Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teflon tave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Teflon tave

    J.beno sam se ismijao-mislim da je ovo najjaca tema na forumu A i ne samo to-jako puno sam i naucio i morat cu to i primjenit u treninzima-tek sam sad shvatio neke stvari u kojima konstantno grijesim.
    Wtf_iako dug-jako zanimljiv i poucan tekst- mislim da bi ga svi pocetnici,a i oni malo napredniji trebali detaljno proucit-u njemu se nalazi gotovo 90% odgovora na sva njihova pitanja-mozda cak da ide i pod sticky.
    MYPROTEIN

    Comment


    • #62
      Re: Teflon tave

      Hm, ocito je da imas dosta ozbiljan problem, ne samo vezan za tave, vise je tu u pitanju visak izlucenog estrogena koji na samom prelasku s mase na definiciju ima izrazito velik postotak miofibrila koje su usko povezane sa poprecno prugastim presjekom mišića, koji naraste unatoc velikoj dozi synthola u mozgu. Tada tijelo puno synthola pocne nekontrolirano luciti progesteron, koji je zasluzan za libido africke pijavice koju ti zatim stavljas na kozu i zapravo radis direktnu sintezu proteina iz tvoje omiljene nutelle. Nadam se da sam pomogao.
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #63
        Re: Teflon tave

        Originally posted by Corry View Post
        J.beno sam se ismijao-mislim da je ovo najjaca tema na forumu A i ne samo to-jako puno sam i naucio i morat cu to i primjenit u treninzima-tek sam sad shvatio neke stvari u kojima konstantno grijesim.
        Wtf_iako dug-jako zanimljiv i poucan tekst- mislim da bi ga svi pocetnici,a i oni malo napredniji trebali detaljno proucit-u njemu se nalazi gotovo 90% odgovora na sva njihova pitanja-mozda cak da ide i pod sticky.
        Ovo je zapravo CHAT za napredne, ali hvala ti na komplimentu, obrazi su mi sada rumeni kao sladoled rumenko.
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #64
          Re: Teflon tave

          Da, potpuno si u pravu. Meni je jedan covjek koji boluje od raka malog noznog prsta uzrokovanog whey proteinom rekao da teflon tavu ne koristim ujutro jer tava tada ima visok kortizol i da je ako vec mislim koristiti namazem vitaminom C.
          Nadalje prekomjerno mazanje tave moze uzrokovati hepatitis a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,r i s pa treba pripaziti.
          U konacnii Layle Kaspersky je rekao da tavu koristis if it fits your macros pa nema beda.
          Postavim poslije 201 video o tome.
          I jos jedna stvar, ako koristis ulje za tavu ponesi je sa sobom na jutarnji cardio tako da istopis ostatak ulja iz nje.

          Comment


          • #65
            Re: Teflon tave

            Čim sam ga vidio, odmah sam spazio da on ima smisla za talent u svezi glede posuđa.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #66
              Re: Teflon tave

              Originally posted by WTF View Post
              Da, potpuno si u pravu. Meni je jedan covjek koji boluje od raka malog noznog prsta uzrokovanog whey proteinom rekao da teflon tavu ne koristim ujutro jer tava tada ima visok kortizol i da je ako vec mislim koristiti namazem vitaminom C.
              Nadalje prekomjerno mazanje tave moze uzrokovati hepatitis a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,r i s pa treba pripaziti.
              U konacnii Layle Kaspersky je rekao da tavu koristis if it fits your macros pa nema beda.
              Postavim poslije 201 video o tome.
              I jos jedna stvar, ako koristis ulje za tavu ponesi je sa sobom na jutarnji cardio tako da istopis ostatak ulja iz nje.
              Sve si dobro rekao, no otisao si u sasvim krivom smjeru, multiminerali se nalaze vecinom u grožđicama koje su bogate omega 3.5 polizasicenim cesticama, sto bi ti trebalo dati naznaku da nakon treninga uneses 1kg, prethodno natopljenih zobenih pahuljica jer tada tijelo vapi za glukozom, a ti ju tijelu neces priustiti da ne blokiras lucenje sluzi iz jetre koja sprjecava dotok aminokiselina u sinuse, a potrebno ti je povremeno ispiriti nos poslije kardija.
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #67
                Re: Teflon tave

                Originally posted by hardstyle91 View Post
                Sve si dobro rekao, no otisao si u sasvim krivom smjeru, multiminerali se nalaze vecinom u grožđicama koje su bogate omega 3.5 polizasicenim cesticama, sto bi ti trebalo dati naznaku da nakon treninga uneses 1kg, prethodno natopljenih zobenih pahuljica jer tada tijelo vapi za glukozom, a ti ju tijelu neces priustiti da ne blokiras lucenje sluzi iz jetre koja sprjecava dotok aminokiselina u sinuse, a potrebno ti je povremeno ispiriti nos poslije kardija.
                Multimenerale ne koristim jer izazivaju upalu pluća zbog koje imam problema s čeljusti i deformacijom lica a u tom mi je slucaju potrebna maksilofacijalna kirurgija zbog koje na kraju od pustog naprezanja zavrsim na abdominalnoj kirurgiji.

                Originally posted by hardstyle91 View Post
                a ti ju tijelu neces priustiti da ne blokiras lucenje sluzi iz jetre koja sprjecava dotok aminokiselina u sinuse
                Blokiranje sluzi iz jetre je jednostavno. Naime imas kuru bas za to, recimo 1 dec testosterona od galenike pomijesas s bijelim vinom ''Jure'' i stavis u pecnicu na 220 C na jedno pola sata. Kad se to zakuha onda si direktno u jetru ubrizgaš ( imaš one duge igle u apoteci).
                Što se tiće sinusa bilo bi idealno da zimi nosis kacigu na glavi nebi li zastitio sinuse tako da protok aminokiseliša bude kako treba. Ukoliko zapne pokušaj ispuhati nos.
                Sve sam blize odluci o teflon tavi, puno mi je ovaj thread pomogao.

                Comment


                • #68
                  Re: Teflon tave

                  e sori šta upadam ovako, al nisam našao nigdje odgovor na svoje pitanje koje je meni jako bitno ali ostalima očito nije pošto nema nigdje odgovora na njega, a stvarno sam dugo tražio i po forumu i po gugelu, pa se nadam da ćete vi moći pomoći, puno sam čitao po forumu i tražio odgovor ali nikako ga nema, valjda je ovo prava tema za takvo pitanje

                  pa eto, nadam se nekoj pomoći i konkretnom odgovoru, hvala!
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #69
                    Re: Teflon tave

                    Originally posted by domagoj View Post
                    e sori šta upadam ovako, al nisam našao nigdje odgovor na svoje pitanje koje je meni jako bitno ali ostalima očito nije pošto nema nigdje odgovora na njega, a stvarno sam dugo tražio i po forumu i po gugelu, pa se nadam da ćete vi moći pomoći, puno sam čitao po forumu i tražio odgovor ali nikako ga nema, valjda je ovo prava tema za takvo pitanje

                    pa eto, nadam se nekoj pomoći i konkretnom odgovoru, hvala!
                    Da, tvoje pitanje je i više nego jasno i na mjestu.
                    Jesi probao yahoo umjesto googlea?

                    Comment


                    • #70
                      Re: Teflon tave

                      Ja zbilja moram na fakultet, kasnije odg. sazeto na sve ovo
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • #71
                        Re: Teflon tave

                        Originally posted by WTF View Post
                        Da, tvoje pitanje je i više nego jasno i na mjestu.
                        Jesi probao yahoo umjesto googlea?
                        evo probat ću samo me zanima koliko glasno da viknem yahoo, da svi u susjedstvu čuju ili i šira zajednica??


                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        Ja zbilja moram na fakultet, kasnije odg. sazeto na sve ovo
                        ok, hvala puno, čekat ću nestrpljivo, još ću na par mjesta postaviti pitanje ako slučajno netko nije vidio, ili je vidio a ne želi odg ili je vidio a ne zna odg (pa se možda potrudi naći ga, jer ja ga ne mogu nigdje nać a svagdje sam tražio), ili je vidio a zna odg ali ne želi odg ili šta ja znam, može svašta bit, nisam ja loš momak samo ne mogu ništa naći


                        joj zaboravio sam reći da sam dosta visok, i imam od oka jedno između više od 60 kila, a ziher više i od 50 kg, tako nekako, al sam jako jak, velik sam ko brdo, svi mi pipaju list i kažu kako je tvrdo, a ja kažem, normalno da je tvrdo kad sam velik ko brdo
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #72
                          Re: Teflon tave

                          Originally posted by WTF View Post
                          Multimenerale ne koristim jer izazivaju upalu pluća zbog koje imam problema s čeljusti i deformacijom lica a u tom mi je slucaju potrebna maksilofacijalna kirurgija zbog koje na kraju od pustog naprezanja zavrsim na abdominalnoj kirurgiji.
                          To ti je takko kad koristiš steroide,a oni su opasni,trebao si za zaštitu uzeti vitamin ce,ali samo ako ossjetiš peckanje u obrazima,a poslije za oporavak kostiju pij mlijeko!

                          Comment


                          • #73
                            Re: Teflon tave

                            Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            To ti je takko kad koristiš steroide,a oni su opasni,trebao si za zaštitu uzeti vitamin ce,ali samo ako ossjetiš peckanje u obrazima,a poslije za oporavak kostiju pij mlijeko!
                            Čitao sam u glasu koncila da je najbolje mlijeko mlijeko neke mlade majke koja je tek rodila pa kojih 6 mjeseci kasnije kad se mlijeko onako '' utufa'' ... pa da mi je najbolje u tom slucaju ''cicati'' ... da je odlicno za raznorazne oporavke

                            Comment


                            • #74
                              Re: Teflon tave

                              Originally posted by WTF View Post
                              Čitao sam u glasu koncila da je najbolje mlijeko mlijeko neke mlade majke koja je tek rodila pa kojih 6 mjeseci kasnije kad se mlijeko onako '' utufa'' ... pa da mi je najbolje u tom slucaju ''cicati'' ... da je odlicno za raznorazne oporavke
                              mlijeko mlade mame nikako ne dolazi u obzir, jednostavno previse secera iz bradavica osim, ako prethodno ne poližeš sladoled od njemačke slatkovodne ribe...cicanje je prekatabolicno za CNS, prije bi probao sa gigacicanjem da ne preopteretim lucenje testosterona u anabolickom prozoru kojeg sam prije toga ocistio whey proteinom...svakako probaj kupiti druge novine, oprosti sto ovako prerano odgovaram, bio sam na audiciji za šaptača psima
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • #75
                                Re: Teflon tave

                                hej ekiba
                                pra timvas već duko, puni ste zavjeta, pabi pitao ne što

                                po što samčujo za progrezitni overloking, zanimame kako ćuto primjetiti nas vom traningu

                                po čeo samsa vježbama mastruniranja, ovaj tjedan. prvo samislio krenit sa 1 serijom spuno ponavljanja, ono do otkaza, pame za nima oćuli sljedeći trening ili sljedeći t jedan radit 2 serije ili dadodam neke utegove??

                                poslije treninga pijem post drkaut mil, sa mjericom weja i deksa-gram po centi metru. jelto dob ra formula?
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X