Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreditne kartice !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreditne kartice !

    znači... prije nekih dva tjedna sam poslao online pristupnicu PBZcardu za izdavanje osnovne zelene AMEX kartice !
    Nakon par dana dobio sam mail, u kojem su tražili da pošaljem kopiju zadnje platne liste i potpisanu pristupnicu poštom na njihovu adresu, što sam i učinio, te da će nakon toga donjeti konačnu odluku !
    I evo danas mi dođe poštom odbijenica u kojoj u jedno rećenici navode, citiram :

    "Nažalost, imajući u vidu odredbe Pravilnika o izdavanju kartica, vašem zahtjevu za sada ne možemo udovoljiti !"

    Odmah sam ih nazvao i tražio da mi kažu konkretan razlog zašto sam odbijen, na što mi frajer kratko odbrusi da mi on nemože ništa konkretno reći, te da probam ponovo za nekih godinu dana... mislim wtf
    ...možda je razlog što još uvjek radim na ugovor, mislim da nije problem u primanjima jer ljudi i sa manjim primanjima mogu dobit karticu, a navodno su i nekima bez stalnih prihoda prihvaćeni upiti što mi zvuči u najmanju ruku neozbiljno... neznam, dali može biti prepreka to što imam otvoren tekući u drugoj banci (ZABA), ništa mi drugo sad ne pada na pamet....
    Dali bi se isplatilo probat na preporuku, jer imam kolegu s posla koji ima AMEX i mogao bi me preporučit !
    Stvarno mi je stalo da dobijem tu karticu, ne radi toga da ju odmah mogu počet peglat, nego samo eto da imam još jednu kreditnu uz tekući i to je to, drugo mi ništa što se kartica tiče netreba !

    Ako je još netko imao, ima ili će imati bilo kakvih problema sa karticama.... neka si slobodno ovdje da oduška ili postavi pitanje vezno za temu !

  • #2
    Re: Kreditne kartice !

    Originally posted by breezer20
    ...možda je razlog što još uvjek radim na ugovor
    Mislim da je to razlog. Nemaš još stalni posao i njima je to određeni rizik, ili je tvoj poslodavac problem...pravi razlog znaju samo oni.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Kreditne kartice !

      Originally posted by kelly
      Originally posted by breezer20
      ...možda je razlog što još uvjek radim na ugovor
      Mislim da je to razlog. Nemaš još stalni posao i njima je to određeni rizik, ili je tvoj poslodavac problem...pravi razlog znaju samo oni.
      A bit će da je to Kelly, a ništa probat ću se na neki način dokačit kartice ... mislim da ću se zaletit do njihove poslovnice, pa da vidim u čemu je problem... ne odustajem !

      Comment


      • #4
        Re: Kreditne kartice !

        bjezi od kartice kao vrag od tamjana! ona ti ne donosi nista, ali nista dobroga. pogotovo sada kada sa karticom tekuceg mozes kupovati na rate.
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #5
          Re: Kreditne kartice !

          Originally posted by t111
          bjezi od kartice kao vrag od tamjana! ona ti ne donosi nista, ali nista dobroga. pogotovo sada kada sa karticom tekuceg mozes kupovati na rate.
          DAAAAAAAA! slažem se! Ja sam trenutno u minusu od 1200 evra a plata mi oko 300, pa ti vidi gde to vodi...
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #6
            Re: Kreditne kartice !

            s tom placom nije cudno da jedes samo zelenjavu...


            SALA!!!!

            btw, kak se krecu cijene suplemenata kod vas? kakvi su prosjecni zivotni troskovi?
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #7
              Re: Kreditne kartice !

              pa dobro, nije kartica kriva za vaš minus. :P

              ja imam gold amex. i zakon je.
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • #8
                Re: Kreditne kartice !

                amex gold je vise statusni simbol.

                faco!!! os' mi bit prijatelj?
                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                Comment


                • #9
                  Re: Kreditne kartice !

                  Originally posted by t111
                  s tom placom nije cudno da jedes samo zelenjavu...


                  SALA!!!!

                  btw, kak se krecu cijene suplemenata kod vas? kakvi su prosjecni zivotni troskovi?

                  ma nema problema! sam sam izabrao da mi tako bude. Imam VISA karticu iz vremena dok sam bio zaposlen i imao platu 800 evra. Inače, ovde ti ne daju visa karticu, ako nisi zaposlen, ali nema problema da je zadržiš i nakon što prestaneš da budeš u radnom odnosu, sve dok plaćaš uredno mesečnu ratu, što ja radim.
                  Dakle, imao sam relativno dobro plaćen posao, ali me je gušio. Onda sam popizdeo i na zaprepašćenje svih dao otkaz. Sad radim honorarno, prevodim, pišem novinske članke i povremeno zaradim veće pare prodajom skulptura (osnovno zanimanje mi je to, umetnik).
                  Treba li da napomenem da me je i devojka izbacila iz stana nakon 7 godina veze Razlog: nemam dovoljno ambicija, hahaha
                  Sve u svemu, meni je sad 100 puta bolje nego dok sam radio. Nemam pare, a i ne trebaju mi. Za dugove me zabole, ne brinem se uopšte.

                  DAKLE, suplemente ne kupujem i ne znam ni koliko koštaju. Idem u hard core teretanu koja je najjeftinija, nema mašine, samo šipke i tegove.

                  Cene su iste kao u Hrvatskoj. Ja platim račune (voda, struja, itd.) za svoj stan u kojem živim oko 100 evra. ONda 100 evra dam za ratu u banci. I sa ostalih 100 evra živim. Dugove pravim kada putujem u inostranstvo, a to radim prilično često.
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kreditne kartice !

                    izbacila te djevojka zbog manjka ambicija? ovo je bb forum, al cu svejedno reci - ****** i sponzorusa. mora se ''dobro'' udati, a to znaci da ne mora paziti na visoki datum.

                    al ako si sada sretniji, super!
                    jos samo 12 rata i na konju si.
                    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kreditne kartice !

                      pa dobro...mislim nhf, i ne želim sad ulazit u tuđe živote, ali kad si u nekim godinama gdje planiraš daljnji život s partnerom, onda je to ipak dosta važno. Gledam iz perspektive da ja imam curu koja je poput vege-a
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kreditne kartice !

                        Ljudi, pa gore sam jasno rekao da je ne mislim peglat ko lud i dovest se na prosjački štap... toliko neodgovoran ipak nisam i sumnjam da ću se ikada dovest u takvu situaciju !

                        Kažem, želim imat jednu kreditnu uz tekući a to je AMEX jer sam čuo uglavnom pozitivne komentare i sigurno je jedna od najboljh ako ne najbolja, jbg sad si mislim da zatvorim tekući u ZABI i otvorim u PBZ, pa da za par mjeseci probam ponovo, možda upali !

                        @Mir7a, daj mi reci koji su uvjeti za dobivanje zlatnog AMEXa !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kreditne kartice !

                          Originally posted by t111
                          izbacila te djevojka zbog manjka ambicija? ovo je bb forum, al cu svejedno reci - ****** i sponzorusa. mora se ''dobro'' udati, a to znaci da ne mora paziti na visoki datum.

                          al ako si sada sretniji, super!
                          jos samo 12 rata i na konju si.
                          ma jok, ona ima pare, ali ne razume da mene pare ne interesuju, itd... kao, ne može da planira budučnost s nekim ko da otkaz u trenutku kad mu ponude unapređenje - da ovo nisam napomenuo, hahhaa. Pozvali me kod direktora da mi kažu kako će da me unaprede, a ja već mesecima razmišljao samo po ceo dan kako da se samo podignem sa stolice, ugasim kompjuter i oteram ih sve u p...m..... I tako, oni meni unapređenje, a ja njima otkaz dakle, svi su mislili da nisam normaaaalan...
                          a ja opet mislim da nije normalno da čovek sedi zavezan od 9 do 17 h za stolicu i radi posao koji mu se ne svidja samo da bi zaradio platu. Imam 38 godina, ali sam po tom pitanju na nivou pubertetlije, ne radim ništa što mi se ne radi.
                          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                          mind, it doesn’t matter.”

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kreditne kartice !

                            sta znaci ambicija?
                            covjek je umjetnik, a ne uredski stakor. uostalom, zasto bi svi morali biti materijalisti?

                            al dobro, nisam niciji odvjetnik, samo smatram da se mora postovati izbor svakoga u zivotu, a ne biti s nekime zbog njegovog posla. u suprotnom ti takva osoba niti ne treba.
                            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kreditne kartice !

                              pa ili trebaš imati dugogodišnje članstvo u amexu ili te netko sa dugogodišnjim članstvom treba preporučit. Ostalo neznam, valjda je važno da prolaziš određenu plaću. neznam točno.
                              ne repam o politici možda bi trebo,
                              politika je mala ljadro još je nisam jebo

                              Comment

                              Working...
                              X