Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opet problemi: odustajem od BB-a...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet problemi: odustajem od BB-a...

    Evo mene opet... Nažalost vam moram reći da teškog srca i skoro sa suzama u očima odustajem od BB-a! Imam strašno veliku volju i želju al znate i sami da kolko god trenirali a ne imali prehranu s puno proteina ne može se ništa postić! Naime, nalazim se u takvoj situaciji da tata već nije dobio plaću zanjda 3 mjeseca, mama dobiva sitnih 1600kn a nas je u kući 6 i treba nas sve prehranit i još uz to režije bla bla bla! To najbolje znaju oni koji žive samostalno! Nadam se da me shvaćate... Želim trenirat, želim razvijat svoje tijelo ali jednostavno je nemoguće! Što vi mislite? Što mogu napraviti? Znam da se stalno žalim al jedino me vi shvaćate! Ja bi tu sad pisao cijeli roman o tome svemu al pokušao sam ukratko! Dakle velika je kriza i stvarno nije lagano!

  • #2
    Re: Opet problemi

    Stvarno te kuzim o cemu pricas, ja zivim sam pa znam da nemozes s takvom placom nista, a kamoli prehranit obitelj sa 6 članova. Stvarno neznam šta da ti kažem, probaj trenirat i jest dokle god ide, a kad nebude onda jednostavno nemožeš više, život je takav trenutno, svugdje je kriza i malo je onih koji ju ne osjete.

    Koliko imaš godina? Ideš u školu ili radiš?

    Comment


    • #3
      Re: Opet problemi

      nadam se da je ovo trenutna odluka zbog teške situacije i nadam se da ces u buducnosti imat sve uvjete da nastavis, pošto vidim da jako volis ovaj sport... drži se
      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

      Comment


      • #4
        Re: Opet problemi

        Pa imam samo 17 godina(srednja škola:elektrotehničar)! Znam da sam mlad al BB stvarno jako volim i teško odustajem od toga! A bit će bolje jednog dana! Hvala vam na podršci!

        P.S. I evo došao sad tata i kaže da je dobio samo pola plaće i to nakon 3 mjeseca! Al ode i tih pola plaće na režije i ostalo!

        Comment


        • #5
          Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

          pa probaj nać nešto radit..
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

            Originally posted by Mir7a
            pa probaj nać nešto radit..
            :handgestures-thumbupright:

            Nađi posla na nekoj baušteli bar za vikend subota i nedjelja. U srednjoj sam imao njih par koji su za vikend bauštelili za 300 - 400kn. Što ti ispadne mjesečno sigurnih 1500kn sasvim dovoljno za kvalitetnu prehranu.
            Ako nemožeš naći ništa posla ostani u treningu, nemoj jesti slatkiše i junk, trči radi sklekove, zgibove čisto da ostaneš malo u formi i čekaj bolje dane. Sretno
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

              Originally posted by Timotej
              Evo mene opet... Nažalost vam moram reći da teškog srca i skoro sa suzama u očima odustajem od BB-a! Imam strašno veliku volju i želju al znate i sami da kolko god trenirali a ne imali prehranu s puno proteina ne može se ništa postić! Naime, nalazim se u takvoj situaciji da tata već nije dobio plaću zanjda 3 mjeseca, mama dobiva sitnih 1600kn a nas je u kući 6 i treba nas sve prehranit i još uz to režije bla bla bla! To najbolje znaju oni koji žive samostalno! Nadam se da me shvaćate... Želim trenirat, želim razvijat svoje tijelo ali jednostavno je nemoguće! Što vi mislite? Što mogu napraviti? Znam da se stalno žalim al jedino me vi shvaćate! Ja bi tu sad pisao cijeli roman o tome svemu al pokušao sam ukratko! Dakle velika je kriza i stvarno nije lagano!
              Pročitaj prvo ovo:
              viewtopic.php?f=6&t=5287&hilit=jeftinija

              Nađi neki poslić; ja sam u osnovnoj školi išao ujutro na stovarište građevinskog materijala, istovarim kamion cementa a poslijepodne u školu, nađi bilo šta za zaraditi koju kunu...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                radi teže poslove i eto ti mišići
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #9
                  Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                  Nađi posla na nekoj baušteli bar za vikend subota i nedjelja. U srednjoj sam imao njih par koji su za vikend bauštelili za 300 - 400kn. Što ti ispadne mjesečno sigurnih 1500kn sasvim dovoljno za kvalitetnu prehranu.
                  Ako nemožeš naći ništa posla ostani u treningu, nemoj jesti slatkiše i junk, trči radi sklekove, zgibove čisto da ostaneš malo u formi i čekaj bolje dane. Sretno
                  Pročitaj prvo ovo:
                  viewtopic.php?f=6&t=5287&hilit=jeftinija

                  Nađi neki poslić; ja sam u osnovnoj školi išao ujutro na stovarište građevinskog materijala, istovarim kamion cementa a poslijepodne u školu, nađi bilo šta za zaraditi koju kunu...
                  Eeee rado bi ja radio al tu kod nas ne primaju maloljetnike i to je veliki problem! Gdje god otišao odma pitaju za godine i naravno poteraju kuć! Takva je situacija nažalost...
                  A u formi ću sigurno ostat ak ništa drugo!

                  radi teže poslove i eto ti mišići
                  A i to što kažeš!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                    Heh, ja isto vježbam , a da ne uzimam dodatne proteine i ugljikohidrate , jednostavno hranim se dobro...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                      Originally posted by Zerocool12
                      Heh, ja isto vježbam , a da ne uzimam dodatne proteine i ugljikohidrate , jednostavno hranim se dobro...
                      pročitaj još jednom prvi post!
                      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                        Nemoj odustajat,nešt če več iskrsnit na bolje,ako ništa drugo održavaj postignuto i vježbaj doma,jbg svako od nas dođe bar jednom u takvu situaciju,i sam se sječam dok sam tak radio i nakraju od rada nemožeš ni osnovne troškove pokrit,žalosno...
                        ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                        Comment


                        • #13
                          Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                          Žao mi je zbog situacije u kojoj se nalaziš, ako išta drugo pokušaj ostat dosljedan treninzima i koliko možeš prehrani da ne izgubiš rutinu koju si stekao i kao što kolege iznad kažu, pokušaj nać bilo kakav privremeni posao, bit će i tebi lakše ali i tvojoj obitelji !

                          Comment


                          • #14
                            Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                            Originally posted by breezer20
                            Žao mi je zbog situacije u kojoj se nalaziš, ako išta drugo pokušaj ostat dosljedan treninzima i koliko možeš prehrani da ne izgubiš rutinu koju si stekao i kao što kolege iznad kažu, pokušaj nać bilo kakav privremeni posao, bit će i tebi lakše ali i tvojoj obitelji !
                            slazem se... ako vec nemres prehranu samo se ti drzi treninga i cekaj bolje dane, doci ce...(nadam se ). i slusaj posla uvjek ima i nisu uvjek potrebne godine, recimo sad preko ljeta se uvjek traze sezonci na moru, place se krecu oko 1000€ po mjesecu, najcesce ciste love posto gazda plati barem stan, a ako je bolji i jelo... trenutno pricam o radu na standovima, na rivi i tako to, ja sam imo dogovoren takav poso i nesto mi je iskrsnulo i zajj sam čovjeka, vise mi je zbog toga zao nego zbog para ... al sam ipak naso isti poso u zg samo sto je placa 2500 kn P.S. imam 17 god napunio prije mj dana! uzivaj i ne odustaj, ja cekam da mi bude isplata za ovaj tredan pa idem po neku malo jacu suplementaciju
                            Dont drink, dont smoke just eat and work

                            Comment


                            • #15
                              Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                              gdje se to plaća 1000 eura posao na štandu?
                              ne repam o politici možda bi trebo,
                              politika je mala ljadro još je nisam jebo

                              Comment

                              Working...
                              X