Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdravstvo/Prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Zdravstvo/Prehrana

    e još me nešto zanima vezano za ovaj video, jel netko koristi SPIRULINU?
    kao u 100 g te biljke ima oko 60-70 g proteina? da je to stvarno istina, nebi li onda svi bilderi to konzumirali naveliko?
    na internetu se prodaje nekih 50 ili 100 tableta po cijeni nezz 200 kn.. možda je samo prijevara?

    Comment


    • #62
      Re: Zdravstvo/Prehrana

      Originally posted by Denny View Post
      e još me nešto zanima vezano za ovaj video, jel netko koristi SPIRULINU?
      kao u 100 g te biljke ima oko 60-70 g proteina? da je to stvarno istina, nebi li onda svi bilderi to konzumirali naveliko?
      na internetu se prodaje nekih 50 ili 100 tableta po cijeni nezz 200 kn.. možda je samo prijevara?
      http://www.building-body.com/forum/t...ight=spirulina
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #63
        Re: Zdravstvo/Prehrana

        aha, kužim, hvala

        Comment


        • #64
          Re: Zdravstvo/Prehrana

          Primjetio par zanimljivih naslova u našim novinama u zadnje vrijeme:

          - planirana ušteda u hrvatskom zdravstvu je smanjivanje boravka u bolnicama i povećavanje količine generičkih ljekova na tržištu
          - obavljeni prvi uspješni pokusi na ljudima sa mikročipovima u ljudskom tijelu koji će sadržavati lijekove, koji će se otpuštati ili automatski, ili preko WiFia
          - i današnji, proširena tzv. psihijatrijska biblija (pod utjecajem farmaceutskog lobija), gdje je pod pojam bolesti svedeno mnogo toga što se smatra normalnim ponašanjem
          - EU je nabavila gomilu bespilotnih letjelica, poput onih kaj Ameri koriste u ratovanju, za potreba nadziranja poljoprivrednih zemljišta (!!!) tj., da li se koriste u skladu sa subvencijama, a imaju mogućnost zooma praktički za svaku "biljku" pojedinačno

          Zaključak se nameće sam po sebi.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment

          Working...
          X