacima da bi njegovi korisnici bili u plusu Šmicer mora imati prolaznost veću od 70%. Jer trebaju pokriti početnih 400kn, manipulativne i manje koeficijente od 2.00 koje često šmicer igra.

      Jasno vam je da on tu prolaznost nema i da zbog toga Nema ni jednog njegovog korisnika u plusu!!!

      ZAŠTO KLADIONICE RUŠE KOEFICIJENT NA NJEGOVE PAROVE?

      Razlog je vrlo jednostavan, ne zato što je izvrstan tipster već isključivo zbog velikih uplata na te parove. Već spomenutim marketingom šmicer privuče pristojan broj korisnika koji na njegove parove uplaćuju dosta novaca da bi se kladionice osigurale smanje koeficijente znajući da to nije realno, ali one nemaju šta izgubiti jer znaju da će ljudi i na manje koeficijente uplaćivati, ili će dodati još poneki par što je njima u interesu čim više parova manje šanse za dobitak. Primjer je utakmica poljske odbojkaške lige di sam šmicer kaže da je meč izjednačen a neki nakon pada koeficijenta na Dabrowu od 1.40 i dalje stavljaju velike novce makar je ralna kvota na taj meč 2.00 a upravo to dugoročno vodi u minus, a Šmicer bi upravo trebao i educirati svoje korisnike ako mu je interes da ima dugu i uspješnu suradnju. Kao bookmaker često namjerno snizimo koeficijente ne bi li onda potaknuli veće uplate ili dodavanje još ponekog para i to je jedini razlog.

      ŠMICEROVO ZNANJE

      Prateći njegove parove vidljivo da raspolaže određenim znanjem o odbojciali marketnigom to prečesto naglašava. Naprimjer dajući podatke da je Perugia oslabljena i da je nekoliko igračica napustilo klub pripisuje sebi ogromnu zaslugu kao da je on to jedini zano na cijeloj planeti i hvaleći kako je nasamario i pokrao kladionice, makar je taj info bio dostupan na svim forumima i mdijima koji se bave odbojkom. Ali nema sumnje za odbojku je solidan bez oetjerano hvalisanje.

      Njegovo znanje košarci je najmanje pa dobro da je prestao davati te parove ja kao dobar pznavatelj košarkaških prilika moram mu se slatko nasmijati njegovim analizama. Naprimjer hrvatska liga : Danas igram na Zabok i na Ruskinje...

      Hrvatska košarka.... e pa ako ovo padne mislim da ću se ostaviti Hrvatske košarke.. ali Zabok je kompletan danas.. bolja je ekipa od Borika.. ima par odličnih igrača.. i mislim da su možda i broj 1. u Hrvatskoj ligi sad kaj je Splita napustio Vujčić.. Zabok ima nadužu klupu u ligi, a Borik se mući u gostima.

      Trenutno stanje danas na tablici ga demantira gdje se vidi da su ekipe po snazi tu negdje gdje je po meni Borik jačogotovo na centarskim pozicijama i uzeti svega 1.30 na domaćina je smješno. Drugi primjer:

      Brod je doma odlična ekipa.. jako rijetko gubi.. igrački su bolja ekipa, Alkar je tek ušao u ligu i sumnjam da mogu iznenaditi..

      i Zar je to analiza nikakvu podatci nisu izneseni smao nagađanje što ga demantira trenutno stanje na tablici gdje se Alkar bori za playoff dok Brod pri dnu tablice. Normalno da je pao. Sva sreća da je prestao davati hrvatsku košarku.

      Najviše me iznenadio kad je ovaj neprovjereni par košarke dao svojim korisnicima kad su kladionice samo na tom paru zaradile desetke tisuća kuna jer su upravo građani nasjeli na priče koje su nakon velikih gubitaka same asirale. Radi se o ovom meču:

      danas se kladim na jednu utakmicu.. Nizozemsku košarku.. imam dobar info što se ovog para tiče i kladim se na domaćina!

      Košarka, Nizozemska 1. liga

      20:00 Rotterdam-ABC Amsterdam 1 1,85 (60:66)

      Rezultat je pokazao kakav je info a na tom su njegovi korisnici izgubili velike iznose, dok on tako olako daje bez ikakvih argumenata samo ima dobar info koji ne spominje. Da nije tužno bilo bi smiješno. Da ne spominjem tužne analize Češke, Ciparske košarke samo me zanima gdje on to sve stigne pratiti.

      Dosta o njegovim tipsterskim umijećima u to su se mogli sv uvjeriti koji duže prate njegov blog i koji su kao korisnici izgubili velike novce.

      ŠMICER PROFITABILAN:

      Šmicer ima online račun u kladionici kojoj ja radim imao je samo nekoliko ozbiljnjih isplata ali na njegove uplate ti su njegovi iznosi zanemarivi. Ne gubi tolike iznoose na svojim parovima već večinom na popravnim listićima makar često ističe kako ih ne igra. Nakon što izgubi listić i nekoliko zaredom često upadne u tzv Tilt pa uplaćuje velike iznose na pojedine parove gdje većinom pada i izgubi veliki novac. Primjer takvog postupanja je: http://www.facebook.com/?ref=home#!/pho ... 0606191415

      Ovaj listić je objavio normalno nakon završetak i vidljivo da je imao mnogo sreće i dolje napiše da ga je razljutio Fognini i da je morao to igrati. Tada mu je prošlo ali u većini slučajeva ne prolazi i gubi većinu svojega novca koji uzme naivnim pretplatnicima. Na istom facebook profilu objavio je dvije isplate što su zanemarive na uloge koje uplaćuje. Međutim mlad je i ima vremena da nauči kaoko se suzdržati i da je strpljenje ključ uspjeha. Dok god je pretplatnika moći će mirno kladiti se i kockati.

      Primjer njegove nestučnosti je i igra u zemaljskim kladionicama. U prosjeku igra 2000kn uloga što mu je 100kn MT i nek igra 3-4 listića tjedno to iznosi 400kn mjesečno 1600kn dok na godišnjoj razini gubi 19200kn samo na manipulativnim troškovima da ne spominjem da su koeficijenti mnogo veći online tako da je na zadnji njegov listić Robredo i Trentino gdje je na najboljoj online kladionici Pinnacel kvota na ta dva para bilo znatno veća i da je tamo uložio 2000kn dobio bi 450kn više što je skoro 1/4 njegova uloga. Da ne množim dalje, pa bi svojom igrom online ušttedio ogromne novce. Ali dok god ima novac pretplatnika takve ga sitnice ne trebaju uzrujavati- =)

      Comment


      • Re: Kladionica

        Uzdaj se use i u svoje kljuse....zajebi šmicere i ostale
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • Re: Kladionica

          glavno da se po meni sralo i jebalo me kad sam reko da je smicer lopov.....

          Comment


          • Re: Kladionica

            sa tih 400 kn ja imam 4 mj. klađenja... fala ti šmic al nebi išlo

            Comment


            • Re: Kladionica

              da niste bili tako pametni prosli put danas bi vam dao koef 16...
              tu je uplaceno 130 kn imam jos jedan listic di je uplaceno 200..sutra stavljam sliku.. ako je ko zainteresiran sutra isto imam par utakmica...

              Comment


              • Re: Kladionica

                Ajde najedi se govana s tim dojavama. Imaš dojave? Ok, onda iz zadrži za sebe. Koji ***** imaš potrebu dokazivat svoje kladioničarsko umijeće ovdje na bilderskom forumu?
                Originally posted by HeadacheR
                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                Comment


                • Re: Kladionica

                  upravo zbog takvih poput tebe..pusa... sad sam cool jel?

                  Comment


                  • Re: Kladionica

                    Originally posted by DrHouse
                    Ajde najedi se govana s tim dojavama. Imaš dojave? Ok, onda iz zadrži za sebe. Koji k.... imaš potrebu dokazivat svoje kladioničarsko umijeće ovdje na bilderskom forumu?
                    bodybuilderi trebaju sto vise love za suplementaciju
                    sto ne
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • Re: Kladionica

                      Dojave?
                      Daj ajde... dvaput će proć, a treći put ćeš izgubit sve.
                      Originally posted by HeadacheR
                      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                      Comment


                      • Re: Kladionica

                        kako ti kazes

                        Comment


                        • Re: Kladionica

                          Nemaš ti dojave nego ti je prošlo ovaj put hokej prva trećina kraj i za to imaš dojave ? Disu svi oni listići koji ne prođu daj te stavljaj malo ,svi bi imali novaca da se tako lako dolazi od dojava...
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • Re: Kladionica

                            jel sam sad reko dojave? nemoj se ti brinut za moje izgubljene listice... vodim si evidenciju ulozeno/dobiveno tako da prst u uho i

                            Comment


                            • Re: Kladionica

                              Ja ne vodim evidenciju al nekidan sam malo računao i u manje od mj dana sam oko 2000 u minusu

                              Comment


                              • Re: Kladionica

                                ja sam si napravio u excelu tablicu lijepo i unutra lijepo upisujem i samo mi racuna ti si lijepo u minusu...

                                Comment

                                Working...
                                X