Announcement

Collapse
No announcement yet.

honda coupe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • honda coupe

    šta mislite o ovom autu i njegovoj cijeni,mislim ga kupiti
    http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accor ... las-440789
    Do not mess with me because I'm The Rock.

  • #2
    Re: honda coupe

    Pa koliko ti ono imaš godina? 16?
    Auto bi mogao biti dobar ali treba ga vidjeti na licu mjesta. Ima 165000 km. što i nije malo, još ako su i realni.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #3
      Re: honda coupe

      tko je rekao da imam 16 god
      Do not mess with me because I'm The Rock.

      Comment


      • #4
        Re: honda coupe

        Originally posted by Razbijač
        Originally posted by Ronnie
        pozz, koliko godi imas? i samo da ti kazem steve austin i undertaker su bolji od rocka
        imam 16 god,bolji su samo od kojega rocka, dwayna johannsona ili mene zagorskoga rocka šalim se za mene je rock bog i batina a i ovi nisu loši,si vidio rockov povratak u ring ono kad je voditelju dao 5 sec da se izgubi iz dvorane,zato je za mene rock zakon
        Ti si rekao da imaš 16 godina, ili si zaboravio šta si rekao.
        Koliko imaš stvarno godina?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: honda coupe

          a u ***** nezz sašto sam napisao 16 sad ću 19,pa se mislim počastiti autom
          Do not mess with me because I'm The Rock.

          Comment


          • #6
            Re: honda coupe

            Ja ga iskreno nebi kupio, dosta je to km i jos je drugi vlasnik. Uz to vidi se da je doraden i da ga je vozila mlada osoba tako da mozes biti siguran da ga nije stedjela. Za te novce mozes dobiti bolji auto...
            Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

            Comment


            • #7
              Re: honda coupe

              a ovaj
              http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii ... las-533867
              Do not mess with me because I'm The Rock.

              Comment


              • #8
                Re: honda coupe

                Originally posted by Razbijač
                šta mislite o ovom autu i njegovoj cijeni
                Kao prvo o ukusima se ne raspravlja, ako se tebi sviđa kupi ga. Isto tako svaki polovan auto je mačak u vreći.
                Mazda i Honda su najbolji japanski auti, tako da o kvaliteti ne treba posebno pričati.
                E sad odluka je na tebi, uzmi u obzir odnos uloženo:dobiveno, mogućnost daljnje prodaje, gubitak na vrijednosti itd...
                Prodaja novih auta je pala za 50% u RH, tako da probaj još rušiti cijenu koliko god možeš.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: honda coupe

                  a šta misliš o golfu isto mu mogu malo rušiti cijenu ipak ga godište muči,ali ima 330 ks i ostalo a k tomu i diselaš je
                  Do not mess with me because I'm The Rock.

                  Comment


                  • #10
                    Re: honda coupe

                    Originally posted by Razbijač
                    Jel ti znaš kolko to proguta goriva normalnom vožnjom??? Najmanje 12-14L...

                    Daj si kupi nekog mercedesa 124 ili nešto što je veliko a sigurno i nemože puno iči...
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: honda coupe

                      ti se ne brini za gorivo ja ga mogu tankati i da troši 25 l ionako ga mislim voziti oko 1 god onda dalje
                      Do not mess with me because I'm The Rock.

                      Comment


                      • #12
                        Re: honda coupe

                        Ok...kako te volja!!! NA tvome mjestu bi kupio nešto ovako i vozio se kao gospodin a ne te drtine koje su vjerojatno več poklane! Čim vidiš da je nabrijavan i jaka mašina, znaš da nije služio samo kao prijevozno sredstvo... Večinom takve aute voze mladi i divljaju njima...
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: honda coupe

                          Originally posted by Razbijač
                          a šta misliš o golfu isto mu mogu malo rušiti cijenu ipak ga godište muči,ali ima 330 ks i ostalo a k tomu i diselaš je
                          Pa teško je ovako reći dok se ne vidi auto. VW je isto kvalitetna marka, bolje drži cijenu i lakše ga je prodati od Honde.
                          Moraš pogledati aute, provozati i onda odlučiti.

                          Ja osobno bi prije uzeo TD nego B sa istim brojem konja zbog elastičnosti motora i okretnog momenta, a i potrošnje.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: honda coupe

                            Evo tu smo malo raspravljali o autima, pa pogledaj šta ja vozim i šta sam vozio:

                            http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=22&t=1491

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: honda coupe

                              Originally posted by igor
                              Ok...kako te volja!!! NA tvome mjestu bi kupio nešto ovako i vozio se kao gospodin a ne te drtine koje su vjerojatno več poklane! Čim vidiš da je nabrijavan i jaka mašina, znaš da nije služio samo kao prijevozno sredstvo... Večinom takve aute voze mladi i divljaju njima...
                              igore neznam koliko imaš godina ali po tvojim komentarima zvučiš ko da imaš oko 45 i doma dvoje male djece,ja imam 18-19 god i mlad sam i hoću malo uživat u autima,sadd mi reci koji auto iznad 140 ks nije za divljanje,sve što je iznad 140 ks je za divljanje,ispravi me ak nisam u pravu
                              P.S sorry za godine ak sam te uvrijedio,ne poznam baš sve na forumu
                              Do not mess with me because I'm The Rock.

                              Comment

                              Working...
                              X