Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

    ovako, danas sam se malo igrao s curom, bilo je i griženja , i poslije nekog vremena imali smo neugodne ožiljke po vratu...ništa neobično, ali zanima me da li se može ubrzati oporavak, da ne moram čekati tjedan dana da to potpuno nestane? Još mi starci nisu vidjeli jer skrivam..nosim neku vestu s visokim ovratnikom, ali sutra će teško to proći neopaženo, onda će mi se svi smijat i zafrkavat..

  • #2
    Re: Ljubavni ugriz

    Pa reci da si usisavao sobu pa te povuklo malo...
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: Ljubavni ugriz

      Oh. Ja ne vidim kaj je tu za skrivanje, i za sramotu. Ja sam namjerno tražila dečke da me ugrizu i isisaju, da se vidi, i bilo me briga. Čak sam bila ponosna, jer sam se dobro zabavljala i svi vide. A ak nije bilo vatačine rokačine onda sam tražila frendicu da me posisa po vratu da imam taj ljubavni ugriz. Ma ludost je to bila. Ha ha. Već sam zaboravila da postoji taj vidljivi ugriz, baš si me sada podsjetio na lijepe stvari. Tko te zeza taj je ljubomoran jer zna da ti je bilo genijalno.

      Comment


      • #4
        Re: Ljubavni ugriz

        heh..već je jednom bilo tako i doma su me svi zajebavali, neću opet to trpjeti..nije sad da me sram, nego mi ne paše kad mi se svi zbog toga smiju

        Comment


        • #5
          Re: Ljubavni ugriz

          Originally posted by Sisi
          Oh. Ja ne vidim kaj je tu za skrivanje, i za sramotu. Ja sam namjerno tražila dečke da me ugrizu i isisaju, da se vidi, i bilo me briga. Čak sam bila ponosna, jer sam se dobro zabavljala i svi vide. A ak nije bilo vatačine rokačine onda sam tražila frendicu da me posisa po vratu da imam taj ljubavni ugriz. Ma ludost je to bila. Ha ha. Već sam zaboravila da postoji taj vidljivi ugriz, baš si me sada podsjetio na lijepe stvari. Tko te zeza taj je ljubomoran jer zna da ti je bilo genijalno.
          Bravo Sisi
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • #6
            Re: Ljubavni ugriz

            bilo je i više nego genijalno! hehe

            Comment


            • #7
              Re: Ljubavni ugriz

              Meni je to bilo fora kad je netko imao ili kad sam ja imao.

              I ak te doma budu zafrkavali to će biti dobronamjerno, ali u školi je već druga spika. Malo ljubomore pa zavist presvučena u tzv. zezanciju, nije baš ugodno
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: Ljubavni ugriz

                nije to onaj klasičan ugriz kao nešto takvo
                http://s1.trosjed.net.hr/trosjed/slike/ ... _CSMTs.jpg

                to je zbilja jako uočljivo i veeeliki ožuljci,više ih je...hehehehe :P

                Comment


                • #9
                  Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                  Bolje ti ožiljci nego od neke šore čime se mnogi onda diče.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                    ako imas sposobnost prekrivanja, kupi tekuci pude - acnitol...
                    makar to moras znat namazat kak se spada da nije uocljivo...
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                      Originally posted by Šimun
                      ako imas sposobnost prekrivanja, kupi tekuci pude - acnitol...
                      makar to moras znat namazat kak se spada da nije uocljivo...
                      ma danas mi je frendica u školi to napudrala, ali onda je još gore izgledalo, jer je puder dosta drugačije boje...heh, ma neću sad zbog toga puder kupovat
                      neznam šta sve ljudi po netu ne pišu, da se ožiljci namažu kaladontom i tako neka bude preko noći i da se puno ubrza oporavak, a i probat ću to. jer neki vele da im je to puno doprinjelo oporavku..znam, malo je smiješno
                      ali nemam kaj izgubit

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                        šuti i budi sretan što imaš take ''slatke brige''
                        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                          Originally posted by xpress
                          šuti i budi sretan što imaš take ''slatke brige''
                          Hahaha, šta bi xpress dao da ga cura gricne...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                            Originally posted by kelly
                            Originally posted by xpress
                            šuti i budi sretan što imaš take ''slatke brige''
                            Hahaha, šta bi xpress dao da ga cura gricne...


                            haha lako za to al bi bilo lijepo kad bi me samo to brinulo a ne sto drugih stvari
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ljubavni ugriz - da li se može ubrzati oporavak ožiljka...?

                              Stavi flaster.
                              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                              Comment

                              Working...
                              X