Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

    imam 16 godina, nedavno napunio i sad trazim neki posao sto bi mogao radit preko vikenda i praznicima, da si mogu platit opremu,prehranu i suplemente, dajte mi ideju gdje bi mogao radit.
    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

  • #2
    Re: Posao

    a mozda neka bauštela preko vikenda al tesko ces nac to...
    Zašto sam tako nabildan !??

    Comment


    • #3
      Re: Posao

      Autopraonice, djeljenje letaka, neki fizički posal tipa nošenja starog namještaja iz stanova, kuča, a ako živiš negdje uz more onda ti je najbolje otić u neku marinu i raspitat se za pranje brodova i jahti. Tu možeš vikendom do 200-250 kn po danu zaradit kroz par sati samo, ali treba stisnit.
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #4
        Re: Posao

        samo polako bobane, na prvom mjestu nek ti bude škola, znam kako ti je ja se u pogledu bb-a skoro pa potpuno sam financiram, npr meni je velika prednost jer sam još uvijek redovni student, pa mogu radit preko studentskog servisa, al ti imaš 16 pa to nemožeš iskoristit jbg, ali sve se može kad se hoće, ja sam npr radio u lokalnoj mljekari jedno vrijeme, pa sam uz novce imao i druge koristi (mislim na sir jel), također sam za neku tvrtkicu razvozio neke ambalaže, prijevoz i sastavljanje namještaja... izbora ima masa, kao što sam rekao može se kad se hoće, samo nemoj biti previše izbirljiv
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • #5
          Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

          Originally posted by Boban
          imam 16 godina, nedavno napunio i sad trazim neki posao sto bi mogao radit preko vikenda i praznicima, da si mogu platit opremu,prehranu i suplemente, dajte mi ideju gdje bi mogao radit.
          Imaš dobar posao na veletržnici: kad dođe zelena rajčica, ti je išamaraš da pocrveni, i onda može u prodaju...

          :laughing-rollingred: :laughing-rollingyellow:
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

            Originally posted by kelly
            Imaš dobar posao na veletržnici: kad dođe zelena rajčica, ti je išamaraš da pocrveni, i onda može u prodaju...

            :laughing-rollingred: :laughing-rollingyellow:

            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

              probat cu to za letke vidit ili ovo za autopraonicu,iz vinkovaca sam pa ovo s jahtama otpada.
              Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

              Comment


              • #8
                Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                Originally posted by Boban
                imam 16 godina, nedavno napunio i sad trazim neki posao sto bi mogao radit preko vikenda i praznicima, da si mogu platit opremu,prehranu i suplemente, dajte mi ideju gdje bi mogao radit.
                Ne znam sto ce ti suplementi sa 16 god, ako mislis neke za masu to zaboravi jos si mlad
                samo te mogu unistit. Drzi se fileta,mlijeka,jaja...

                Comment


                • #9
                  Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                  Originally posted by kordafication

                  Ne znam sto ce ti suplementi sa 16 god, ako mislis neke za masu to zaboravi jos si mlad
                  samo te mogu unistit. Drzi se fileta,mlijeka,jaja...

                  odakle ti to molim te

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                    cuj odkud...jbg al tako ti je. meni je sad 17 god ,koga sam pito svi su mi tako rekli, mislio sam sta oni znaju i otiso kupit WHAY(ili newss slicno xd samo nek se uzima) u bioprehrani i nisu mi dozvolili...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                      1. znas li kako se opce dobiva taj WHAY? (whey je ispravno)
                      2. tko pametan kupuje suplemente za bb u bioprehrani?
                      3. za suplemente nema dobna granica
                      4. suplementi JESU dobri
                      5. citaj forum i portal
                      6. to mlijeko sto si decko preporucio je stetnije od tog WHAYA (iako whey nije stetan, naprotiv!)
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                        Originally posted by kordafication
                        cuj odkud...jbg al tako ti je. meni je sad 17 god ,koga sam pito svi su mi tako rekli, mislio sam sta oni znaju i otiso kupit WHAY(ili newss slicno xd samo nek se uzima) u bioprehrani i nisu mi dozvolili...

                        pazi da ne umres od tog WHAYA.......


                        natpis na ulasku u trgovinu sa suplementi
                        ZABRANJENA PRODAJA WHAYA MLADIMA OD 35

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                          jbt pijem whay od svojih 16g... pitam se kolko cu jos izdrzat

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                            Originally posted by Šimun
                            1. znas li kako se opce dobiva taj WHAY? (whey je ispravno)
                            2. tko pametan kupuje suplemente za bb u bioprehrani?
                            3. za suplemente nema dobna granica
                            4. suplementi JESU dobri
                            5. citaj forum i portal
                            6. to mlijeko sto si decko preporucio je stetnije od tog WHAYA (iako whey nije stetan, naprotiv!)
                            Ne znam sad koliko je stetan,meni su rekli da se od WHEY-a mogu samo ukrutit. Sad ne znam to mi je preporucio trener da nista neuzimam jos, jer inace boks treniram pa nebi trebalo da budem krut... A da je mlijeko stetno nisam znao..mozda u velikim kolicinama..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ideju gdje bi mogao radit, da si mogu platit prehranu...?

                              ukratko, ugrubo, i sasvim prilagodjena definicija da i laici donekle shvate:
                              whey je MLIJEKO u prahu, ocisceno od masnoca i ugljikohidrata...
                              zapravo se dobiva od sirutke procesima filtracije...
                              i ne, neces se ukrutit, ukrutit ces se ukoliko nakon treninga s utezima ne radis istezanja
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X