Announcement

Collapse
No announcement yet.

Windows 7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Windows 7

    Upravo mi je otišao frend, instalirao mi je sedmicu. Imao sam XP Pro. Kažu da Vista nije baš bila dobra,a sedmica je navodno OK. Evo sada istražujem i na prvi dojam je sve u redu.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Windows 7

    Evo moj brat kaže da je dobar tj. odličan. A vrijeme će reći jel to istina.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: Windows 7

      7 nije ok, 7 je fantasticna
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #4
        Re: Windows 7

        Ja ga imam nekih mjesec dana i same pohvale imam, prije toga sam xp imao.
        Najveća shema su mi gadgeti sa strane koje staviš, ja imam teletext, vremensku prognozu za Split, sat i kalendar prejak windows
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #5
          Re: Windows 7

          svi koje znam da imaju sedmicu su oduševljeni, navodno se jako brzo instalira i dosta je stvari pojednostavljeno, idući tjedan ću najvjerojatnije i ja instalirat
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #6
            Re: Windows 7

            ma gadgete si mogo imat i prije sa raznim programima, nije mi to tolki stos...
            imam je jos od ljeta kad je RC verzija bila vani i ne micem se od nje, delicija!
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #7
              Re: Windows 7

              Buduci da radim u Microsoft partner firmi,koristimo windows 7 od samih pocetaka - sto zbog toga sto je odmah u pocetku bio najavljivan od strane MS-a kao "the next big thing", sto zbog dotadasnjeg nezadovoljstva Vistom,koja se pokazala kao krajnje smece.
              Do danas je puno toga napravljeno na 7-ici i u stanju kakvom trenutno jeste je definitivno dva koplja ispred svih dosadasnjih verzija Windowsa.
              Stabilna,brza i sa dosta noviteta u odnosu na Vistu i prethodnike.


              Naravno, doma koristim linux.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #8
                Re: Windows 7

                Imao sam ga neko vrijeme i ODLIČAN JE nažalost, morao sam rušiti sistem, a nemam CD sa 7-com
                You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                Comment


                • #9
                  Re: Windows 7

                  7 predobra , evo je kod mene vec 5 mjeseci fenomenalno , dobra je i za igre hehhe

                  Comment


                  • #10
                    Re: Windows 7

                    Originally posted by IgyBoy
                    Buduci da radim u Microsoft partner firmi,
                    Koja firma ?
                    Zene meni kazu Rambo ti si Car

                    Comment


                    • #11
                      Re: Windows 7

                      Originally posted by Car
                      Originally posted by IgyBoy
                      Buduci da radim u Microsoft partner firmi,
                      Koja firma ?

                      http://www.microsoft.com/croatia/Refere ... ID_85.mspx


                      Sto?
                      Jesi i ti u ovim vodama(mislim na development i sl.) ?
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Windows 7

                        Sad ste me ubjedili jer mi i djeca doma pumpaju glavu za tu sedmicu.Haha največi problem mi je šta moram nosit kompjuter da mi to promjene.!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Windows 7

                          Originally posted by IgyBoy
                          Originally posted by Car
                          Originally posted by IgyBoy
                          Buduci da radim u Microsoft partner firmi,
                          Koja firma ?

                          http://www.microsoft.com/croatia/Refere ... ID_85.mspx
                          kak se uglavit u takvo sto slicno?
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Windows 7

                            ma koristim LastXP zasad suuper šljaka, iako mi svi govore da prijeđem na 7..al mi se nedaaaa

                            Comment


                            • #15
                              Re: Windows 7

                              Originally posted by Razor
                              ma koristim LastXP zasad suuper šljaka, iako mi svi govore da prijeđem na 7..al mi se nedaaaa
                              također i ja imam isti problem!

                              Comment

                              Working...
                              X