Announcement

Collapse
No announcement yet.

Automobili

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Automobili

    Uopće je glupo govorit da su sa prijašnja stara auta manje kvarila nego nova. Tehnologija je toliko napredovala da danas evenutalno ode dio elektronike.
    Najdraža mi je ona priča da je moj stari Mercedes proša milijon kilometara ili stojadin 500 tisuća. Da je ali uz koliko generalnih? Vozio sam sve i svašta. Od stojadina, preko najonovijih auta do sada novog X6. I najviše popravaka sam imao sa tim stojadinom a virujte mi da nije bilo onda bolje stojke u gradu. Uvik ode neki dio. Samo sriću za tu staru karampanu nisu bili skupi dijelovi.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #92
      Re: Automobili

      sto mislite o ovome

      http://www.auti.hr/automobili/showAdvert440517.html

      Comment


      • #93
        Re: Automobili

        cek kaj ti odbijas shvatit da je to prejako za tebe?
        ne kuzim ljude...
        ja cu uzet vjerojatno hyundai i30, 90KS, dizelas, cuo da je dosta hvaljen, a frend mi je zastupnik pa ce neki popust sredit...
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #94
          Re: Automobili

          Originally posted by Stjep
          Vrhunsko auto.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #95
            Re: Automobili

            auto je bombona..uzimaj odma ak imaš mogućnosti..
            http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

            Comment


            • #96
              Re: Automobili

              Je dobar je, ali od kad u dodatnu opremu spada rezervni kotac umanjenih dimenzija!?
              Lik je malo zabrijao sa nabrajanjem dodatne opreme.
              I jos to kaj mu je guzica bez oznaka kaj moze, ali i ne mora, znacit da ga je dobio odozada (ako samo odozada).
              I jos pitanje zakaj lik prodaje takav auto star godinu dana?

              Comment


              • #97
                Re: Automobili

                Originally posted by jasmin-mlinaric
                auto je bombona..uzimaj odma ak imaš mogućnosti..
                ma nisam reko da cu ga uzet, samo auto je pre dobar

                Comment


                • #98
                  Re: Automobili

                  To se slazem, odlican auto!

                  Comment


                  • #99
                    Re: Automobili

                    audi rulzzz !

                    Comment


                    • Re: Automobili

                      odlican auto,slusaj ako imas para za priustit svakako uzmi...audi je odlican automobil!
                      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                      Comment


                      • Re: Automobili

                        Originally posted by Krga
                        Je dobar je, ali od kad u dodatnu opremu spada rezervni kotac umanjenih dimenzija!?
                        Lik je malo zabrijao sa nabrajanjem dodatne opreme.
                        I jos to kaj mu je guzica bez oznaka kaj moze, ali i ne mora, znacit da ga je dobio odozada (ako samo odozada).
                        I jos pitanje zakaj lik prodaje takav auto star godinu dana?
                        sad si me stvarno nasmijao i vidi se da bas i nisi u moto svijetu. rezervna guma meni u golfu 5 i octaviji rs je takoder dodatna oprema i manjih dimenzija odnosno da mozes se nekako dokotrljat do vulkanizera. (guma na rs-ici je 225 a rezervna 205 a u golfu imam rezervnu ko za bicikli)oznake nema ne zato jer ga je netko naguzi nego zato sto je vlasnik trazio da mu vozilo nema oznake zapremine motora sto iz sigurnosnih sto iz estetskih razloga. zasto prodaje auto takoder moze bit vise razloga ali buduci da se radi o takvom autu i toliko starosti najvjerojatnije covjek prodaje i kupuje drugi auto ili ga je vec kupio pa da ga se rijesi. poznajem ja bas takve ljude evo primjer. lik je kupio iz salona s ful opremom octaviu rs znaci 30-33 k eura (2007.g) a sad ju prodaje za 18 k eura sa 23 k km iz razloga sto je kupio novu naravno nema sta nema u njoj , skodu superb. i da poanta je da svake 2 godine kupuje novi auto.
                        http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                        Comment


                        • Re: Automobili

                          Originally posted by tychotx
                          Originally posted by Krga
                          Je dobar je, ali od kad u dodatnu opremu spada rezervni kotac umanjenih dimenzija!?
                          Lik je malo zabrijao sa nabrajanjem dodatne opreme.
                          I jos to kaj mu je guzica bez oznaka kaj moze, ali i ne mora, znacit da ga je dobio odozada (ako samo odozada).
                          I jos pitanje zakaj lik prodaje takav auto star godinu dana?
                          sad si me stvarno nasmijao i vidi se da bas i nisi u moto svijetu. rezervna guma meni u golfu 5 i octaviji rs je takoder dodatna oprema i manjih dimenzija odnosno da mozes se nekako dokotrljat do vulkanizera. (guma na rs-ici je 225 a rezervna 205 a u golfu imam rezervnu ko za bicikli)oznake nema ne zato jer ga je netko naguzi nego zato sto je vlasnik trazio da mu vozilo nema oznake zapremine motora sto iz sigurnosnih sto iz estetskih razloga. zasto prodaje auto takoder moze bit vise razloga ali buduci da se radi o takvom autu i toliko starosti najvjerojatnije covjek prodaje i kupuje drugi auto ili ga je vec kupio pa da ga se rijesi. poznajem ja bas takve ljude evo primjer. lik je kupio iz salona s ful opremom octaviu rs znaci 30-33 k eura (2007.g) a sad ju prodaje za 18 k eura sa 23 k km iz razloga sto je kupio novu naravno nema sta nema u njoj , skodu superb. i da poanta je da svake 2 godine kupuje novi auto.
                          zasto mislis da je iz sigurnosnih razloga skinio oznake motora

                          Comment


                          • Re: Automobili

                            Originally posted by Stjep
                            Originally posted by tychotx
                            Originally posted by Krga
                            Je dobar je, ali od kad u dodatnu opremu spada rezervni kotac umanjenih dimenzija!?
                            Lik je malo zabrijao sa nabrajanjem dodatne opreme.
                            I jos to kaj mu je guzica bez oznaka kaj moze, ali i ne mora, znacit da ga je dobio odozada (ako samo odozada).
                            I jos pitanje zakaj lik prodaje takav auto star godinu dana?
                            sad si me stvarno nasmijao i vidi se da bas i nisi u moto svijetu. rezervna guma meni u golfu 5 i octaviji rs je takoder dodatna oprema i manjih dimenzija odnosno da mozes se nekako dokotrljat do vulkanizera. (guma na rs-ici je 225 a rezervna 205 a u golfu imam rezervnu ko za bicikli)oznake nema ne zato jer ga je netko naguzi nego zato sto je vlasnik trazio da mu vozilo nema oznake zapremine motora sto iz sigurnosnih sto iz estetskih razloga. zasto prodaje auto takoder moze bit vise razloga ali buduci da se radi o takvom autu i toliko starosti najvjerojatnije covjek prodaje i kupuje drugi auto ili ga je vec kupio pa da ga se rijesi. poznajem ja bas takve ljude evo primjer. lik je kupio iz salona s ful opremom octaviu rs znaci 30-33 k eura (2007.g) a sad ju prodaje za 18 k eura sa 23 k km iz razloga sto je kupio novu naravno nema sta nema u njoj , skodu superb. i da poanta je da svake 2 godine kupuje novi auto.
                            zasto mislis da je iz sigurnosnih razloga skinio oznake motora
                            neki ljudi vole kupovat skupe aute i zivjeti u stanu bez garaze. audiji , vw,bmw(x5,x6,7) i takve svabe se kradu ko blesavi. mozes ti imat najbolji multilock ali ako ga oni odluce dignut dignut ce ga kako god hoces. stoga ljudi uzmu audija bez kromiranih topova,bez oznaka zapremine motora(np. 3.2 quattro) jer misle kako mozda nece ipak njegovog maznut jer neznaju sto je tocno pod poklopcem. no kao sto rekao ako ga hoce dignut ni to im nece smetat saznat sto je ispod haube. no ipak ti je tu vise estetska uloga.
                            http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                            Comment


                            • Re: Automobili

                              Da, oprosti kaj sam neuk i kaj smatram da se rezervna guma ne nabraja kao dodatna oprema!
                              Ja sigurno ako cu ikad prodavat svoj auto nebudem naveo rezervnu gumu i desni retrovizor pod dodatnu opremu!
                              A te sprehe sa estetskim zadnjim krajem i da su mu to skinuli u tvornici, nekak mi ne drze vodu, ovo za dvogodisnjaka jos kak tak, ali i to je nategnuto jer ako mislis se takvog auta rjesit za dvije godine, onda ga uzimas na leasing i vratis ga, pa uzmes drugi, a ne prodajes ga preko oglasnika!

                              Daj nemoj zivjet u oblacima i vjerovat kak lik prodaje jednogodisnjaka u oglasniku jer planira uzet drugi auto, a auto je u vrhunskom stanju i sve ono ostalo kaj ce ti rec lik koji ga prodaje.

                              I kakve veze ima moto sport sa prodajom auta u oglasniku? I od kud ti vidis da se ja ocigledno ne kuzim u moto sport!?
                              Drago mi je kaj si se nasmijao, mozda da promjenis nick u Barrichello kad se ti ocigledno bavis moto sportom, ili samo povremeno tak s visokog bacas neosnovane opaske na druge?

                              Comment


                              • Re: Automobili

                                Da, vidis, stvarno gadovi u Audiu nude rezervnu gumu pod dodatnu opremu i uklanjanje oznaka, moj bad.
                                http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/n ... STATTUNGEN
                                Ali svejedno to nema veze sa autosportom i dalje je stupidno rezervnu gumu stavljat pod dodatnu opremu, ali svabi ce ti i rps zaracunat kao dodatnu opremu...

                                Comment

                                Working...
                                X