Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neki životni trenuci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Neki životni trenuci

    Originally posted by ass muncher
    Čini mi se da malo admin brije na neke privatne stvari. Nije to problem, već gubi kompas i lagano gubi sponu sa profesionalizmom i multiperspektivom. Malo previše gleda sve iz svog kuta.

    Šta ak je i meni to sprdnja.

    PA nije ovo treći rajh da svi moramo hvalospjevno hvaliti sve što se posta.

    Da budem jasniji. Meni su ovi filmiči fenomenalni, no čemu brecanje.
    Brijem na privante stvari kao i ti i ostali, a pa mogu i ja jednom malo pokazat svoje brecanje, brec, brec. Barem u ovoj temi gdje se i radi o osjećajima.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #17
      Re: Neki životni trenuci

      Sa ZagrebDox-a
      Selo bez žena - regionalna konkurencija
      "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

      Comment


      • #18
        Re: Neki životni trenuci

        Dobar video Joggerice.
        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

        Comment


        • #19
          Re: Neki životni trenuci

          Šokantno mi je što oni misle da se žene kupuju, za novce ko krava na sajmu. Pa to je plemenski obrazac razmjene žena. Naprosto ne vjerujem, kupovanje žena u 21 st. Pa kao nemam ženu jer nemam za platiti. Umjesto nemam ženu jer sam debel, ružan, i glup, i nesposoban.

          Comment


          • #20
            Re: Neki životni trenuci

            Originally posted by Sisi
            Šokantno mi je što oni misle da se žene kupuju, za novce ko krava na sajmu. Pa to je plemenski obrazac razmjene žena. Naprosto ne vjerujem, kupovanje žena u 21 st. Pa kao nemam ženu jer nemam za platiti. Umjesto nemam ženu jer sam debel, ružan, i glup, i nesposoban.
            Al poanta je i da žive sami na selu,nemaju poso,žene utekle u grad,ko ce njih? Pa danas je tako..
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #21
              Re: Neki životni trenuci

              Razumijem sve te teške uvjete, al svejedno ne moraju imat stav da se žene kupuju ko stoka na sjamu!

              Comment


              • #22
                Re: Neki životni trenuci

                Film: Odlasci (Departures) dobio Oskara

                Comment

                Working...
                X