Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

    slučajno sam promijenio par AMSTAFFA...valjda nešto znam...a to što su pit bulli možda krvoločniji ne mora značit da mogu protiv bilo čega...zar misliš da bi pit bull mogo u koštac s medvjedom?

    Comment


    • #47
      Re: najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

      Nebi mozda ni s vukom,kamoli medvjedom,ali nebi ni alabaj,...ljudi glupe zakljucke dajete bokser je bio uzgajan za borbu s bikovima i sad to znaci da mu bik nemoze nista?????

      Comment


      • #48
        Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

        Neznam kako vi, al ja uskoro u nabavku jednog rodezijskog goniča

        Comment


        • #49
          Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

          vidim ova tema uzela maha...ma ljudi šta vam je,pa ovaj je pas najjači...ko medvjed,mrcina...i dok spava je opasan. neće ni zaspat,stalno je na straži.

          link je dolje...

          Comment


          • #50
            Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj



            A sto se tice borbe,glupo ga je uopce uspoređivat s bilo kojim drugim psom,...

            Comment


            • #51
              Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

              iskreno ekipa,mislim meni je svejedno koji je najjači,koji je najžešći,ovu sam temu samo stavio jer sam čuo za ovu pasminu da je takva...kod psa bi trebalo biti glavno da je dobar i da me dočeka sa mahajućim repom svaki puta kada dođem doma...mislim da ovakvo treniranje pitbulla je totalna glupost,općenito sam PROTIV borbe pasa,i kada vidim nekoga da se raduje tome najrađe bi ga stavio u kavez sa 3 takva pitbulla...mislim da ti psi s vremenom od tih borbi postaju sve luđi i luđi i čemu imat takvog psa,kojeg ne smiješ pustit sa uzice,ne smije se igrat s drugim psima,to niti sam pas ne zaslužuje,ali nažalost on nije taj koji bira već njegov vlasnik. i opet kažem,šta će mi pas koji može ubit 3 psa odjednom,ili izgleda ko neka krvoločna zvijer...onda idemo u afriku,nađemo par lavova i eto ti zvijeri.

              Comment


              • #52
                Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                Ma i ja sam protiv borbi pasa,al me nervira kad mi neki sveznali i pametnjakovići pričaju priče,ne podnosim to !!!!!

                Comment


                • #53
                  Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                  Originally posted by whitetiger
                  Ma i ja sam protiv borbi pasa,al me nervira kad mi neki sveznali i pametnjakovići pričaju priče,ne podnosim to !!!!!

                  Ja isto to ne podnosim i pitbull može biti zaigran i vesel pas,psu je samo da usreči vlasnika ako vlasnik želi da se pas bori pas to radi!
                  Tko mi ne vjeruje da pitbull može biti dobar neka na maxtv-u pogleda emisiju šaprač psima važna je energija koju imate kad prilazite psu ako ste veseli zaigrani pas se ponaša tako ako vas vidi frustrirane isprepadane i on se tak ponaša!
                  to nije istina da je neki pas agresivan ili dobar vrste pasa nemaju veze to je isto ko mi neki su crnici neki bjelci nemora značiti da su crnci lošiji od bjelaca isto je sa psima vrsta ništa ne znači

                  Comment


                  • #54
                    Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                    Originally posted by arianko
                    Ja isto to ne podnosim i pitbull može biti zaigran i vesel pas
                    Svatko je po prirodi smiren, bitno je kako se odgaja (trenira u slučaju životinja)!

                    Pit Bull-ovi jako vole djecu ako s njima odrastaju i ako su prijateljski nastrojeni
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #55
                      Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                      baš sam jučer na ulici naišao na pitbull-a
                      skoro sam ga dobio da nismo našli njegovog vlasnika uzeli bi ga samo bi ga prečipirali i to je to

                      Comment


                      • #56
                        Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                        Evo da malo oživim temu Ponosno objavljujem da sam jučer postao ponosni vlasnik jednog belgijskog ovčara malinoisa.. Dakle ako netko nezna, pas čuvar, koriste ga sve vojne službe, gorska služba, policija itd Jako pametni psi Zasad imam samo riječi pohvale


                        ZRELI MUŽJAK SA “A” RODOVNIKOM STAR 26 MJESECI

                        IZUZETNE RADNE FRANCUSKE KRVNE LINIJE (RING, K-9)

                        EKSTERIJER OCJENJEN SA OCJENOM ODLIČAN

                        SNIMAK KUKOVA HD-A (ODLIČAN)

                        POLOŽEN RADNI ISPIT NP-S

                        POLOŽENA UZGOJNA DOZVOLA

                        PAS JE EKSTREMNIH RADNIH KARAKTERISTIKA (KAO PRATIOC, BODY GUARD,CUVAR)

                        PAS JE NEUSTRAŠIV, ČVRST, TVRD, IZUZETNO OŠTAR I DOMINANTAN U OBRANI

                        ŠKOLOVAN JE U SVIM VJEŽBAMA POSLUŠNOSTI TE JE NJEGOVA EKSTREMNA NARAV STAVLJENA POD KONTROLU

                        Comment


                        • #57
                          Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                          Originally posted by Mauro9
                          Evo da malo oživim temu Ponosno objavljujem da sam jučer postao ponosni vlasnik jednog belgijskog ovčara malinoisa.. Dakle ako netko nezna, pas čuvar, koriste ga sve vojne službe, gorska služba, policija itd Jako pametni psi Zasad imam samo riječi pohvale


                          ZRELI MUŽJAK SA “A” RODOVNIKOM STAR 26 MJESECI

                          IZUZETNE RADNE FRANCUSKE KRVNE LINIJE (RING, K-9)

                          EKSTERIJER OCJENJEN SA OCJENOM ODLIČAN

                          SNIMAK KUKOVA HD-A (ODLIČAN)

                          POLOŽEN RADNI ISPIT NP-S
                          Da zivim u kuci ja bi davno ovakav posta napisao...
                          POLOŽENA UZGOJNA DOZVOLA

                          PAS JE EKSTREMNIH RADNIH KARAKTERISTIKA (KAO PRATIOC, BODY GUARD,CUVAR)

                          PAS JE NEUSTRAŠIV, ČVRST, TVRD, IZUZETNO OŠTAR I DOMINANTAN U OBRANI

                          ŠKOLOVAN JE U SVIM VJEŽBAMA POSLUŠNOSTI TE JE NJEGOVA EKSTREMNA NARAV STAVLJENA POD KONTROLU

                          Comment


                          • #58
                            Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                            CELER, ona slika zadnja, to ti nije pas. XD
                            to je kombinacija lava i tigra, zove se LIGER
                            bas je bilo na vjestima prije par godina o tome...

                            Comment


                            • #59
                              Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                              whitetiger cemu citat mog posta?

                              Comment


                              • #60
                                Re: Najjača pasmina srednjeazijski ovčar-alabaj

                                Originally posted by Mauro9
                                whitetiger cemu citat mog posta?
                                A sorry sjeban mi je komp,htio sam reci da imam kucu davno bi napisao ovakav post

                                Comment

                                Working...
                                X