Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izdaja prijateljstva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izdaja prijateljstva

    Evo kolege BB,nakon neprospavane noči sjedim pred kompom i pišem vama jer u ovom trenutku se osječam malo izgubljeno i nekako će mi biti lakše ak to podjelim s vama i čujem vaša mišljenja.
    Naime,dogodila mi se situacija di imam osječaj da mi je cjela jedna grupa mojih frendova zabila nož u leđa.Da konkretiziram situaciju.Nedavno sam prekinuo s jednom trebom(prije par mjeseci),ja sam je smatrao ljubavi svog života i moram priznat da sam ostao i dalje lud za njom.No sinoč sam saznao da je ona u vezi s mojim frendom i kolegom s posla,i to več neko vrijeme a kaj je najgore to su svi u društvu znali osim mene koji sam imao neke slutnje ali sam molio Boga da je to samo moje fantaziranje ali se na krajju ispostavilo da mi 6.čulo savršeno radi još uvijek.Radosnu vijest sam saznao od govna samog,a ak nekaj mrzim to je izdaja.Za čudo božje nisam postao agresivan,nisam nikog ozljedio i kad bolje razmislim još bolje,jer imam filing da sam ga krenuo udarat da bi ga u ponedjeljak sahranjivali jer neznam tko bi me sprječio da ga ne ubijem.Osječam se izdanim do bola i neznam dal više boli to ili kaj su mi ostali šutjeli i nisu me upozorili tj.nisu stali na moju stranu.Pod ostali spadaju 2 frenda koja su mi ko brača,znamo se 10 godina,još iz školskih dana dok je govno (bio) frend od prije 2 godine od kad smo počeli radit zajedno.

  • #2
    Re: Izdaja prijateljstva

    Jel ona tebe varala sa njim dok ste hodali ili je prohodala sa njim nakon vašeg raskida?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Izdaja prijateljstva

      ovo drugo,stvar je u tome da je on znao da sam ja i dalje zataleban u nju,a osim toga,znao je kakvo ja imam mišljenje o kemijanju s bivšim trebama.Kužiš lave,za mene nema te stvari koja bi me nagnala da pomislim o sadašnjoj ili bivšoj trebi svog frenda,te su stvari meni ko sveto pismo,a da en velim da znam da je ovaj još lud za njom,to mi je jedna od zapovijedi u životu koje se ne krše.

      Comment


      • #4
        Re: Izdaja prijateljstva

        Pravi prijatelji broje se na prste jedne ruke, i to su uglavnom prijatelji iz ranog djetinjstva. Ovaj što ga znaš tek dvije godine to ti je više kao poznanik.
        Neke stvari u životu su jako bolne i često se ljudi razočaraju najviše u druge ljude. Sve je to dio odrastanja i što prije to prihvatiš bit će bolje za tebe.

        Kad pogledaš realno oni su oboje slobodni ljudi i imaju pravo biti zajedno, nemaju nikakve obaveze prema tebi ni prema nikom drugom. Tko tebi može zabraniti da sada budeš sa nekom curom, koja je možda njihova prijateljica isl.

        I ta dva prijatelja, ako ti nisu htjeli reći, onda ti i nisu baš neki prijatelji, ali ne možeš sve od****** jer ćeš ostati sam, moraš znati tko je tko i od koga koliko možeš očekivati, što manje očekuješ manje će biti i razočaranje.

        Zašto ste vi uopće prekinuli, da ste htjeli pomirili bi se, za ljubav i za svađu potrebno je dvoje.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Izdaja prijateljstva

          Možda ćete se vi i pomiriti, tko zna, možda neko nekom tjera inat, ti najbolje znaš što je bilo među vama.

          I nisu svi ljudi dobri, pošteni itd. Očito da su tvoja moralna načela daleko iznad njihovih, vjerojatno takvi nisu ni zaslužili da budu s tobom.

          I nemoj sad padati u depru isl. ima i gorih stvari u životu, znam da je teško ali proći će.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Izdaja prijateljstva

            Ima sam identičnu situaciju. Prvo kod mene, onda kod poznanice. Ugl. cijelo moje društvo je bilo u tu žensku zaljubljeno ajmo reći, ali smo prekinuli i rekao sam svima da nije problem ako budu s njom, meni ne smeta. I bili su čak trojica , doduše, samo subote i tako to.

            Dalje imam situaciju da su dva najbolja frenda bila zaljubljena u jednu frendicu, prvi bio s njom 2-3 god i onda su prekinuli. Onda je odmah drugi uskočio i ta dva lika se dan danas nakon 4-5 godina ne razgovaraju, a ovaj prvi može drugom bilo kad i bilo gdje slomiti sve kosti, ali je ok lik.

            Ovisi od osobe do osobe. Meni nikad ne bi smetalo da netko bude sa zenskom koju s kojom sam ja bio ako je izmedu nas definintivno govoto. Ali recimo, ako e posvadamo i ovaj drugi to iskoristi, bolje da ga nema.

            Comment


            • #7
              Re: Izdaja prijateljstva

              Originally posted by kelly
              Pravi prijatelji broje se na prste jedne ruke, i to su uglavnom prijatelji iz ranog djetinjstva. Ovaj što ga znaš tek dvije godine to ti je više kao poznanik.
              Neke stvari u životu su jako bolne i često se ljudi razočaraju najviše u druge ljude. Sve je to dio odrastanja i što prije to prihvatiš bit će bolje za tebe.
              Istina da ne moze biti bolje opisana.

              Na zalost razumijem tvoju situaciju, takodjer mi se mnogo puta dogodilo da su mi prijatelji na ovaj ili onaj nacin zabili noz u ledja. Sada na tebi je da odlucis kako ces se prema tim stvarima odnositi. Ja sam recimo uvijek znao da se vecina druzi samnom iz koristoljublja, jer nesto znam, volim raditi i pomoci ili jer nesto mogu napraviti (bilo zadace, programi, popravljanje stvari, posudit nesto, pomoc oko problema) i onda kada bi njihov problem nestao tj kad bih ga rijesio vise me nebi trebali tj otisli bi i ti prijatelji.

              Mislim da je vazno u zivotu biti veca osoba i pokazat drugi obraz i ne odreci se onoga sto jesi, ali opet uciti iz pogresaka. Znas za onu oprosti ali nemoj zaboraviti kako bi drugi puta mogao racionalnije razmislit tko ti je prijatelj, procijeniti situaciju i sto ces za tu osobu napravit i dali ces napravit.

              Nazalost kako je kelly rekao u danasnjem svijetu bas se netko tko se moze nazvat prijateljem rijetko moze nac. Ja sam ponosan sto mogu reci da imam cak dva (od valjda 1000e ljudi koje poznajem)

              Originally posted by kelly
              I ta dva prijatelja, ako ti nisu htjeli reći, onda ti i nisu baš neki prijatelji, ali ne možeš sve od****** jer ćeš ostati sam, moraš znati tko je tko i od koga koliko možeš očekivati, što manje očekuješ manje će biti i razočaranje.
              Sada ostati sam ili imati nekog u kog ne mozes vjerovat. Popricaj s njima i pitaj ih zasto ti to nisu rekli.Mozda su se bojali kako bi reagirao? Ili nisu htjeli birati strane sto je isto moguce

              A i ovo sto je kelly rekao sto manje ocekujes manje se razocaras. Zato ja od nikog nista ne ocekujem pa se s vremenom znam i ugodno iznenaditi u ljudima iako je 90% vremena upravo ono sto bi inace bilo razocaranje.
              "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

              Comment


              • #8
                Re: Izdaja prijateljstva

                svaki frend koliko god da ti je dobar i koliko god ga dugo poznas ce te zajebat kada dode u pitanje neka cura koja mu se svida (makar to bila tvoja bivsa, sadasnja, sestra ili bilo koja druga koja je navodno zabranjena). isto kako bi ti to isto napravio svojim frendovima.
                Imam disleksiju

                Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                Comment


                • #9
                  Re: Izdaja prijateljstva

                  ja necu puno filozofirat... ovog frajera prekrizi s liste i ne zamaraj se njime, s ovom dvojicom bi ja popricao...
                  stvar je principa, covjek ti je bar mogo rec da mu se svidja nakon kaj ste vi prekinuli, a ne ko djubre to napravit...
                  imo sam ja situaciju da mi je frend prohodo sa mladjom sestrom, a bio sam ga pito jel mu se svidja... naravno rekao je ni u ludilu, ja odem na more oni prohodaju... poludio sam...
                  Sta rec stari, nemoj previse tugovat, treba se otvarat rijetko i pazit kome se otvaras, teze ce te povrdijeti ljudi... kazem, s ovom dvojicom jos popricaj zasto su sutili, mozda, tko zna, imaju neki razlog...
                  sretno

                  I ruky, ne slazem se s tobom
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Izdaja prijateljstva

                    nije mi bas jasno sta ovakva tema radi na forumu koji je totalno javan. neznam kakvu utjehu ili pozitivnu stvar ti ovo moze donjet
                    Imam disleksiju

                    Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                    Comment


                    • #11
                      Re: Izdaja prijateljstva

                      totalno objektivni savjeti... to je nekad bolje nego subjektivni...
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Izdaja prijateljstva

                        mene samo zanima zasto ste prekinuli ak ste se voljeni -.-
                        I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Izdaja prijateljstva

                          Originally posted by Šimun
                          I ruky, ne slazem se s tobom
                          nemoras ali vjeruj mi da ce ti se prije il kasnije dogoditi samo je pitanje vremena. zasto svako ima takvu pricu u zivotu? zato sta je to iznimka, zato sta to samo losi ljudi rade, ili mozda zato sta je to pravilo ali se niko ne zeli pomiriti s time da kad ti se svidi neko zaboravljas sva pravila, prijatelje, etiku. neda mi se vise bacati verbalno emotivne proljeve ali u pravu sam
                          Imam disleksiju

                          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                          Comment


                          • #14
                            Re: Izdaja prijateljstva

                            znam da vecina hoce, ali ti si napisao svi... tu se ne slazem... imo ja priliku i nisam, imo je i moj best frend pa nije
                            znamo se od 1. osnovne, tak da ono...
                            Bros before ho´s
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Izdaja prijateljstva

                              Originally posted by Šimun
                              znam da vecina hoce, ali ti si napisao svi... tu se ne slazem... imo ja priliku i nisam, imo je i moj best frend pa nije
                              znamo se od 1. osnovne, tak da ono...
                              Bros before ho´s
                              ocito vam se cura nije dovoljno svidjela
                              Imam disleksiju

                              Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                              Comment

                              Working...
                              X