Announcement

Collapse
No announcement yet.

Automobili

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Automobili

    hh , ja vozam ford fiesticu, 1.1 motor, naspem ga punog i nepamtim kad se isprazni

    a volio bi golfa IV od svaba sto su nabrijali ga profurat, kakvog bmw-a na crti da ostavim i to, pogledajte sta su ljudi napravili,

    http://www.24sata.info/tehnologija/auto ... 0-kmh.html

    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • Re: Automobili

      http://www.index.hr/clanak.aspx?id=513284

      Od naprijed kopija nove Mercedes E klase, od iza Audija S8. Sve u svemu super

      Cijena: Prejeftina u odnosu na ova dva... A još uvijek puno za nas seljake

      Comment


      • Re: Automobili

        stigo mi danas bmw 320i e36 (v6motor) u garažu,predivlji je auto,imam osječaj da bi se mogo gadno zaljubiti u bmw
        ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

        Comment


        • Re: Automobili

          BMW nikada nije proizvodio v6 motore...to je redni šestak...i to najmanje kubikaze i snage,a potrosnje ka veci-2.5,2.8,3.0...prije dok je bilo popularno to auto zvali su ga-PUNO DIMA MALO VATRE
          mogu,hoču i želim!!!

          Comment


          • Re: Automobili

            Originally posted by Fractus
            stigo mi danas bmw 320i e36 (v6motor) u garažu,predivlji je auto,imam osječaj da bi se mogo gadno zaljubiti u bmw
            Čestitam i ja sam imao e36 320 coupe (M paket),i pamtim jako lijepe trenutke uz taj auto
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • Re: Automobili

              Ja ne mogu shvatiti kako nekome 320 može biti divlji auto?
              Bracika pa kaj bi tek reko onda na M3?
              320 je solidan auto, ali DAAALEKO je to od divljeg
              Zagreb u <3

              Comment


              • Re: Automobili

                Originally posted by Kempo
                Ja ne mogu shvatiti kako nekome 320 može biti divlji auto?
                Bracika pa kaj bi tek reko onda na M3?
                320 je solidan auto, ali DAAALEKO je to od divljeg
                Možda on nije vozia ništa prije BMW-a,ili je vozia nešto tipa clio,punto,polo...ako je tako onda je to skok sa 70-ak ks na 150 ks.

                Ali brzo će mu to postati slabo,znam iz osobnog iskustva.
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • Re: Automobili

                  Istina,nisam nikad vozio jači auto od ovog pa mi sad u početku djeluje divlji,al on je samo u prolazu
                  Prvi auto mi je bio Audi b4 2.0 90 ks,drugi (koji je još uvjek kod mene) Peugeot 406 1.6 88ks,onda se zaletio Mercedes w201 2.0 118ks,on je bio mjesec dana kod mene i prodo ga prošli tjedan,sad je stigo Bmw
                  ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                  Comment


                  • Re: Automobili

                    Uživaj u pili, super je to auto

                    Zagreb u <3

                    Comment


                    • Re: Automobili

                      ja sam vozio Merc. E 270 2.8 TDI automatik , auto je luksuz mrak...



                      a u mene drug ima 2-cu GTI-a doista solidne motorcice imaju.


                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • Re: Automobili

                        ..da li je neko upoznat sa ..Mitsubishi Galant-om
                        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                        Comment


                        • Re: Automobili

                          Originally posted by Demo
                          ..da li je neko upoznat sa ..Mitsubishi Galant-om
                          Jako rijedak auto,priča se da su jako kvalitetni,ali dijelovi bi mogli biti problem ako ciljaš na starije modele,googlaj pa možda nađeš informacije iz prve ruke!
                          Prošle godine u mom mjestu jedan izgorio,djed nije htio unuka provozat pa klinjo naložio vatru u njemu
                          ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                          Comment


                          • Re: Automobili

                            Originally posted by SemaMare
                            ja sam vozio Merc. E 270 2.8 TDI automatik , auto je luksuz mrak...



                            a u mene drug ima 2-cu GTI-a doista solidne motorcice imaju.
                            Ovo je onda muzika za tebe
                            ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                            Comment


                            • Re: Automobili

                              Originally posted by Fractus
                              Originally posted by Demo
                              ..da li je neko upoznat sa ..Mitsubishi Galant-om
                              Jako rijedak auto,priča se da su jako kvalitetni,ali dijelovi bi mogli biti problem ako ciljaš na starije modele,googlaj pa možda nađeš informacije iz prve ruke!
                              Prošle godine u mom mjestu jedan izgorio,djed nije htio unuka provozat pa klinjo naložio vatru u njemu
                              Malo niže od mene (2-3 kuće) ministar Šuker ima vikendicu.. Prije jedno 5-6, možda i više godina je dolazio sa jednim ljubičastim Galantom.. Ništa posebno.

                              Comment


                              • Re: Automobili

                                Originally posted by Fractus
                                Originally posted by Demo
                                ..da li je neko upoznat sa ..Mitsubishi Galant-om
                                Jako rijedak auto,priča se da su jako kvalitetni,ali dijelovi bi mogli biti problem ako ciljaš na starije modele,googlaj pa možda nađeš informacije iz prve ruke!
                                Prošle godine u mom mjestu jedan izgorio,djed nije htio unuka provozat pa klinjo naložio vatru u njemu
                                ..ima se po njemaskoj nabaviti fin za 3-4k eura..sa dijelovima jest prob. ali skontalo bi s enesto....ja mislim da je 2002-3, ovaj sto se meni svidja ..uglavnom, anabavit cu ga kad tad aBd...najljepsu liniju ima, baca malo na bengu
                                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                                Comment

                                Working...
                                X