Announcement

Collapse
No announcement yet.

VIP, T-Mobile, TELE 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VIP, T-Mobile, TELE 2

    da cujem misljenje.. vec nekih 7g sam na vipu i nisam bas zadovoljan.. pa cu si sad uzet neku pretplatu, pa se dvoumim izmedu tele 2 i t-mobile

    kaka su vasa iskustva s tim

  • #2
    Re: VIP, T-MOBILE, TELE 2

    Originally posted by Stjep
    da cujem misljenje.. vec nekih 7g sam na vipu i nisam bas zadovoljan.. pa cu si sad uzet neku pretplatu, pa se dvoumim izmedu tele 2 i t-mobile

    kaka su vasa iskustva s tim
    prvo sam bio na t-mobileu god dana, najgora pretplata ikad. nisam skoro nista trosio a racuni su dolazili po 500kn, drugi su imali istih iskusava. Ako ne trosis nadju nacin da ti skidaju pare i onda to moras platit

    Sad sam 4 godine pretplate na VIpu, imam business tarifu preko firme od starog, uredu je racuni oko 90-100kn mj + 50 kn pretplata

    Ali sada cu ukinut posto mi istice ovaj mj i uzet tele 2 na bonove za 50kn mjesecno, mislim da je usteda najveca, jer su i poruke i pozivi najjeftiniji, a previse ionako ne zovem vec se dogovaram na skypeu ili msnu

    eto to ti je moj prijedlog iz iskustva
    "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

    Comment


    • #3
      Re: VIP, T-MOBILE, TELE 2

      a gledo sam malo cjene npr mobitel koji je u t-mobile pretplati 2g je 1600kn, tarifa 60kn
      a u tele 2 tarifa 50kn i isti taj mob 1000kn....

      a t.com je jedino dobar ako imas prijatelje koji su 099 pa s njima pricas za 0kn, i saljes por za 0kn...


      a vip je nemoguce skup......

      Comment


      • #4
        Re: VIP, T-MOBILE, TELE 2

        Nikad ne bih uzeo 098 T-mobile, čudni i preveliki računi.
        095 su dosta povoljni, a mislim da 092 sada ima tarifu 29 lipa za sve pozive.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: VIP, T-MOBILE, TELE 2

          Originally posted by Stjep
          a gledo sam malo cjene npr mobitel koji je u t-mobile pretplati 2g je 1600kn, tarifa 60kn
          a u tele 2 tarifa 50kn i isti taj mob 1000kn....

          a t.com je jedino dobar ako imas prijatelje koji su 099 pa s njima pricas za 0kn, i saljes por za 0kn...


          a vip je nemoguce skup......
          meni je vip bio najjeftiniji al zbog te business tarife, t.com ti izgleda dobro ali puno krade jedino to sto si rekao ako imas puno prijatelja na 099

          tako da cu vjerovatno tele 2
          "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

          Comment


          • #6
            Re: VIP, T-MOBILE, TELE 2

            ja sam vec jako dugo u vipu, jednom sam paralelno koristio i t-mobile ali mi je drastično bio skuplji....za mene je vip super. Istina da trošim na čudan način al jbga, mojih 99% poziva je s curom imam pretplatu od 50kn mjesečno s tim da mi je 1 broj(od curke) besplatan koliko god želim bez plaćanja uspostave poziva, a 50kn mi je i previše za sve ostale jer imam msn,face i ostala sranja

            Comment


            • #7
              Re: VIP, T-MOBILE, TELE 2

              to sam cuo da t-com krade.. npr oni pozivi za 0 kad si na pretplatu, oni ti nakon 24 il 48h javi da su ti istekli... a ti naravno pricas koda imas besplatno... i to se desilo dosta ljudi koje je poznam...

              a sto se tice pretplate, jer postoji neki ispis poziva il tako nesto.. da pratim to, da me ne kradu

              Comment


              • #8
                Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                Ja sam se preporodio od kad sam na tele 2,uzeo sam tarifu da me jednako košta dal zovem na mob ili fiksni,i do jaja.Svakom preporučam.T-mobile=govna smrdljiva

                Comment


                • #9
                  Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                  kontam si da cu na tele 2, pretplatu tarifa 50kn.... i ostavit cu si jos stari mob i vipov broj eto tolko cisto da imam...

                  Comment


                  • #10
                    Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                    sta znaci to naknada za uspostavu poziva

                    Comment


                    • #11
                      Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                      Originally posted by Stjep
                      sta znaci to naknada za uspostavu poziva


                      To je porez na budale, još jedan način za pljačku...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                        i sta onda placam poziv 0,69lipa + 0,25

                        Comment


                        • #13
                          Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                          Originally posted by Stjep
                          i sta onda placam poziv 0,69lipa + 0,25
                          Platiš 25 lipa čim dobiješ vezu i onda svaka minuta ti je 69 lipa, znači samo prva minuta je 94 lipe (25+69 lipa), a sve ostale minute su 69 lipa.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                            Comment


                            • #15
                              Re: VIP, T-Mobile, TELE 2

                              Tele 2 je jako povoljan. Ne isplati se ić na pretplatu već na bonove. Uplatiš 100 kn. taj mjesec razgovaraš za 49 lipa prema svim mrežama. Uspostava poziva 25 lipa.
                              Ako je istina da je Tomato 29 lipa onda je to definitivno najpovoljnije ali tu vjerovatno leži neka caka.

                              Inače ja imam i pretplatu na T-mobile ali kad istekne ugovor neću ga vjerovatno produživati. Ovaj mjesec su mi npr. naplatili prosječno 6 kuna za minutu za pozive prema drugim mrežama. Naravno da nisam platio već uložio žalbu jer je to očit lopovluk koji im neće proć.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment

                              Working...
                              X