Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ubijanje ljudi gripom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Ubijanje ljudi gripom

    Originally posted by sthooligan
    Svijet je okrutan pomirite se s tim, nemožete ništa promjeniti niti djelovat kao pojedinac time želeći promjeniti neke stvari na bolje. Ljudi su ''govna'' svak gleda svoju guzicu i boli ih neka stvar za ostale. Kad bih ja svaki problem danas u svijetu uzima zdravo za gotovo puka bi ko svićica Ljudi gledajte sebe i svoju familiju i bližnje, a razbijat glavu i pokušat učiniti svijet boljim, nema smisla....bit će samo gore....
    Kazes da su ljudi govna, a jednako postupas. Kao pojedinac ne mozes promjeniti, ali mozes doprinjeti. Nije ti dobar taj pesimistican pogled na svijet. Ja cu kao pojedinac doprinjeti sto vise mogu. U ovoj situaciji u kojoj smo trenutno(ljudi) sami smo krivi, kao pojedinci. Sranja se zbrajaju i to dovodi do katastrofe. Normalno da nam obitelj i bliznji trebaju biti na prvom mjestu, ali ne smijemo okrenuti leda ostalim problemima. To je najlakse...
    Bez zamjerki
    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

    Comment


    • #62
      Re: Ubijanje ljudi gripom

      Moi naravno da nema zamjerki svak ima svoje mišljenje i ja ga poštujem, a to što sam malo pesimističan oko nekih stvari i pogleda jbg takvo je moje mišljenje, istina je da kao pojedinac možemo nećemu doprinjeti, ali kad se sve zbroji i oduzme na kraju uvjek će ispaštati mali čovjek tj. '' običan građanin'' i sirotinja.
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #63
        Re: Ubijanje ljudi gripom

        Originally posted by Moi
        Nije ti dobar taj pesimistican pogled na svijet. Ja cu kao pojedinac doprinjeti sto vise mogu. U ovoj situaciji u kojoj smo trenutno(ljudi) sami smo krivi, kao pojedinci. Sranja se zbrajaju i to dovodi do katastrofe. Normalno da nam obitelj i bliznji trebaju biti na prvom mjestu, ali ne smijemo okrenuti leda ostalim problemima.

        lijepo, jako lijepo rečeno, slažem se;
        apatija samo podržava društveni smrad

        Comment


        • #64
          Re: Ubijanje ljudi gripom

          Smirila se frka oko svinjske gripe.

          http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/svi...ju-straha.html
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #65
            Re: Ubijanje ljudi gripom

            http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/s...ena-drama.html

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #66
              Re: Ubijanje ljudi gripom

              kako došla tako ošla. Neki so sada fino bogati a svi ostali su budale, to je sukus cijele priče. Uglavnom odličan biznis, pogledajte samo koliko ima privatnih ljekarni i nijedna ne propadne...

              Comment


              • #67
                Re: Ubijanje ljudi gripom

                http://www.jutarnji.hr/najsmrtonosni...anstva/990553/

                za pare se sve prodaje
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment

                Working...
                X