Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zeitgeist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zeitgeist

    me ne tražim krivca, nego samo da vidim što kaže ekonomska teorija, tko drži centar svjetske moći tržište ili kompanije, kužiš

    Comment


    • #17
      Re: Zeitgeist

      Originally posted by dizajner
      E sad ti tražiš jednog krivca.

      Ja mogu reći da smo mi kao građani krivi odnosno odgovorni jer podržavamo sustav i ne vršimo pritisak na vlast i korporacije. No za to opet treba biti neki vid organizacije ili udruženja kako bi mogli nešto napraviti. Nažalost ima mnogo aktivističkih organizacija koje rade svaka za sebe, mjesto da se međusobno udruže.
      Mislila sam danima na to što kažeš, opet it hvala; stvarno, sustav će uvjek biti temeljen na prinudi i kontoli sa ciljem profita, i on ima moć, ali kak ti kažeš postoji i kapilarna moć ljudi, koji ne trbaju biti glupi, tupi i budale i koji trebaju pružati otpor na svoje načine, uglavnom da progledaju,

      Comment


      • #18
        Re: Zeitgeist

        Konačno pogledao i prvi i drugi dio,ustvari sam svega toga i prije bio svjestan,samo kaj je to ovdje fino napravljeno u jednu smislenu cjelinu.
        U svakom slučaju,podržavam!

        Comment


        • #19
          Re: Zeitgeist

          Originally posted by Vladebisi
          Konačno pogledao i prvi i drugi dio,ustvari sam svega toga i prije bio svjestan,samo kaj je to ovdje fino napravljeno u jednu smislenu cjelinu.
          U svakom slučaju,podržavam!
          isti slucaj i kod mene

          Comment


          • #20
            Re: Zeitgeist

            ajme makni mi ga s očiju,prijatelj mi ga je da,a on je rasist živi,mrzi crnce za popizdit,a sve ja mislin radi tog filma,pa govori kako je isus sunce ovo ono,gadi mi se ime zeitgeist,a ovaj neće ni da se kupa da nebi pocrnia,sad moš mislit kolko ga je udrilo

            Comment


            • #21
              Re: Zeitgeist

              pogledao 1 dio o religiji...i prije sam to znao(jedan dio) mada po meni malo pretjeruju s tom kontrolom uma(zivota) preko religije...
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • #22
                Re: Zeitgeist

                Originally posted by bruno
                ajme makni mi ga s očiju,prijatelj mi ga je da,a on je rasist živi,mrzi crnce za popizdit,a sve ja mislin radi tog filma,pa govori kako je isus sunce ovo ono,gadi mi se ime zeitgeist,a ovaj neće ni da se kupa da nebi pocrnia,sad moš mislit kolko ga je udrilo
                Tvoj prijatelj nije baš educiran pa će vjerovatno sve i svašta izvući iz kontksta kako bi podržao svoje apsolutno subjektivne stavove.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #23
                  Re: Zeitgeist

                  Originally posted by Archiv3r
                  pogledao 1 dio o religiji...i prije sam to znao(jedan dio) mada po meni malo pretjeruju s tom kontrolom uma(zivota) preko religije...
                  Vjerovao ili ne, postojeće društvo govori samo za sebe.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zeitgeist

                    Originally posted by Dalibor
                    Ovo je čisti sotonizam.
                    Sarkazam?

                    Ako nije, onda evo jedan prigodni

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zeitgeist

                      Ah, previše je ljudi pa se mora nekak to kompenzirati.. a ti koji "vladaju" moraju stvarati ratove itd.. balans neki..

                      Al dok je na ovom svijetu cura, koje su u zadnje vrijeme skrooooz napredovale u pogledu izgleda , ja neću mislit o tome nego na nešto drugoooo.. mmmmmmmmmmmmmmmmm
                      http://www.martinturk.com
                      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zeitgeist

                        Našla ovo. Super stvar:

                        U subotu, 15. siječnja, u 19 sati u Kinu Europa (Varšavska 3, Zagreb) premijerno će se prikazati dokumentarni film "Zeitgeist: Moving Forward".

                        Zeitgeist: Moving Forward (Korak naprijed), redatelja Petera Josepha, dugometražni je dokumentarni film koji će zastupati nužnost tranzicije iz naše trenutne socioekonomske monetarne paradigme koja upravlja čitavim svijetom.

                        http://www.zeitgeisthr.co.cc/index.php? ... &Itemid=16

                        http://www.h-alter.org/vijesti/sto-nas- ... k-naprijed

                        ZEITGEIST Pokret
                        http://www.facebook.com/ZEITGEIST.Pokret?ref=ts

                        www.thezeitgeistmovement.com

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zeitgeist

                          U potpunosti podržavam pokret.
                          Pogledao sam prvi film i odličan mi je, drugi i treći ću danas vjerojatno.

                          A ovi koji tu nešto viču da neće gledat.........
                          kako se vi molite tome (koje god da ste vjere) "Bogu", tako ja Vas molim da budete jednom u životu objektivni i pogledate drugu stranu. Nitko ne kaže da ćete prestat vjerovat u to šta vjerujete.
                          "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                          Comment

                          Working...
                          X