Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izdaja prijateljstva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Izdaja prijateljstva

    netocno... neznam zasto ti je tolko tesko prihvatiti da ce netko prije odabrati prijateljstvo nego curu?
    pa za ovog frenda bi stvarno sve dao, i siguran sam on za mene... znam da cemo do kraja bit frendovi, i onda da neka cura to ujebe... ne fala... ima jos cura, a ja sam svog frenda naso vec davno
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #17
      Re: Izdaja prijateljstva

      dečki pa znate onu---U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno----
      i zašto se nervirate radi trebe znam kako je kad si zaljubljeni kad nekog voliš ali i vrijeme sve rane liječi
      Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

      Comment


      • #18
        Re: Izdaja prijateljstva

        Frende to je samo ženska, ni prva ni zadnja. Jbg, takve stvari se događaju. Više onima koji to teže prihvaćaju, valjda je to neki zakon.

        Ti očito trebaš prihvatiti vaš prekid i dogovoriti se sam sa sobom da možeš bez nje. Prije si bio bez nje i dovoljan si sebi bez nje, pa ćeš biti ok i sada. Ako ona neće tebe, nećeš ni ti nju. Nek ide kud hoće. Ima žena na svijetu more, a ti znaš kolko vrijediš. Time što se nakon tebe uhvatila tvog frenda/poznanika nije rekla ništa o tebi, već nešto malo o sebi.

        Kad taj svoj problem riješiš, cijela situacija će ti izgledati manje bolno i dramatično. Ostaje pitanje "prijatelja" koji su se tu postavili kako su se postavili. Taj lik kojeg znaš 2 god, jbg takav je kakav je. Ko zna kaj će još bit iz toga.

        A ova dvojica ako su znali a nisu ti ništa rekli, to nije lijepo, ali možda su išli nekom linijom manjeg otpora "ne bi se štel mešati" varijante. Ako ti to smeta, upozori ih i pričaj s njima o tome, da ti to ne zagađuje odnos.

        Najvažnije, kad podigneš nekakvu osobnu snagu i toleranciju na ovakav tip nezgodnih situacija i emocionalne boli, vidjet ćeš kako ti se otvaraju razne mogućnosti gledanja na stvari i kako to sve skupa ne samo da nije strašno, već je točno onako kako odlučiš da bude i ustvari na kraju dobro za tebe.

        Eto, malo sam se prosro ali vjerovali ili ne stvarno tako mislim.

        E da, pa zaboravio sam na najvažniju stvar. Postoji neki razlog radi kojeg ste vi prekinuli. Ako ti nju još uvijek voliš i htio bi biti s njom, onda je za tebe puno važnije od ove priče s tvojim "prijateljem":

        1. zašto ste ustvari prekinuli (ako te ona ostavila, zašto te ostavila)
        2. ako će ona ikad ponovo biti s tobom, bit će to zato što ONA to želi i osjeća, to nema puno veze s TVOJIM željama i osjećajima .. stavljanjem svoje "ljubavi" prema njoj u prvi plan postižeš kontraefekt
        3. zašto bi ti htio nju ako ona ne želi tebe? moraš je pustiti, jer te ona mora htjeti, inače ne ide

        Kad je stvarno pustiš sve će ti izgledati sasvim drukčije. Problem je samo tvoj. Ovo sve govorim iz višestrukog osobnog iskustva
        lift BIG, eat BIG, get BIG

        Comment


        • #19
          Re: Izdaja prijateljstva

          FAla na komentarima,sam me zanimalo mišljenje.Ma **** se meni za nju,ona je uvoj situaciji manje bitna,bitno je ovo kaj Šima kaže,bros befor ho s.Za mene su neke stvari svetinja.Ali nema veze,ja sam svoju odluku već donio,on i ona su za mene prošlo svršeno vrijeme i neda mi se uopče s takvim ljudima da mi budu uteg oko noge.Ovu dvojicu ću već riješit.
          Ma znate kaj,danas sam provel takvo *****o popodne,svirka s ekipom,svirale su se stare popevke,jel se lovečki gulaš i tak mi je bilo lepo da me uopče boli kifla za sve.

          Da vam prenesem jednu stvar kaj je meni uljepšala današnji dan,nije baš moj žargon inače ali meni je ljupšala dan i otvorila horizonte

          Comment


          • #20
            Re: Izdaja prijateljstva

            evo nesto da te oraspolozi stari
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #21
              Re: Izdaja prijateljstva

              meni je ovo tak zaniMljivo, kad ljudi pričaju svoja živa iskustva i dileme, nekak tak životno i stvarno, pa šta ak je javno, ionako smo iza lažnih identiteta, možemo podijeliti s drugima što nas tišti i što nam nije jasno.

              ja sam se zbog strasti pohvatala s tipom u kojeg je moja frendica bila zaljubljena, i vidiš, imala sam tu blokadu jer je to zabranjeno vože, zbog kodeksa časti prijateljstva, ali alkohol+strast = POGREŠKA,

              kako kaže Ruky
              Originally posted by ruky
              svaki frend koliko god da ti je dobar i koliko god ga dugo poznas ce te zajebat kada dode u pitanje neka cura koja mu se svida (makar to bila tvoja bivsa, sadasnja, sestra ili bilo koja druga koja je navodno zabranjena). isto kako bi ti to isto napravio svojim frendovima.

              Comment


              • #22
                Re: Izdaja prijateljstva

                Ja ču reč da imam samo jednog prijatelja, i on mi je to uradio u mladjim danima, dosta godina prije, naše prijateljstvo je preživjelo i najbolji smo si iako je bilo perioda mržnje zbog toga kao klinci, dao bi za njega sve, a o tome ni dan danas nemožemo razgovarati.

                To radi valjda ljudska priroda, nismo savršeni...
                www.paintball-pula.hr

                Comment


                • #23
                  Re: Izdaja prijateljstva

                  Žao mi je što ti se to dogodilo, ali eto, moraš ih pustiti, ako to baš žele neka budu zajedno...tog tipa možeš odmah zaboraviti jer ono, ipak samo tako odmah uletjeti je kao da te na poštuje baš, a ona, čim je to prihvatila tako brzo, nije te nikad ni voljela, hebeš ju, i ne treba ti takva

                  Imao sam iskustava sa izdajom od strane ˝prijatelja˝. Bili su mi ˝prijatelji˝ samo jer im je trebala pomoć oko zadaća i učenja i nisu padali razrede zbog mene i moje intervencije a inače su me ogovarali, vrijeđali, ponižavali, šutali mi torbu dok me nije bilo u razredu i otvoreno se smijali kad sam pitao tko je to uradio -.-'' i šutjeli i pravili se blesavi. OŠ mi je bila pakao, srednja je bila daleko bolja, a faks je odličan, Bogu hvala
                  You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Izdaja prijateljstva

                    Tu se radi o principu, nacinu razmisljanja i moralu. Nikada nebi bio sa prijateljevom bivsom curom. Ako bi se bas zaljubio, pitao bih ga dali je to u redu, ako se slaze super, ako ne jbga ima i drugih...
                    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Izdaja prijateljstva

                      Originally posted by kelly
                      Pravi prijatelji broje se na prste jedne ruke, i to su uglavnom prijatelji iz ranog djetinjstva. Ovaj što ga znaš tek dvije godine to ti je više kao poznanik.
                      Neke stvari u životu su jako bolne i često se ljudi razočaraju najviše u druge ljude. Sve je to dio odrastanja i što prije to prihvatiš bit će bolje za tebe.
                      Sve ti je receno.
                      "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

                      Comment


                      • #26
                        Re: Izdaja prijateljstva

                        ima li ovoj prici nastavka???

                        Comment


                        • #27
                          Re: Izdaja prijateljstva

                          Nema.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Izdaja prijateljstva

                            da se i ja malo ubacim
                            frend te nesmije nikad zajebat...i mora ti bit na 1. mejstu isto kao i ti njemu...dakle ispred cure i tih prolaznika......

                            Comment


                            • #29
                              Re: Izdaja prijateljstva

                              Originally posted by Šimun
                              Bros before ho´s
                              bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

                              Comment


                              • #30
                                Re: Izdaja prijateljstva

                                Originally posted by Doomeo
                                Frende to je samo ženska, ni prva ni zadnja. Jbg, takve stvari se događaju. Više onima koji to teže prihvaćaju, valjda je to neki zakon.

                                Ti očito trebaš prihvatiti vaš prekid i dogovoriti se sam sa sobom da možeš bez nje. Prije si bio bez nje i dovoljan si sebi bez nje, pa ćeš biti ok i sada. Ako ona neće tebe, nećeš ni ti nju. Nek ide kud hoće. Ima žena na svijetu more, a ti znaš kolko vrijediš. Time što se nakon tebe uhvatila tvog frenda/poznanika nije rekla ništa o tebi, već nešto malo o sebi.

                                Kad taj svoj problem riješiš, cijela situacija će ti izgledati manje bolno i dramatično. Ostaje pitanje "prijatelja" koji su se tu postavili kako su se postavili. Taj lik kojeg znaš 2 god, jbg takav je kakav je. Ko zna kaj će još bit iz toga.

                                A ova dvojica ako su znali a nisu ti ništa rekli, to nije lijepo, ali možda su išli nekom linijom manjeg otpora "ne bi se štel mešati" varijante. Ako ti to smeta, upozori ih i pričaj s njima o tome, da ti to ne zagađuje odnos.

                                Najvažnije, kad podigneš nekakvu osobnu snagu i toleranciju na ovakav tip nezgodnih situacija i emocionalne boli, vidjet ćeš kako ti se otvaraju razne mogućnosti gledanja na stvari i kako to sve skupa ne samo da nije strašno, već je točno onako kako odlučiš da bude i ustvari na kraju dobro za tebe.

                                Eto, malo sam se prosro ali vjerovali ili ne stvarno tako mislim.

                                E da, pa zaboravio sam na najvažniju stvar. Postoji neki razlog radi kojeg ste vi prekinuli. Ako ti nju još uvijek voliš i htio bi biti s njom, onda je za tebe puno važnije od ove priče s tvojim "prijateljem":

                                1. zašto ste ustvari prekinuli (ako te ona ostavila, zašto te ostavila)
                                2. ako će ona ikad ponovo biti s tobom, bit će to zato što ONA to želi i osjeća, to nema puno veze s TVOJIM željama i osjećajima .. stavljanjem svoje "ljubavi" prema njoj u prvi plan postižeš kontraefekt
                                3. zašto bi ti htio nju ako ona ne želi tebe? moraš je pustiti, jer te ona mora htjeti, inače ne ide

                                Kad je stvarno pustiš sve će ti izgledati sasvim drukčije. Problem je samo tvoj. Ovo sve govorim iz višestrukog osobnog iskustva
                                jako ljep savjet,sta reci na ovakvu situaciju osim neceg ovakvog!nadam se da si dobio podrsku sa ovoga foruma i ljudi ovdje kakvu trebas!a prijatelju sta te ne ubije ojaca te-zlatno pravilo!drago mi je sto nisi poludio kada si sazna nego podnio to ko musko,viruj mi da ce nakon ovog tebi biti bolje,a njoj sve gore...

                                Comment

                                Working...
                                X