Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hocu da upisem kinezološki fakultet smjer specijalne namjene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocu da upisem kinezološki fakultet smjer specijalne namjene

    Hocu da upisem faks kinezoloski smjer specijalne namjene(vojska,policija i zastitari)
    Pa me interesuje znali tko nesto o ovom smjeru?

  • #2
    Re: Hocu da upisem kinezološki fakultet smjer specijalne namjene

    Mozda ti ovo pojasni. Nisam siguran da postoji baš takav smjer na Kineziološkom. Imaš smjer streljaštvo na "Društveno veleučilište u Zagrebu" pri Kineziološkom fakultetu koji upisuju policajci, vojska i strijelci koji žele biti treneri s ciljem da mogu obučavati streljaštvo tj. rukovanje oružjem vojsku i policiju. Ima tu i nešto samoobrane i borilačkih sportova. Neznam za drugi smjer koji bi vojska i policija eventualno upisivali. Dođeš na faks na prijemni, školovanje traje 6 semestara i nakon toga si viši sportski trener streljaštva tj. bacc streljaštva. Ako te još što zanima, pitaj!

    Comment


    • #3
      Re: Hocu da upisem kinezološki fakultet smjer specijalne namjene

      Originally posted by metalic
      Hocu da upisem faks kinezoloski smjer specijalne namjene(vojska,policija i zastitari)
      Pa me interesuje znali tko nesto o ovom smjeru?
      I ja mislim da to nije na KIFu. Imaš vojnu i policijsku školu i akademiju, a za zaštitara postoje tečajevi, uvjet je završena srednja škola.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Hocu da upisem kinezološki fakultet smjer specijalne namjene

        Za zaštitara moraš samo licenzu položit...To ti je nekih 20 dana da sve središ!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Hocu da upisem kinezološki fakultet smjer specijalne namjene

          ej...a od čega se se sastoji taj prijamni i znaš li koliko se plaća po semestru?

          Comment

          Working...
          X