Announcement

Collapse
No announcement yet.

Automobili

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Automobili

    Originally posted by Krga
    Da, oprosti kaj sam neuk i kaj smatram da se rezervna guma ne nabraja kao dodatna oprema!
    Ja sigurno ako cu ikad prodavat svoj auto nebudem naveo rezervnu gumu i desni retrovizor pod dodatnu opremu!
    A te sprehe sa estetskim zadnjim krajem i da su mu to skinuli u tvornici, nekak mi ne drze vodu, ovo za dvogodisnjaka jos kak tak, ali i to je nategnuto jer ako mislis se takvog auta rjesit za dvije godine, onda ga uzimas na leasing i vratis ga, pa uzmes drugi, a ne prodajes ga preko oglasnika!

    Daj nemoj zivjet u oblacima i vjerovat kak lik prodaje jednogodisnjaka u oglasniku jer planira uzet drugi auto, a auto je u vrhunskom stanju i sve ono ostalo kaj ce ti rec lik koji ga prodaje.

    I kakve veze ima moto sport sa prodajom auta u oglasniku? I od kud ti vidis da se ja ocigledno ne kuzim u moto sport!?
    Drago mi je kaj si se nasmijao, mozda da promjenis nick u Barrichello kad se ti ocigledno bavis moto sportom, ili samo povremeno tak s visokog bacas neosnovane opaske na druge?
    jedan moj frend je kupio, auto 2g star.. u salonu, kojeg je vozio jedan direktor, pa je on taj prodo salonu....
    moguce je i ovo neki tajkun, pa mu je dosadio nakon 1g

    Comment


    • Re: Automobili

      sada skoro svi proizvodjaci u dodatnu opremu stavljaju rezervnu gumu, i da auto se moze odabrati bez oznaka, ali koliko vidim auto prodaje autokuca, dakle moze biti da je auto pod leasingom ( iako nije navedeno u oglasu ) jer sada se moze naci opasno dobrih auta koje su leasing kuce uzele korisnicima jer nisu placali rate, kao npr. http://vbli.motrada.net/?link=market&sale_id=15361
      Zene meni kazu Rambo ti si Car

      Comment


      • Re: Automobili

        Originally posted by Krga
        Da, vidis, stvarno gadovi u Audiu nude rezervnu gumu pod dodatnu opremu i uklanjanje oznaka, moj bad.
        http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/n ... STATTUNGEN
        Ali svejedno to nema veze sa autosportom i dalje je stupidno rezervnu gumu stavljat pod dodatnu opremu, ali svabi ce ti i rps zaracunat kao dodatnu opremu...

        a vidis da ne pricam gluposti. pogledaj samo cijenu rezervnog tocka pa ces vidjet zasto je naveo go dodatnu opremu. i nemaju samo svabe tu foru sa dodatnom opremom i honda ima gumu kao dodatnu opremu a i vjerovatno svi ostali. evo ja na golfu nemam oznake zapremine motora i puno ljepse izgleda. kad sam rekao moto svijet odnosilo se na zbivanja u sferi automobila,opreme,cijena,agregata vozila i tako to a ne sport. a i ja se rekreativno bavim motosportom,tocnije motociklizmom tako da nisam neki tenkre na tom podrucju. sad cim slozim motor odmah u 99racingschool i bit cu ko rossi ajde ruku na srce ni blizu njemu ali cu ipak unaprijedit svoje vozacke sposobnosti. ee da ako ti je to previse para za auto koji neznas kakav je uzmi mehanicata plati dnevnicu ili satnicu pa nek ti on pomogne,to se tako rade frende.a ako ti je puno para odi u svabiju pa ces takvih nac koliko ti srce zeli. da bas takvih 1-2 god. stare i to vrhunske strojeve. poz
        http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

        Comment


        • Re: Automobili

          Originally posted by Car
          sada skoro svi proizvodjaci u dodatnu opremu stavljaju rezervnu gumu, i da auto se moze odabrati bez oznaka, ali koliko vidim auto prodaje autokuca, dakle moze biti da je auto pod leasingom ( iako nije navedeno u oglasu ) jer sada se moze naci opasno dobrih auta koje su leasing kuce uzele korisnicima jer nisu placali rate, kao npr. http://vbli.motrada.net/?link=market&sale_id=15361
          vrlo vjerovatno! ili moze bit da ima je to bio auto za reklame. tako sam ja uzeo rs-a. manje para kosta,auto nov svega 3 mjeseca star i imao je najle salona po sebi ali to su skinuli ,, i ful ful oprema. tako da i to moze bit .
          http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

          Comment


          • Re: Automobili

            da. testno vozilo sa 500km na satu daju za 20ak k kuna jeftnije
            Zene meni kazu Rambo ti si Car

            Comment


            • Re: Automobili

              pa ja mislim da je najbolje uzet auto star 2g

              Comment


              • Re: Automobili

                Originally posted by Stjep
                pa ja mislim da je najbolje uzet auto star 2g
                starci i ja se dogovorili da sljedeci auto je meca c klasa sport, po mogucnosti amg 2 godine star i naravno u nemčiju po nju!
                http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                Comment


                • Re: Automobili

                  Originally posted by tychotx
                  Originally posted by Stjep
                  pa ja mislim da je najbolje uzet auto star 2g
                  starci i ja se dogovorili da sljedeci auto je meca c klasa sport, po mogucnosti amg 2 godine star i naravno u nemčiju po nju!
                  http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                  Comment


                  • Re: Automobili

                    Originally posted by tychotx
                    Originally posted by Stjep
                    pa ja mislim da je najbolje uzet auto star 2g
                    starci i ja se dogovorili da sljedeci auto je meca c klasa sport, po mogucnosti amg 2 godine star i naravno u nemčiju po nju!
                    zasto u njemačku?? pa jer nedođe na isto, dok platis carinu i porez

                    Comment


                    • Re: Automobili

                      Hmmm, da, ima danas svega, ionako su to auti daleko od mojih mogucnosti i potrazivanja, tako ih i ne pratim uopce.
                      Puno je toga gdi ce te netko zajebat, puno vise nego da ces naletit na postenog lika koji prodaje uredan auto, otud moja sumnja u svaki detalj na autu, pogotovo na necemu tako vrjednom, a starom samo godinu dana.

                      Comment


                      • Re: Automobili

                        svidja mi se ovo " dogovorio sam se sa starcima ", samo molim te nemoj naljepiti naljepnicu "nije cacino "
                        Zene meni kazu Rambo ti si Car

                        Comment


                        • Re: Automobili

                          Originally posted by Car
                          svidja mi se ovo " dogovorio sam se sa starcima ", samo molim te nemoj naljepiti naljepnicu "nije cacino "
                          doslovno je tako da dogovorio sam se sa starcima. cuj moja mama voli brze aute a tati je i peglica brza. pa sam joj obecao kupit takav auto da joj se zahvalim za sve sto su oni ucinili za mene. jos sam ja daleko od tog novca no znajuci sebe uspjet cu u tome. vec u osnovnoj sam znao sto zelim sa svojim zivotom i to zacrtano od tad guram naprijed. cim finim fax ne gledam ostat u hr radit a jos se predomisljam i dal cu ostat zivjet u hr. ja sam rekao da cim budem imao papire u rukama saljem ih na platformu. stari je pomorac pa mi i on pomaze oko toga,mislim ja sam tek (tek 2. godina elektrotehnike) ,a vec sam poceo gledat firme tako da ustrojim u ispunjenju svojih snova ma kako god da bilo. u tom poslu je strasna lova tako da cu radije ucit i mucit se tih 5 godina pa kasnije bit gospodin covjek
                          http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                          Comment


                          • Re: Automobili

                            Druga godina faxa je ok, planovi su ti ok, ciljevi takodjer, sto se toga tice zelim ti svu srecu po tom pitanju ali cu ostaviti dozu rezerve jer se planovi svakim danom mijenjaju, a da ne kazem s godinama.
                            Ja sam mislio da nikada necu raditi ovo sto sada radim, a danas ne bi mijenjao svoj posao ni za duplo vecu placu uz uvijet da moram promijeniti vrstu posla
                            Zene meni kazu Rambo ti si Car

                            Comment


                            • Re: Automobili

                              Originally posted by Car
                              Druga godina faxa je ok, planovi su ti ok, ciljevi takodjer, sto se toga tice zelim ti svu srecu po tom pitanju ali cu ostaviti dozu rezerve jer se planovi svakim danom mijenjaju, a da ne kazem s godinama.
                              Ja sam mislio da nikada necu raditi ovo sto sada radim, a danas ne bi mijenjao svoj posao ni za duplo vecu placu uz uvijet da moram promijeniti vrstu posla
                              sta radis, ako nije tajna !

                              Comment


                              • Re: Automobili

                                Nije , sada sam presao u Zg na novo radno mijesto , ali nisam mjenjao firmu.
                                Radim kao manager u jednom mobilnom operatetru
                                Zene meni kazu Rambo ti si Car

                                Comment

                                Working...
                                X