Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

    Evo i mene s problemima! Ovako... Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne... Imam 16 godina i treniram 4 mjeseca no kao da više nemam volje za radit i trenirat! Pomaka jednostavno nema a i vjerujem da ga neće biti(bar imam takav osjećaj)! Treniram kod kuće i imam šipku, dvije bučice i utege... Hranim se dosta dobro i problem je taj što ne koristim whey a i ne mogu si priuštiti neke stvari koje trebam i tu nastaje početak problema... Ako sad nastavim s treningom šta mi to vrijedi ak ću za dvije godine ići na faks i živjet tamo kod nekih ljudi! Onda već sad znam da ću odustat i neću mrdnit te 4 godine i to je već veliki minus! Čak mi se i više sve to ne da i gotovo da i nemam više volje! Da idem u teretanu i da koristim whey i sve što treba onda bi to imalo smisla makar znam da za dvije godine odustajem zbog škole! Dobri ljudi, pomagajte i molim vas dajte bilo koji savjet jer sam neodlučan! Ako je tema bespotrebna neka admin slobodno obriše!
    I još jedno pitanje... Ujutro jedem 3-4 cijela jaja i zdjelu zobenih a neznam dal je to dobro jer sam vidio da govorite da su jaja sama po sebi P+M a da ne treba miješat UH s time pa pomozite!

  • #2
    Re: Neznam šta da radim...

    Originally posted by Timotej
    Evo i mene s problemima! Ovako... Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne... Imam 16 godina i treniram 4 mjeseca no kao da više nemam volje za radit i trenirat! Pomaka jednostavno nema a i vjerujem da ga neće biti(bar imam takav osjećaj)! Treniram kod kuće i imam šipku, dvije bučice i utege... Hranim se dosta dobro i problem je taj što ne koristim whey a i ne mogu si priuštiti neke stvari koje trebam i tu nastaje početak problema... Ako sad nastavim s treningom šta mi to vrijedi ak ću za dvije godine ići na faks i živjet tamo kod nekih ljudi! Onda već sad znam da ću odustat i neću mrdnit te 4 godine i to je već veliki minus! Čak mi se i više sve to ne da i gotovo da i nemam više volje! Da idem u teretanu i da koristim whey i sve što treba onda bi to imalo smisla makar znam da za dvije godine odustajem zbog škole! Dobri ljudi, pomagajte i molim vas dajte bilo koji savjet jer sam neodlučan! Ako je tema bespotrebna neka admin slobodno obriše!
    I još jedno pitanje... Ujutro jedem 3-4 cijela jaja i zdjelu zobenih a neznam dal je to dobro jer sam vidio da govorite da su jaja sama po sebi P+M a da ne treba miješat UH s time pa pomozite!

    Kako to mislis kad odes na faks da neces moc trenirat, ja od kad sam krenio na faks imam vise volje a i vremena za trening....
    Suit Up ---- It's gonna be Legen ... ( wait for it ) ... Dary!

    Comment


    • #3
      Re: Neznam šta da radim...

      Ja ne koristim isto whey, neidem ni u teretanu, vjezbam isto doma, meni trening nije umor, jest fizicki, al mi je to odmor za psihu, 1h cistog odmora, nitko te ne pegla, ne razmisljas o svakodnevnim problemima jos ako pustis muziku.
      Nesto kao ispusni ventil
      Valjda nije problem odvojit tjedno nekih 3-4h
      panta rei

      Comment


      • #4
        Re: Neznam šta da radim...

        Život je pun takvih prepreka, znam da če ti biti teško ali svakako nastavi!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Neznam šta da radim...

          Kako to mislis kad odes na faks da neces moc trenirat, ja od kad sam krenio na faks imam vise volje a i vremena za trening....
          Pa gdje ću smjestit te utege ak još budem kod nekoga živio! Novaca za teretanu vjerojatno i neće bit jer i sami znate da je kriza i da se nema para za to...

          Ja ne koristim isto whey, neidem ni u teretanu, vjezbam isto doma, meni trening nije umor, jest fizicki, al mi je to odmor za psihu, 1h cistog odmora, nitko te ne pegla, ne razmisljas o svakodnevnim problemima jos ako pustis muziku.
          Nesto kao ispusni ventil
          Valjda nije problem odvojit tjedno nekih 3-4h
          Ma naravno da nije teško al kad se tolko trudiš i napretka baš i nema nekog a ja sam inače takav da teško dobivam kile i već 4 mjeseca sam ostao na istoj kilaži! I ma kolko god ja jeo i pretrpavao se sa UH opet ništa! A valjda će bit bolje!

          Život je pun takvih prepreka, znam da če ti biti teško ali svakako nastavi!
          Hvala na potpori!

          Comment


          • #6
            Re: Neznam šta da radim...

            AH i ja vjezbam kod kuce i u slicnoj sma situaciji kao i ti, ali nema teorije da odustanem, a to sto nevidis napredak znaci da je vrijeme da nesto promjenis u svom programu i vjezbanju... Nemas potrebe odustat, nastavi makar da imas kako vrijeme upotpunit!
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Neznam šta da radim...

              ne budi slab i zamisli se za god-dvije kakav ces bit ako ne odustanes. Vizualiziraj cilj i ne pustaj da te ista sjebe. Ali najvaznija stvar..UČI. nemoj misliti da nemas srece ili da ne napredujes zbog *****og wheya i teretane. Sanse su da ne napredujes jer to sto sada radis jednostavno ne radi za tebe. Prati prehranu. To ofrlje "jedem puno" ustvari vrlo rijetko to i znaci. Znaci, kcal na papir i prati, ako nejde dizi , cijela filozofija. Ako na treningu tezine stagniraju, stagniras i ti. Velike vjezbe. Uci, citaj, pumpaj. Keep pumping, no stopping.
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • #8
                Re: Neznam šta da radim...

                prestani cmizdrit i pronađi način da ispuniš sve svoje potrebe, tek si 16 život ti još svašta donosi, nemoj sad tu spominjat krizu ovo ono, svima je teško ne samo tebi, a načina uvijek ima....
                ovo je bio dobronamjeran savjet
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • #9
                  Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                  Hvala svima na savjetima! Shvatio sam da ne vrijedi odustajat od BB-a i ovo mi je bila jedna vrsta slabosti! Hvala svima na ohrabrenju i nadam se da će nešto biti od mene!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                    Nemoj odustajati, uvijek treba vježbati kakvi god bili uvjeti. Ako nemaš utege vježbaj sa svojim tijelom itd.
                    Šta misliš da svi mi imamo idealne uvjete za trening i prehranu, svi se mi mučimo i odričemo. Bit će bolje...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                      Originally posted by kelly
                      Nemoj odustajati, uvijek treba vježbati kakvi god bili uvjeti. Ako nemaš utege vježbaj sa svojim tijelom itd.
                      Šta misliš da svi mi imamo idealne uvjete za trening i prehranu, svi se mi mučimo i odričemo. Bit će bolje...


                      slazem se s kellijem!

                      ne odustaj....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                        nema predaje !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                          A za dvije godine unaprijed ne vrijedi se živcirat. Ko zna što će do tad bit.
                          Ma moći ćeš radit preko student servisa i zaradih hebenih 200kn za teretanu. A ak ćeš u zgb tu ima jeftinih teretana, trešerskih al jeftinih. Čak i u sklopu studenskog doma, Šara, mislim da se tak zove. Mislim da onaj tko voli bb be odustaje i daje sve od sebe da zaradi neku paru sastrane za whey i teretanu. Radi neke posliće honorarne.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                            Originally posted by Timotej
                            Hvala svima na savjetima! Shvatio sam da ne vrijedi odustajat od BB-a i ovo mi je bila jedna vrsta slabosti! Hvala svima na ohrabrenju i nadam se da će nešto biti od mene!
                            :handgestures-thumbupleft:
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ni sam više neznam dal da nastavim sa BB-om ili ne...

                              Još jedanput hvala svima na poticaju... I sad ne mislim odustat dok ne crknem!

                              Comment

                              Working...
                              X