Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kladionica

    "Dragi" Supersporte,

    Tvoj sam vjerni igrač, ali potaknut današnjim rezultatima moram ti napisati jedno pismo.
    Dok sam se kladio u poslovnicama, znao sam nekad nešto i dobiti, ali onda ti otvaraš mogućnost klađenja iz fotelje i tu počinje moj gubitak, te konačan pad.
    U nekih 2 mjeseca, u minusu sam od oko 5000kn, te mislim da je to previše s obzirom da sam učenik i ne zarađujem, te da bi bio red da nešto i dobijem.
    U skladu s tim odlučujem napraviti novi SuperSport račun, jer smatram da je ovaj uklet.
    Kada se kladim iz zajebancije za minimalan ulog te minimalan dobitak dobijem ponekad, ali uvijek kada uložim velike cifre ti kao da me ne voliš i kupiš utakmice da ja kiksam na minimalnim koeficijentima, to mogu potkrijepiti svojim slikama..
    Smatram da nije humano da neki ljudi prečesto dobivaju, a ja koji dosta truda znam uložiti u razmatranje tekmi i analizu ne dobijem.
    Kap koja je prelila čašu, zadnjih 5kn na tvom računu sam stavio na Milan PiK X, Stoke PiK X te Malagu 2-3 gola, ali Malaga je morala u 90+ zabiti četvrti gol, mislim da to nije pošteno i fer prema meni.. Smatram da me i tvoji bookmakeri znaju često pre****** i staviti manje kvote nego što uistinu jesu, zato te molim da njima daš otkaz i zaposliš neke nove mlade i bolje.
    Još večeras ću napraviti novi račun, nadam se da ćeš imati milosti nadamnom i da ću početi nešto dobijati, jer ovo je postalo krajnje nehumano i bezobrazno od tebe.
    Srdačan pozdrav,

    Mauro

    Comment


    • Re: Kladionica

      Mauro, jedine pare, koje ćemo ja i ti dobit od klade, bit će kad ju opljačkamo!!!
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • Re: Kladionica

        Izgleda da da

        Comment


        • Re: Kladionica

          Comment


          • Re: Kladionica

            Mauro budi pametan....odustani dok je vrijeme...razmisli što si sve izgubio za tih 5000kn.
            Makni se iz klade
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • Re: Kladionica

              Razmišljam često o tome, a onda se sjetim da ću početi pametno igrati 50 za 100, 200 za 400 itd, pa se opet sve svede na isto, staro..

              Comment


              • Re: Kladionica

                Originally posted by Mauro9
                Razmišljam često o tome, a onda se sjetim da ću početi pametno igrati 50 za 100, 200 za 400 itd, pa se opet sve svede na isto, staro..
                Gle...ovisan si postao...nisi ni prvi ni zadnji...ali vjeruj...najsretniji ćeš biti kad se makneš iz tog sranja a i imat ćeš uvijek novca u džepu....
                Neam tu pametnog igranja...sve je stvar sreće više manje...Tko pametan igra x2 na Inter protiv Hajduka...samo Fear

                Makni se iz klade...budi pametan...posveti se školi, curi teretani i drugim pametnijim stvarima...
                Kladionica će te uništit
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • Re: Kladionica

                  A baš sam to evo frendu sad rekao, školu moram riješavat što hitnije, a teretanu sam zapustio totalno -.-" Nisam bio ove godine nikako.. Vraćam se na staro, subotom uplatim 2, max 3 listića, teretana ide opet u pogon , upalice Škola se mora riješavat, a cura sva sreća pa nije zapostavljena, bar se ne buni xD

                  Comment


                  • Re: Kladionica

                    Originally posted by Mauro9
                    E za ovo već treba imati muda, svaka čast.. Btw. na drugom imao hendikep na Hajduka garant hahahah
                    na drugom imao hajduk x, real x, i bayern x
                    50 za 4700
                    i falio bayerna :P

                    evo vidim ovo gore pa da napisem i ja par rijeci

                    dakle, ako ne mislis zivit od kladionice, nemoj nikad igrati ulog koji ti moze ugroziti bilo sta, igraj 10 za 100, igraj za svoj gust a ne da gubis zivce

                    ako vec mislis zivit od kladionice treba ti veliki kapital
                    recimo ako ti je kapital 20,000 igras 1-2% banke po betu dok se banka ne digne na recimo 25,000 onda se 1-2% ponovno izracunava

                    najbitnija je disciplina i vrijeme ulozeno u analize te normalno malo srece
                    takoder je najvaznije da se gubici nikad ne hvataju tj ne igraju se popravni listici jer je to put u propast

                    ima dana kad ce bit +, ima dana kad ce bit - i to je tako, treba izdrzat crnu seriju i zato se igra 1-2% da se uvijek ima za novi ulog tj. za sutradan

                    a ti si napisa da si ucenik i da ne zaradujes prema tome bi ti ja preporucia da igras 10 kn za 100 ili tako nesto cisto za svoj gust i to je to

                    Comment


                    • Re: Kladionica

                      potpisujem...mos ti imat banku 500 kn pa igras 50 kn po listicu koef 2-2,5 i to je to.... kad malo dignes banku igras 100 kn i tako..jbg to su "mali" ulozi i sporo se dolazi do love ali jbg...

                      Comment


                      • Re: Kladionica

                        Moja greska je upravo u popravnim listićima i pohlepi... Padnem jedan listić, odma radim drugi sa 2-3 para i uloga 200-300kn.. Ili recimo kad dobijem, ulozim sve na kvotu 2.. I tako iz dana u dan, sad bar znam di grijesim, pokusat cu se kontrolirat... Hvala decki

                        Comment


                        • Re: Kladionica

                          Originally posted by Mauro9
                          Moja greska je upravo u popravnim listićima i pohlepi... Padnem jedan listić, odma radim drugi sa 2-3 para i uloga 200-300kn.. Ili recimo kad dobijem, ulozim sve na kvotu 2.. I tako iz dana u dan, sad bar znam di grijesim, pokusat cu se kontrolirat... Hvala decki
                          bitno ti je da je ulog isti konstantno jer ako mijenjas ulog ili igras takozvane popravne tikete onda rusis balans i treba ti veci broj dobitnih da bi povratio izgubljeno

                          ugl sretno

                          ja danas igram zanimljiv par

                          slavia prag - karlovy vary
                          oba NE daju gol, kv 5,00
                          ulog 100kn

                          nekako mi je to nerealno postavljeno, vidjet cemo

                          Comment


                          • Re: Kladionica

                            Što nije onda bolje staviti točan rezultat 0:0? Veći koeficijent ako se ne varam

                            Comment


                            • Re: Kladionica

                              a ako jedan da gol..onda pada u vodu 0:0...

                              Comment


                              • Re: Kladionica

                                Da, kasnije sam tek skuzio..

                                Comment

                                Working...
                                X