Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sad ću završiti trogodišnju školu, htio bi ići još jednu god

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ću završiti trogodišnju školu, htio bi ići još jednu god

    evo sad ću završiti trogodišnju školu smjer strojobravara i htio bih ići još najmanje jednu godinu,jel neko zna kaj sve moram obavit,di se upisati i ostalo.....ak neko zana nek napiše ili da link....zahvaljujem....
    Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

  • #2
    Re: 4 stupanj školovanja

    Koda sebe gledam!
    Ja sam završio za Bravara i upiso onda 4. stupanj!
    Jedino što moraš napraviti je pronači učilište za odrasle osobe (večernja škola-ali ne ona kod pervana) i javiti se da želiš iči u određeni smjer (ja sam završio za tehničara cestovnog prometa) imat češ ih ponuđeno podosta : teh.ces. prometa 8900kn, Ekonomist cca 5500 kn, Hotelijer cca 8000kn itd! Uglavnom škola je sprdnja i nemoraš se puno brinuti očeš završiti (ako ideš vanredno).
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: 4 stupanj školovanja

      ok hvala,reci mi sam dal ima samo to ekonomska,hoteljeri i teh cest prom. ili ima još toga ak ti nije problem daj napiši....tnx
      Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

      Comment


      • #4
        Re: 4 stupanj školovanja

        Većina škola provodi školovanje uz rad.
        To ti se svake jeseni objavljuje u novinama kad se objavljuju vijesti i za sve druge škole i fakultete.
        Najbolje je da nazoveš školu koja te zanima pa ćeš dobiti odgovor iz prve ruke, ovako samo možeš nagađati.
        Čestitam na volji za školu i što si uvidio da je bolje završiti što više škole.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: 4 stupanj školovanja

          Originally posted by kelly
          Većina škola provodi školovanje uz rad.
          To ti se svake jeseni objavljuje u novinama kad se objavljuju vijesti i za sve druge škole i fakultete.
          Najbolje je da nazoveš školu koja te zanima pa ćeš dobiti odgovor iz prve ruke, ovako samo možeš nagađati.
          Čestitam na volji za školu i što si uvidio da je bolje završiti što više škole.

          ma idem nekaj više završiti jer posla baš i nema al dobio bih posao tamo di sam na praksi al slaba plaća za popizdit 2500+prijevoz,a imam mogućnost a i volju,dolje radim sa teškim željezo tako dođem umoran doma pa nemam volju za trening a kad bih išao u školu imao bi energije i vremena za trening
          Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

          Comment


          • #6
            Re: 4 stupanj školovanja

            Pa šta imaš za upisti to ovisi o školi! Koje oni prfesore imaju i to...Nema nešta određeno za upistat!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment

            Working...
            X