Announcement

Collapse
No announcement yet.

League of Legends

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: League of Legends

    dotA je ustvari obicna mapa za Warcraft 3 Frozen trone.
    I to je zapravo dotA. E onda su napravili igru dotA Allstars koja je trebala bit ista dotA samo posebna igra. Da bi onda kasnije taj isti studio napravio LoL koji je postao najigranija igra u svijetu (izuzev WoWa naravno).
    I sada im Blizzard u kontru radi dotu 2 za koju se nadam da ce neslavno propast...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #17
      Re: League of Legends

      Ne verujem u to, ipak Titani i Diablo 3 im vuku previše programera da bi se oni drkali dotom, mada o5 ne moš reći ništa za blizardovu profitabilnost, majke im ga, govno da naprave ima da zarade na tome.
      DR. Lonnie Lowery

      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

      Comment


      • #18
        Re: League of Legends

        Originally posted by skullHeaD View Post
        Ne verujem u to, ipak Titani i Diablo 3 im vuku previše programera da bi se oni drkali dotom, mada o5 ne moš reći ništa za blizardovu profitabilnost, majke im ga, govno da naprave ima da zarade na tome.
        Upravo to, zato ja i nevolim takve kompanije tipa Blizzard ili Apple...
        MMOovi me ne zanimaju previse, no ovaj Rift mi se cini oke, a cekam da izade "The Secret World" pa cu to vidjet, svida mi se po najavama...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: League of Legends

          WoW je sam za sebe, ta igra je umijeće.. Ako to znaš igrat, znaš sve..
          Igro sam wow dosta dugo rekreativno, i obrišem ga i krenem LoL čisto radi reda da ne budem na fejsu bezveze, i tek sad vidim da je LoL nekih 5% wow-a... Kolko god svima wow bio glup, u tu igru je ulozeno truda i truda, da ne pricam da trebas bit genije da znas igrat, ali baš znaš.. Neki ni nakon 2 godine još ne znaju igrat svoju klasu, a kamoli ostale.. Igru možeš igrati vječno

          Comment


          • #20
            Re: League of Legends

            pavlek, to se moram slozit da je igra umijece, no to i je poanta MMOova (da ih mozes vjecno igrat).
            Jedino sto je tu lose sto ljudi to stvarno vjecno igraju. MMOovi izazivaju ovisnost i zato ih ni ne zelim pocinjat
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #21
              Re: League of Legends

              Sve je otišlo u kurz kad su kinezima dali pristup na servere, sećam se nekad kad sam ja bio mlad(da ne poveruješ)si mogo sgrindat 2-3 k evra mesečno, uživancija, čim njih pustiše, wow je postao sranje.
              DR. Lonnie Lowery

              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

              Comment

              Working...
              X