Announcement

Collapse
No announcement yet.

Automobili

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Automobili

    Danas sam bio na okupljanju vlasnika Ford Focus vozila.
    Evo par slikica.
    Attached Files
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • Re: Automobili

      Originally posted by stbiker
      1.8T,2007 je kupljen čipan i poneke stvarčice prominjene...a 123d m paket vani unutra,polovni s 6800 km kupljen ima misec dana a star malo manje od 2god
      ako nije tajna koliko si platio bmw i di?
      st-biker-a motor?
      mogu,hoču i želim!!!

      Comment


      • Re: Automobili

        ajuj sto bi volio ovo provozat
        http://www.youtube.com/watch?v=T2cdliYmmKs

        Comment


        • Re: Automobili

          Originally posted by Stjep
          ajuj sto bi volio ovo provozat
          http://www.youtube.com/watch?v=T2cdliYmmKs
          U Splitu ima jedan M3 pojačan sa G powerom i blizu 700 KS.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • Re: Automobili

            vidim da si vozio M3 E46 i x6
            jel mozes malo usporedit ta dva auta, napisat vozne osobine jednog i drugog.

            Comment


            • Re: Automobili

              Originally posted by Stjep
              vidim da si vozio M3 E46 i x6
              jel mozes malo usporedit ta dva auta, napisat vozne osobine jednog i drugog.
              To su skroz dva različita tipa automobila.
              M3 je sportaš a X6 je SUV sa prilično jakim motorom.
              Što reći za M3 nego savršen ovjes, mjenjač, motor, kočnice, performanse itd. Osjećaj i užitak vožnje je savršen. Naravno da kao sportsko auto ne nudi svu raskoš udobnosti ali tome nije namjenjen. Naravno mislim samo na naše loše razrovane ceste. Potrošnja mu je savršena. Na snagu atmosferskog motora od 343 KS normalnom vožnjom po gradu (ne upadajući u velike gradske gužve kad su frekventne ure) troši 15-tak litara.
              S druge strane za X6 vrijede isti atributi ali u drugom smislu i za drugu svrhu To je veliki auto namjenjen za putovanja i sigurnost više nego za neko "momačko ludiranje". Sa težinom od 2,2 tone ima ubranje do 100 km/h za 6,7 sekundi. Ali ponavljam da mu to nije svrha ali nek se nađe i taj podatak. Potrošnja od 10-tak litara magistralom uz laganu vožnju, 16-tak grad, autocesta također 16 litara uz prosječnu brzinu od 150 km-h, dok ako voziš 200+ km/h potrošnja ide preko 20 litara. Jako dobro za auto te težine i aerodinamike. Jedini problem je što benzinski 3,5 biturbo motor do 2010. godine može imat problema sa pumpom od goriva i/ili elektronikom iste te katalizatorima. Zbog toga BMW na te dijelove daje 10 godina garancije.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • Re: Automobili

                znam kakva su oba dva auta. i znam da se nemogu uspoređivat. samo me je zanimalo cisti sportak vs x6. ali ova dva auta su vrhunska, i rijetko koji auto na cesti je jaci od ta dva. bar na nasim.a koliko m3 trosi najvise,kada ga vozis do crvenog?

                Comment


                • Re: Automobili

                  Originally posted by Dalibor
                  Originally posted by Stjep
                  ajuj sto bi volio ovo provozat
                  http://www.youtube.com/watch?v=T2cdliYmmKs
                  U Splitu ima jedan M3 pojačan sa G powerom i blizu 700 KS.
                  E92 M3 od Keruma mlađeg...
                  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                  mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                  Comment


                  • Re: Automobili

                    Originally posted by Stjep
                    znam kakva su oba dva auta. i znam da se nemogu uspoređivat. samo me je zanimalo cisti sportak vs x6. ali ova dva auta su vrhunska, i rijetko koji auto na cesti je jaci od ta dva. bar na nasim.a koliko m3 trosi najvise,kada ga vozis do crvenog?
                    Onda potroši koliko god ima goriva u rezervoaru.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • Re: Automobili

                      sta je ovo sve neke mazge, focusi, bengare.....al ***** to
                      moja "dvica" (Golf 2)..85 godiste(za 10 je old-timer) ide ko veliki....66 PS..metalik zlatna boja....od 0-100 ne ide nikako, spala bi mu limarija da to probam ...uz brdo ide ,al moras ga pogurat, da udje u pogon ...al zato troši fildzan goriva
                      Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                      Comment


                      • Re: Automobili

                        Originally posted by Niger
                        sta je ovo sve neke mazge, focusi, bengare.....al je..s to
                        moja "dvica" (Golf 2)..85 godiste(za 10 je old-timer) ide ko veliki....66 PS..metalik zlatna boja....od 0-100 ne ide nikako, spala bi mu limarija da to probam ...uz brdo ide ,al moras ga pogurat, da udje u pogon ...al zato troši fildzan goriva
                        uskoro djelovi za golfove ce biti dostupni i u trznicama i marketima, svi golf 2 su u bosni,to je najeftinije auto definitivno za odrzavat, al ja ga nikad nebi uzeo
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment


                        • Re: Automobili

                          dajte neki auto za 4000-4500 e dizel
                          Do not mess with me because I'm The Rock.

                          Comment


                          • Re: Automobili

                            Originally posted by Razbijač
                            dajte neki auto za 4000-4500 e dizel
                            za 4500 € turbo dizel ford focus, jednostavno najisplativija investicija ,
                            1,8 TDDI 66 kw i 1,8 TDCI 85 kw - solidni motori , a mala i potrosnja, a full oprema po tim parama bi mogao uzeti neki krs od golfa 4 iz 98 godine bez ikakve opreme ,a focusa ces uzet najmanje 2001 il 2002 godiste
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • Re: Automobili

                              Originally posted by Razbijač
                              dajte neki auto za 4000-4500 e dizel
                              Fiat Stilo 1.6 16V 2002/2003/2004 godište i nećeš pogriješit :handgestures-thumbupright: i to naravno sa dosta dodatne opreme idu....
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment

                              Working...
                              X