Announcement

Collapse
No announcement yet.

RTV pretplata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RTV pretplata

    Sad mi je bila žena koja naplaćuje RTV pretplatu.

    Kad sam je vidio došlo mi je da ju roknem nogom u glavu i pošaljem u tri p. m. ...
    80 kuna svaki mjesec pa to je jedan mali kredit...to je po meni živa pljačka iovako siromašnog naroda.

    Kad vidiš kako se oni na HRT-u razbacuju sa milijunima kuna, kolike plaće imaju...

    Gledam sada "Zvijezde pjevaju", oni dobiju oko 7000 kuna po emisiji, onaj Meštar koji mi je inače simpa tip tamo se krevelji i pravi budalu od sebe, ali svatko bi za tu lovu isto radio.

    Ne znam možemo li mi ikako utjecati na visinu RTV pretplate, možemo li šta učiniti, mislim da bi moglo doći uskoro do masovnog otkazivanja plaćanja te pretplate ako se ovo stanje nastavi.

    Evo jedna tema da se malo olakšate i kažete svoje mišljenje o svemu tome...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: RTV pretplata

    Nabijme ih na k... Jedino rtl i nov@ valjaju!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: RTV pretplata

      Moš mislit gledam seriju i onda imam 2x10min reklama i na rtl i novoj, nabijem ih.. A ta pretplata je ustvari porez na posjedovanje radija i televizora.. Veci dio ide HRT-u ali mislim da i ostali dobiju dio kolača..

      Comment


      • #4
        Re: RTV pretplata

        Originally posted by igor
        Nabijme ih na k... Jedino rtl i nov@ valjaju!
        Meni je još uvjek HRT nabolja televizija (bolji filmovi, bolje političke emisije, bolji dokumentarci i naravno bolji dnevnik), ali pristojba je stvarno preskupa. Bit će i još skuplja, malo po malo i da vidiš.

        Ja mislim da to uopće nije ustavno, a ustav je iznad svega, nažalost svi ga krše a najviše država.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: RTV pretplata

          Visina pretplate je vezana na prosječnu plaću.. odnosno iznosi 1.5% prosječne neto plaće

          Comment


          • #6
            Re: RTV pretplata

            Jedna od večih gluposti u našoj državi,dok večina europskih država izbacilo pretplatu mi ju imamo i još podižemo naknadu .Mislim glavni dio ide hrt,dosta ljudi gotovo i ne gleda hrt,večina tih para ode na place raznim voditeljima i urednicima koje su za nase prilke vrlo visoke.Uglavanom trebali bi ju ukinut ili ako se vec financiranju iz nje onda u potpunosti maknit reklame i ostala sranja koja mozemo vidit na hrt..
            For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

            Comment


            • #7
              Re: RTV pretplata

              Dečki, jeste vi ludi da to plaćate? To se NE plaća i to je činjenica kao i da je nebo plavo.

              Moj stari nikad u životu to nije plaćao, bio je na sudu par puta, ali uvijek dobiva.

              Jednostavno je: vi kao morate plaćati ako imate TV. To je glupo. Jer možete vi na taj tv staviti teglu i uopće ga ne gledati. Ma uglavnom, ne plaćajte, ništa vam ne mogu. Sigurno 110%.

              Comment


              • #8
                Re: RTV pretplata

                rtv pretplata se mora plaćat po zakonu i to na tv prijamnik, bez obzira dal se gleda htv il ne, druga je stvar što svi ti novci idu htv-u, zato se na monitor kompa ne plaća pretplata, al na tv tuner bi trebala. ako se ne plaća imaju inspekcije koje nisu baš penzioneri kakvi skupljaju pretplatu, a oni dolaze nenajavljeno ko oni testovi u školi il ih pozovu susjedi s kojima inače svakodnevno razmjenjujete vegetu i životne probleme ...lol. opet s druge strane ne mogu dokazat da imate tv ak ne uđu u stan, a vi ih ne morate pustit, al kažu ljudi da ulaze u stanove bez pitanja. i mojoj baki su tako upali. kod mene nisu, ipak ne bildam uzalud
                nema zabave bez alkohola

                Comment


                • #9
                  Re: RTV pretplata

                  U BiH se plaća uz telefonski račun, pa ako nemaš fiksni telefon ne plaćaš ni RTV taksu

                  Comment


                  • #10
                    Re: RTV pretplata

                    Nema on sta ulazit u moj stan bez sudskog naloga.. odnosno moze probat uc, al nebu na vrata izaso

                    Comment


                    • #11
                      Re: RTV pretplata

                      Originally posted by kyzo
                      Nema on sta ulazit u moj stan bez sudskog naloga.. odnosno moze probat uc, al nebu na vrata izaso


                      Baš tako

                      Comment


                      • #12
                        Re: RTV pretplata

                        Moj tetak takoder ne placa... prije su mi isto dolazili naplacivat i on ih je odj... par puta je bio na sudu i reko ima je da slobodno ukino tv. signal ... Ja sam krepo kad sam cuo.... vise nema problema s tim.
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #13
                          Re: RTV pretplata

                          trebali bi organizirat masovni bojkot tv pretplate garantiram da bi se program poboljsao samo sto se djubrad vec osigurala kojekakvim trajnim nalozima itd

                          Comment


                          • #14
                            Re: RTV pretplata

                            Moji doma to nikada nisu plačali i uvijek su govorili da je to pljačka. Sječam se ko mali, kada je došao čika (brko) za pretplatu mu nisam smio otvarati vrata i morao sam mu reči (iza zatvorenih vrata) kako mi nemamo ni radia ni televiziju doma .

                            Comment


                            • #15
                              Re: RTV pretplata

                              Nisam to u životu platio

                              Comment

                              Working...
                              X