Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teflon tave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Teflon tave

    Originally posted by Soner
    Originally posted by hardstyle91
    Ma joj probao sam taj gorila hvat kod stojeceg podizanja listova, nekako mi ne pase, previse mi aktivira vanjsku glavu bicepsa
    Trebaš onda više posnog sira jesti. Negdje sam pročitao (mislim u Guytonu) da posni sir pomaže da izoliramo Soleus kada treniramo listove.
    Vidis, trazio sam o tome dosta, ali nigdje nisam nasao nista konkretno, hvala ti puno..i daj mi reci, ako spavam prije treninga pokriven sa plavim pokrivacem hocu li tada moci zaspati navecer kad budem isao spavati jer muci me to u zadnje vrijeme, probao sam jesti samo vakumiranu hranu, to mi je preporucio jedan elektricar, ali nije pomoglo, sta da radim??
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #32
      Re: Teflon tave

      Originally posted by hardstyle91
      Originally posted by Wolfey
      Objavljujem svoje istrazivanje da kada idem na hrvanje poslije cevapa u lepinji s ajvarom od tvrtke Tapas koji sluze kao odlican prevorkaut suplajment da pobjedjujem sve svoje protivnike s nevjerojatnom lakocom. Naime cevapi sadrze nevjorojatan spoj esencijalnih aminokiselina i vasodilatora koj ice od vas uciniti potpuni stroj za ubijanje. Naime cevapirgin rasiri zile pogotovo vratne kroz koji se poslije otpustaju fermentirani mirisi koji u tren oka paraliziraju protivnika.
      Hmmm, je to dobro, ali ako nisi probaj od aminostara cevape, mislim da imaju samo okus na biljnoj bazi, cuo sam da nije los, mozes ga mijesati sa kajmakom u pwm prije spavanja
      Ovo nikako nije poželjno za muškarce! Okusi na biljnoj bazi se temelje na soji, tako da se potiče lučenje estrogena, što može dovesti s vremenom do ginekoleđastije", tj. prsa ti počnu rasti i na leđima.
      Chill bro

      Comment


      • #33
        Re: Teflon tave

        Originally posted by sthooligan
        Kako se zove ova igra?

        glup gluplji
        Molio bih te da ne spamaš ovako ozbiljnu temu.
        Chill bro

        Comment


        • #34
          Re: Teflon tave

          Originally posted by Soner
          Originally posted by sthooligan
          Kako se zove ova igra?

          glup gluplji
          Molio bih te da ne spamaš ovako ozbiljnu temu.
          +1
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • #35
            Re: Teflon tave

            Soner ahhaha koji potpis sad san tek vidija

            Ova se igra zove glup, gluplji i najgluplji. Zanima me ishod na kraju

            Neće više off
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #36
              Re: Teflon tave

              Novi proizvod od Tapas Nutrisn. Cevap3d. Toliko te digne na trening da umjesto utega dizes sprava jer utezi postanu prelagani.

              Comment


              • #37
                Re: Teflon tave

                Originally posted by hardstyle91
                Vidis, trazio sam o tome dosta, ali nigdje nisam nasao nista konkretno, hvala ti puno..i daj mi reci, ako spavam prije treninga pokriven sa plavim pokrivacem hocu li tada moci zaspati navecer kad budem isao spavati jer muci me to u zadnje vrijeme, probao sam jesti samo vakumiranu hranu, to mi je preporucio jedan elektricar, ali nije pomoglo, sta da radim??
                Vakumiranu hranu nikako nemoj konzumirati! Dovodi do "začepljenog anusitisa" jer sadrži premalo vlakana u sebi.

                Što se tiče pokrivača, najbolje ti je da koristiš vuneni pokrivač, imaš ga za kupiti u Helix shopu kod Kaptola. Potiče proizvodnju hormona "musculatus spavanus", potiče rast mišića tokom sna.
                Chill bro

                Comment


                • #38
                  Re: Teflon tave

                  Originally posted by Soner
                  Originally posted by hardstyle91
                  Originally posted by Wolfey
                  Objavljujem svoje istrazivanje da kada idem na hrvanje poslije cevapa u lepinji s ajvarom od tvrtke Tapas koji sluze kao odlican prevorkaut suplajment da pobjedjujem sve svoje protivnike s nevjerojatnom lakocom. Naime cevapi sadrze nevjorojatan spoj esencijalnih aminokiselina i vasodilatora koj ice od vas uciniti potpuni stroj za ubijanje. Naime cevapirgin rasiri zile pogotovo vratne kroz koji se poslije otpustaju fermentirani mirisi koji u tren oka paraliziraju protivnika.
                  Hmmm, je to dobro, ali ako nisi probaj od aminostara cevape, mislim da imaju samo okus na biljnoj bazi, cuo sam da nije los, mozes ga mijesati sa kajmakom u pwm prije spavanja
                  Ovo nikako nije poželjno za muškarce! Okusi na biljnoj bazi se temelje na soji, tako da se potiče lučenje estrogena, što može dovesti s vremenom do ginekoleđastije", tj. prsa ti počnu rasti i na leđima.
                  Joj pda, krivo sam preporucio covjeku, skroz sam zaboravio, a usput sam se sjetio prijatelj mi ima ginekoleđastiju i doktor mu je rekao da spava na tricepsima i da obavezno stavi gurtne prije spavanja
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • #39
                    Re: Teflon tave

                    Originally posted by Soner
                    Originally posted by hardstyle91
                    Vidis, trazio sam o tome dosta, ali nigdje nisam nasao nista konkretno, hvala ti puno..i daj mi reci, ako spavam prije treninga pokriven sa plavim pokrivacem hocu li tada moci zaspati navecer kad budem isao spavati jer muci me to u zadnje vrijeme, probao sam jesti samo vakumiranu hranu, to mi je preporucio jedan elektricar, ali nije pomoglo, sta da radim??
                    Vakumiranu hranu nikako nemoj konzumirati! Dovodi do "začepljenog anusitisa" jer sadrži premalo vlakana u sebi.

                    Što se tiče pokrivača, najbolje ti je da koristiš vuneni pokrivač, imaš ga za kupiti u Helix shopu kod Kaptola. Potiče proizvodnju hormona "musculatus spavanus", potiče rast mišića tokom sna.
                    sto se tice anusitisa, nisam imao takvih problema, srecom pa sam prestao na vrijeme sa vakumiranom hranom

                    imam vuneni pokrivac, odmah ga idem presvuci, hvala na savjetu...zaboravio sam te pitati, sto se događa ako spavam u majci na kojoj pise muscle??
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #40
                      Re: Teflon tave

                      Tapas Nutrisn je izumio novu formulu za povecanje razine testosterona do dosad neotkrivenih granica. Slogan novog Cevapbullosa glasi: Sekunda je potrebna vec me ljulja test da se desi kemija da se desi kemija di si bija dosada pise ti u ocima hodajuca nevolja.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Teflon tave

                        Originally posted by hardstyle91
                        Joj pda, krivo sam preporucio covjeku, skroz sam zaboravio, a usput sam se sjetio prijatelj mi ima ginekoleđastiju i doktor mu je rekao da spava na tricepsima i da obavezno stavi gurtne prije spavanja


                        Ovo me podsjetilo na mog prijatelja, imao je tako jako razvijenu ginekoleđastiju da su mu morali sašit posebnu torbu u kojoj je nosio "leđne sise". Ima 35 godina i zovemo ga vječni školarac.

                        @ hardstajl

                        Što se tiče majice s natpisom "muscle", rađe je nemoj nositi, mislim da bi se mogao vrlo lako prenabildati.
                        Chill bro

                        Comment


                        • #42
                          Re: Teflon tave

                          Originally posted by Soner
                          Originally posted by hardstyle91
                          Joj pda, krivo sam preporucio covjeku, skroz sam zaboravio, a usput sam se sjetio prijatelj mi ima ginekoleđastiju i doktor mu je rekao da spava na tricepsima i da obavezno stavi gurtne prije spavanja


                          Ovo me podsjetilo na mog prijatelja, imao je tako jako razvijenu ginekoleđastiju da su mu morali sašit posebnu torbu u kojoj je nosio "leđne sise". Ima 35 godina i zovemo ga vječni školarac.

                          @ hardstajl

                          Što se tiče majice s natpisom "muscle", rađe je nemoj nositi, mislim da bi se mogao vrlo lako prenabildati.
                          Mogu mislit kako mu je kad ga pitaju sta radis za leđa

                          Ahhh znao sam da ne smijem nositi tu majicu

                          Imam zanimljivo pitanje, dal da ubacim poslije utega spotiranje po teretani, jel bi uso previse u katabolizam???
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #43
                            Re: Teflon tave

                            Moju frendicu muči ozbiljan nedostatak vitamina k u prehrani! Any sugestions?

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • #44
                              Re: Teflon tave

                              Originally posted by vea
                              Moju frendicu muči ozbiljan nedostatak vitamina k u prehrani! Any sugestions?
                              Neka se javi meni i dodje u posjetu.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Teflon tave

                                Originally posted by sthooligan
                                Soner ahhaha koji potpis sad san tek vidija

                                Ova se igra zove glup, gluplji i najgluplji. Zanima me ishod na kraju

                                Neće više off
                                Većina argumenata u ovoj temi potiče iz jako ozbiljnih knjiga, tako da, molim te, nemoj vrijeđati. Neke od knjiga su "Ivica i marica u kući od proteina", "Snjeguljica i sedam bildera", "Protevilka" (nastavak na bajku Matovilka) i još mnoštvo drugih.

                                @ Vea

                                Ja imam jedan veliki i tvrdi lijek za prijateljicu, zove se Vitamin Kurkunčić, moglo bi pomoći.

                                @hardstajl

                                Nemoj ubacivati spotiranje po teretani jer je to jedna od compound vježbi i jako troši glikogen. Možeš eventualno ubaciti u dan kada treinraš lijevi biceps.
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X