Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje antivirusne i utility programe koristite?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

    Kaspersky Internet Security,ja zadovoljan.
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #32
      Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

      Originally posted by Tomi
      Kaspersky Internet Security,ja zadovoljan.

      Također, i ja sam vise nego zadovoljan, nedavno skinuo novu verziju 2010
      i sve pohvale i preporuke!

      Comment


      • #33
        Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

        Kaspersky mi je super, samo su me oni ključevi stalno mučili malo malo pa istekne, a ne mogu naći nove -.-'' doduše ni NOD mi ne pušta ništa, a mislim da i manje memorije zauzima.
        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

        Comment


        • #34
          Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

          Originally posted by vanja
          Preveliki miljuni se okreću u softwerskoj industriji da bi svi prešli na Linux (tamo je sve džabe).
          Preko noći bi propali: Adobe, Symantec, Microsoft, AutoDesk... da ne nabrajam dalje. Microsoftov marketing pomoću parole: "operativni sustav = windowsi", radi svoje.

          Budućnost leži na Linux-u, samo treba biti strpljiv.
          to je jasno da zbog profita ovih kompanija postoji otpor,i nema reklame za linux i narod ne zna,ali ako je linux dobar za korisnika,zašto korisnici sami ne skuže i ne pređu na njega,pa nek se kompanije frigaju sa svojim profitom.i ja imam linux i uživam,nemam brige nikakve,ama baš nikakve

          :animals-chickencatch:

          Comment


          • #35
            Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

            Originally posted by Fallen warrior
            Kaspersky mi je super, samo su me oni ključevi stalno mučili malo malo pa istekne, a ne mogu naći nove -.-'' doduše ni NOD mi ne pušta ništa, a mislim da i manje memorije zauzima.
            evo frende,provjereni i radi:

            Code:
            How to activate Kaspersky 2009/2010 the easy way... No keys necessary
            
            First off download either KIS or KAV from the Kaspersky web site.
            
            Once installed and it asks you to register, skip through this section.
            
            After the computer has rebooted load up Kaspersky, click on "Settings" and go down to "Options" and un-check "Enable Self-Defence". Click ok.
            
            Now disable Kaspersky and exit the program.
            
            Next run regedit
            
            on Windows Vista
            HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyL ab\protected\AVP8\environment\
            
            if u didnt find the key try this location
            Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KasperskyL ab\protected\AVP8\environment\
            
            or
            If so when using regedit simply search for "Release" instead and it will find the correct registry location.
            
            Scroll down to Product Status and change from "Release" to "Beta"
            
            Exit regedit and reload Kaspersky, you'll notice that when you goto the area where you
            normally input your key you now have an option to "Activate Beta Version".
            
            Click this and you'll get a 30 day BETA trial, the great thing is you can just redo this time and again,
            so 30 days later just do the same thing.
            
            Basically what you've done here is fool the Kaspersky server into thinking your using the BETA version of
            the product when infact your actually using the Release version that will give you all the updates etc like
            a full release.
            
            No more keys, no more nagging!!
            
            I tested this same method for Kaspersky Internet security 2010 and Kaspersky Antivirus 2010 both worked perfectly( I tested this system on Windows 7,don't worry same as Windows Vista)
            
            on Windows 7 and Vista(Kaspersky Internet security 2010 and Kaspersky Antivirus 2010)
            
            HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyL ab\protected\AVP9\environment\
            
            If u cant edit this registry
            HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyL ab\protected\AVP8\environment\Product Status
            ,try it on safe mode..
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment


            • #36
              Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

              Originally posted by IgyBoy
              Nemoras po torrentima - Linux je free operativni sustav,pa ga mozes direktno sa stranice pojedine distribucije skinuti...
              Npr..

              Ubuntu: http://www.ubuntu.com/GetUbuntu/download
              Fedora: http://fedoraproject.org/get-fedora
              OpenSuse: http://software.opensuse.org/112/en
              Mandriva: http://www2.mandriva.com/downloads/?p=linux-one
              Mint: http://www.linuxmint.com/download.php
              PCLinuxOS: http://pclinuxos.com/?page_id=10
              Originally posted by vanja
              Preveliki miljuni se okreću u softwerskoj industriji da bi svi prešli na Linux (tamo je sve džabe).
              Preko noći bi propali: Adobe, Symantec, Microsoft, AutoDesk... da ne nabrajam dalje. Microsoftov marketing pomoću parole: "operativni sustav = windowsi", radi svoje.

              Budućnost leži na Linux-u, samo treba biti strpljiv.
              npr. u serverskoj tehnologiji (software-u) udio Micorsofta je mnogo manji nego u desktop računalima. Tu gubi trku sa Unix operativnim sustavima (Linux, BSD, Solaris) kod kojih je njih 95% besplatnih (CentOS je najpopularniji među njima).

              fantastična informacija, otvorile su mi se oči, ako nema virusa i zajebancije oko toga definitivno prelazim na linux, hvala ljudi, tko bi rekao da ću to tu saznati na bb forumu, baš zgodna ideja
              "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

              Comment


              • #37
                Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

                Originally posted by JoggericaLily
                fantastična informacija, otvorile su mi se oči, ako nema virusa i zajebancije oko toga definitivno prelazim na linux, hvala ljudi, tko bi rekao da ću to tu saznati na bb forumu, baš zgodna ideja

                Svasta se moze ovdje saznati, mozda nekada i previse.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #38
                  Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

                  To ti je allaround forum. Od utega i vježbanja do linuxa!
                  FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                  Comment


                  • #39
                    anti virusni program

                    e da upitam koji mi je najbolji antivirusni program, sad koristim AVG al nesto nisam bas odusevljen.... racunar mi je jako usporio mislim da sam fasovo viruscic
                    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                    Comment


                    • #40
                      Re: anti virusni program

                      Ja imam NOD32 i nemam nikakvih problema s virusima..
                      If you can't take the pain don't play the game

                      Comment


                      • #41
                        Re: anti virusni program

                        evo sad sam skinuo AVG internet security 9.0 cini mi se kao dobar
                        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                        Comment


                        • #42
                          Re: anti virusni program

                          kao AVG trosi jakomalo resursa kompa, a nod32 je po meni odlican ima sam par godina original verziju, ali ko ce to sad placati pa sam skinija falsi i aktivira ga.
                          ali problem je u tome da falsi nije jednako dobar ko original...a original je odlican

                          Comment


                          • #43
                            Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

                            nisam vidio da vec postoji tema .jbg promaklo mi
                            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

                              AVG 8.5.441 i to je to... sve rješava..prezadovoljan njime...
                              Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Koje antivirusne i utility programe koristite?

                                ja nemam nikakve antivirusne ništa...ali zato imam virusa na bacanje..i to onih koi mogu smrdat komp..totalno....al srečom pa imam svoj komp zaključan.....tako da mi niko to nemože aktivirat....i ako vam se da...nađite na netu kako napravit virus da ga antivirusni netkrije......sretno....i ako želite saznat neči pw od nečega..napravite ...npr.za face..lažnu stranicu koja vam kad on utipka svoje podate..na mail šalje sve to...hhh
                                OLD SCHOOL*DjokeR


                                xfire:rokac1

                                Comment

                                Working...
                                X