Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem kod paljenja kompjutera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Problem kod paljenja kompjutera

    tagan mu je 100kn jeftiniji, a tu su si... makar ja uvijek naginjem na tagan nekak, ak mogu birat
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #17
      Re: Problem kod paljenja kompjutera

      Originally posted by Frey
      Originally posted by IgyBoy
      Antec napajanja nisu bas u vrhu sto se tice kvalitete napajanja(bar nisu bila kad je njegovo napajanje proizvedeno - danas su se malo popravili,ali jos nisu u rangu sa vodecima). Uz to, 380W nije premalo,ali je na rubu za tu konfiguraciju i svakako ga treba zamjeniti.
      Pri nekakvom prosjecnom loadu(igrice ili sl.) ta konfa je potrosnjom vrlo blizu deklariranoj snazi tog napajanja.
      Pa neznam, ja sam na Chieftecu 450w vozio Q9300, 3870x2, 4 gige rama i dva diska. I napajanje još radi. Sad sam dodao još 4 diska i kupio 5850 pa sam stavio modularnog Chiefteca 750w, jako sam zadovoljan.
      Heh...chieftec i antec nisu u istoj klasi,iako bih rekao da si imao srecu sto cieftec nije ispustio dusu...
      S druge strane,moguce je i da mu je ovo napajanje dostatno pri nekakvom niskom loadu sustava.
      S trece strane,ovisi o kakvom loadu se radi, jer za napajat nekakvu dvoglavu grafu(tipa 3870x2) i nju drzati pod loadom od 90% ili 100%(igrice) nije isto sto i enkodiranje videa(softwaresko), jer ako cete se ozbiljno igrati,tada treba samo paziti da je 12V rail na napajanju dovoljno jak,a za ostalo je manje vise nebitno.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #18
        Re: Problem kod paljenja kompjutera

        Originally posted by KCmatija
        stari moj znam ja da sam miran, ali nezna moj novcanik...
        nemam ja para za to...eventualno da dobijem na lotu....
        osim ako mi stric da nesto para za webstranicu kojju sma mu napravija
        evo je -
        http://ljurjevic.pondi.hr/

        Comment


        • #19
          Re: Problem kod paljenja kompjutera

          Originally posted by CRombo
          stari moj znam ja da sam miran, ali nezna moj novcanik...
          nemam ja para za to...eventualno da dobijem na lotu....
          osim ako mi stric da nesto para za webstranicu kojju sma mu napravija
          evo je -
          http://ljurjevic.pondi.hr/
          Ne izgleda lose....mogao bi striko zauzvrat financirati drugi komp.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment

          Working...
          X