Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine...?

    danas sam doživio najveci šok u životu,pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine,a kasnije sam joj slagal da ih imam.Ona mi je odgovorila da bi radije da sam pijan svaku subotu i da ležim u nekoj grabi mrtav pijan,neg da uzimam proteine.
    Onda sam joj reko da imam proteine i naravno pitala me di ih držim.
    Jednostavno sam pukel na takav bezobrazlog i pokazal joj na šniculu na stolu i jajima.
    Stvarno izgubiš volju za svime,kad tak nekaj doživiš

  • #2
    Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

    duboko sam razocaran i stvarno ne znam kaj da radim

    Comment


    • #3
      Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

      Originally posted by jocAGM
      danas sam doživio najveci šok u životu,pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine,a kasnije sam joj slagal da ih imam.Ona mi je odgovorila da bi radije da sam pijan svaku subotu i da ležim u nekoj grabi mrtav pijan,neg da uzimam proteine.
      Onda sam joj reko da imam proteine i naravno pitala me di ih držim.
      Jednostavno sam pukel na takav bezobrazlog i pokazal joj na šniculu na stolu i jajima.
      Stvarno izgubiš volju za svime,kad tak nekaj doživiš
      Stvarno sirovo :S Sljedeci put dodi s laznom đojom i kokom i necim desetim pa je zezaj s tim..
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

        Moraš biti uporan i stalno ponavljati mami i ostalima da je naše tijelo 80% voda i 20% proteini, i da se proteini nalaze u hrani koju jedemo. A whey protein je mlijeko u prahu samo malo pročišćeno.
        Imaš još tema i članaka na portalu i forumu pa im pokaži.
        Želim ti sreću...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

          probal sam sve...nemogu protiv srednjovjecnih ljudi koji nemaju pojma o nicemu i sad sam jako ljut i sve bi porazbijal po kuci

          Comment


          • #6
            Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

            Originally posted by jocAGM
            probal sam sve...nemogu protiv srednjovjecnih ljudi koji nemaju pojma o nicemu i sad sam jako ljut i sve bi porazbijal po kuci
            Moraš biti uporan, jednom će shvatiti. A dotada jedi proteinsku hranu: meso, riba, jaja, posni.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

              prvi put u životu marim do necega,nisu me nikad ni pokušali uvesti u neki sport,nisu ni pokušali uvidjeti moje potencijale...i onda te ne žele podržati
              jedem zdravo kolko mogu,ali jedamput u životu to od njih tražiti je previše

              Comment


              • #8
                Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

                hahah, nista cudno, navikni se.
                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                Comment


                • #9
                  Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

                  Stari nedaj da te takve stvari pokolebaju u životu,neznam kolko imaš godina ali kad buš punoljetan radil buš kaj buš htio,pa i jeo PROTEJINE. Nadam se da ti je to največi problem s kojim češ se susresti u životu

                  Comment


                  • #10
                    Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

                    kaze meni stara neki dan: "A jesi se ti napumpo od onih praskova" hahahhah
                    Mind over muscle.

                    Comment


                    • #11
                      Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

                      pa od praskova se raste.
                      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                      Comment


                      • #12
                        Re: nisam znal kam da dam tu temu,pa sam ju dal tu...

                        Hvala bogu što sam staroj uspio objasnit sto su proteni i ostalo,naravno prije nego sto sam joj rekao i pokazo par članaka sve je to za nju bila "kemija".
                        For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine...?

                          za moju mamu je to još kemija...idem je sad pitat da mi da 100 kuna za đeparac da si uzmem novi whey jer zadnji put kad sam dobio pare je bilo prije 3 tjedna .... samo ak će te utješit,prvi put kad sam bio kod jednih poznanika,njihov sin je ogroman,195 i 100 kila,došli smo na temu suplemenata i meni stara kaže samo da mi to ne počneš uzimat,ja reko dobro...2 tjedna kasnije od ušteđevine sam si kupio kazein i whey i ona je to jednu večer našla i poludila,pizdek jedan kak si to mogo uzet pričat ćemo mi kad ti prijatelj otiđe i slično...kasnije mi je došla u sobu i rekla da će mi to uzet i odnest na testiranje jer to loše utječe na srce iako sam joj danima pričo,donosio članke i pokazivo na internetu da je to bezazleno...kad mi je dopiz*ila reko sam joj da ne pijem i ne pušim i da ak sam uzme to iz sobe i baci da ću joj doći sa jointom bscene-smokingjoint: i da njeno pušenje loše utječe na srce,a ne sirutka...s vremenom je popustila kad je otišla u teretanu i ispitivala ljude za whey...hvala bogu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine...?

                            moju mamu nebi ni Chuck Norris uvjerio da je to dobro.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pital sam mamu kaj bi napravila da kupim proteine...?

                              ja sam svoju majku doveo do te mjere da mi ona prebacuje proteine iz kante od 4kg u one manje i lakše prenosive kutijice lucky me
                              Once you start, there's no turning back!

                              Comment

                              Working...
                              X