Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opet problemi: odustajem od BB-a...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

    Originally posted by Mir7a
    gdje se to plaća 1000 eura posao na štandu?
    E začudio bi se.

    Comment


    • #17
      Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

      drž se samo nemoj odustat,vježbaj doma ili nekako dok nemožeš u teretanu,ne odustaj bez obzira na sve !!!

      Comment


      • #18
        Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

        Originally posted by mario91
        Originally posted by Mir7a
        gdje se to plaća 1000 eura posao na štandu?
        E začudio bi se.
        oo prijatelju kako da ne, raspitaj se malo bolje naravno za to vrijeme se radi 150 % al uvjek ima vremena za kupanac, malo teretanicu... pa ni nije tak tesko radit, uvjek imas vise love kod sebe pa ti i to automatski dize moral... eto malo se raspitaj ugl najmanja dnevnica je 200 kn i to ako radis nes slabo i malo, ide i do 350 kn, bar sam ja tako naso....
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #19
          Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

          a dobro jebiga ti si iz dubrave ko i ja ,a tu je diplomski rad-kako prezivjeti na ulici i zgrnuti pare
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment


          • #20
            Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

            a jbg, bit će bolje
            a u međuvremenu kreni radit, bar sad preko ljeta ima mali milion poslova gdje god hoćeš
            a što se tiće zarade, 1000 eura je još i malo, mogu se i veći novci zaradit preko ljeta
            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

            Comment


            • #21
              Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

              Pretjerali ste malo u pm, u kojem to gradu na štandu možeš dobiti mjesečno 1000 eura??
              Dnevnica 350kn?? Ne mlatite.. Živim u Crikvenici, 17 god uskoro imam, radio sam sezonski i znam otprilike kako se plaće kreću.. Ja sam radio na trampolinu 2 sezone, trampolin, ležaljke, autići, brod s lopticama, 8h dnevno, mjesečno 3000kn... Frend mi radi na štandu normalnom sa svim i svačim, luftići i ostale *****rije, suveniri, 2500kn mjesečno...
              Arheološki iskopi u Crikvenici, kamenja, dijelovi amfora i ostale đinđe, 250kn dnevnica s tim da ne rade puni mjesec nego na smjene, svako 2 tjedna, tako nešto.. Al ovo milju eura mjesečno, dajte molim vas.. Još nikad nitko mi nije rekao da ima takvu plaću sezonski osim konobara, osim jednog frenda koji je radio u turističkoj agenciji, vozio se sa tajkunćičima po Brabusima, Porscheima, Audijima i znao se ubosti dnevno po 100 ili više eura od turista i 1000kn od agencije.. A samo ih je vodio kroz grad.

              Comment


              • #22
                Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                očigledno nisi tražio na pravim mjestima, a da se probaš malo maknit, svi bi radili za puno para a ne bi se makli od kuće, tak to baš i ne ide
                ja osobno ne bi radio na štandu za 2500 mjesečno pa da ga j..eš
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • #23
                  Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                  Stari moj nema di nisam tražio, i to u pravo vrijeme 3.,4. mjesec, i stari mi potegao sve veze, a ima ih puno i opet nemožeš naći milju eura mjesečno..

                  Comment


                  • #24
                    Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                    aj dobro, sad i ekipu na štandu plaćaju tisuću eura. to mi je super baš..
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • #25
                      Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                      hehe da prijatelju al to nije 8 sati rada, to je dizanje u 6 otvaranje u 7 i radis cjeli dan,(do15 ili 16 h pa 2 h pauze i onda opet dalje ) radi se do ponoci, i imas cca 3 dana slobodno u mjesecu... E sad ako ja znam bar 5 ljudi koji tolko dobivaju, jbg onda mora bit istine u tome, znam ih i vise al oni su ugl vlasnici stanova i tih obrta, i znam da placaju toliko
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment


                      • #26
                        Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                        a lol...onda reci da je dvostruko radno vrijeme :P
                        ja mislio da vi pričate za 7-8 sati rada dnevno...
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #27
                          Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                          Originally posted by Mir7a
                          a lol...onda reci da je dvostruko radno vrijeme :P
                          ja mislio da vi pričate za 7-8 sati rada dnevno...

                          haha a jbg sry nisam se onda dobro izrazio, al uz dobar razgovor svasta se da dogg sa sefom... naci on placa stan, hranu i neke druge osnove a tebi na kraju mjeseca ostaje 1000€... s tim da tamo vrijeme prozuji, i dnevno ti oko 10000 kn prode kroz ruke
                          Dont drink, dont smoke just eat and work

                          Comment


                          • #28
                            Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                            Originally posted by mali priest
                            a dobro j...ga ti si iz dubrave ko i ja ,a tu je diplomski rad-kako prezivjeti na ulici i zgrnuti pare
                            a jbg tako je, ja sam gledam s kim se sta moze dogovorit, da se zgrnu neke parice

                            mirza slazem se,
                            Dont drink, dont smoke just eat and work

                            Comment


                            • #29
                              Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                              Čovječe, nema me 2 dana kad ono na 3 strane se potegnulo! Uglavnom... Hvala svima na savjetima i preporukama za posao! Naravno da ću pokušat naći neki posao pa će bit valjda bolje!
                              Odustat neću al znam da ne mogu napredovat ak nemam prehranu al naravno da ću i dalje trenirat dok ne izgubim volju a nju hvala Bogu još uvijek imam!
                              Tnx ljudi!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Opet problemi: odustajem od BB-a...

                                Samo se drži .. Mlad si ali čini se da si podosta zreo .. Ovakva volja jedanput mora biti nagradjena ...

                                Comment

                                Working...
                                X