Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nista mi ne ide!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nista mi ne ide!

    Originally posted by Mir7a
    kako se meni smrači kad pročitam ovako nešto...sve je super i vježbanje i bb i šta sve ne, ali šta netko mora biti nabildan i lijep da bi se družio s ljudima i privlačio žene? tjerate dečka u bed bez veze.. naravno ako će mu to što on vježba i napreduje podići samopouzdanje i kvalitetu života, go for it, ali jbt pa nije nabildano tijelo smisao života. daj malo izađite iz tog kalupa *****og. ja sigurno ne cjenim štemere u teretani jer su nabildani, nit sve žene traže/vole/imaju nabildane muškarce.

    @boky, vjerojatno si mlad, trenutno u glavi imaš neke nerealne komplekse koji će nadam se brzo nestati. Vozi taj bicikl svaki dan kolko ti se da, imaj što više aktivnosti i skrivaj mamine krofne u teglu sa cvijećem i to je to.
    +1

    Jako lijepo rečeno

    Po ovome šta drugi pišu, samo nabildani likovi bi imali trebe i samo nabildani tipovi bi se družili i izlazili, jbg, nije to tako. Uostalom, debeli imaju najbolji smisao za humor, u to sam se uvjerio
    Chill bro

    Comment


    • #17
      Re: Nista mi ne ide!

      mlad si...
      nitko ti ne kaze da ne jedes svinjetinu. pogotovo ako nemas alternative. samo, makni svo bijelo sto vidis (masti), ako je meso pohano, makni taj pohani dio. za kilu rize ces uvijek imati, pa makar i onu bijelu. za 3 jaja dnevno ces imati.
      ako ti je vec situacija kakva je, onda zajebi bodybuilderske price. oni su price koje funkcioniraju u savrsenom svijetu gdje nemas zadrte roditelje i kada imas novaca da si mozes sam kupovati hranu (ili da ti je netko drugi kupuje).
      jedi ti svinjetinu, slobodno, pa cak i svaki dan da imas jedan obrok svinjetine, nije problem. kazem ti, samo makni vidljivu mast.
      izbaci svu hranu od koje nemas koristi (krafne, pastete, hrenovke - sve s praznim kalorijama) i jedi meso (svo meso u sto ciscem obliku), jaja, probaj tu i tamo kupiti posni sir (kosta ti 10kn 500g, a za tebe neka ti to bude 4 obroka, ne moras ti unositi 30g P po obroku, nije ti to cilj, ne moras graditi misice, a i da izgubis nesto misica, jbga, kad je takva situacija, radi sto mozes), kupi zobene pahuljice (500g 5kn).
      dnevno ti za hranu treba tvojih 20kn. ako nemas, odi svaki vikend radi nesto i zaradit ces 200-300kn (ili preko ljeta radi mjesec dva i rasporedi si to za cijelu godinu), i vise nego dovoljno za hranu.

      ono sto je tebi jedino bitno u cijeloj prici je da budes u kalorijskom deficitu. znaci da na kraju dana, zbrojis kalorije sto si pojeo i one sto si potrosio i moras biti u minusu. i tako ces malo po malo mrsaviti.
      naglasavam MALO PO MALO! imas dosta speka na sebi i nemoj se iznenaditi ako ti kazem da ti treba min 6 mjeseci svakodnevnog odricanja da se dovedes do ''necega''. ali to je put koji moras izdrzati.
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #18
        Re: Nista mi ne ide!

        Ovi postovi su mi jos veca motivacija i volja za vezbanjem.
        ,e sad jaja mogu jesti cesto(zivim na selu) i razmisljao sam da ih ubacim u svakodnevnu ishranu znaci jedno jaje ima 6g proteina,e sad ovo za rizu mi nije jasno,dali to moze da se kupi u Idea prodavnici(kod vas se zove Konzum,koliko znam) ili mora u prodavnici zdrave hrane? u ostalom ,koje hranljive sastojke ima riza?

        Comment


        • #19
          Re: Nista mi ne ide!

          mozes rizu kupit u svakom ducanu
          riza ti je uh pretezito

          Comment


          • #20
            Re: Nista mi ne ide!

            kolicina P u jednom jajetu prije svega ovisi o velicini jajeta.
            rizu jedi obicnu bijelu, ako nemas novaca za smedju (iako je razlika mala).
            al poanta je da na kraju dana si u deficitu kalorija.
            jedi dosta povrca, pogotovo onog vlaknastog
            i probaj skupiti novce za bilo kakve vitamine i minerale, oni su ti zaista potrebni
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #21
              Re: Nista mi ne ide!

              Riza je u stvari pirinac,kako da ga jedem,samo da skuvam ili sa necim?(izvinite sto smaram al potrebni su mi neki odgovori)

              Sad bas citam forum i gledam o jajima i rizi,sastavi rize je:

              Bjelančevine (g) 6,61
              Ugljikohidrati (g) 79,34
              Dijetalna vlakna (g) 1,40
              Masti (g) 0,58
              Kolesterol (mg) 0.00

              Naravno na 100g rize se odnose hranljive vrednosti....

              Comment


              • #22
                Re: Nista mi ne ide!

                izvazes rizu prije kuhanja
                ubacis u vrelu vodu
                kuhas 12 min
                izvadis i ocjedis
                i pojedes

                Comment


                • #23
                  Re: Nista mi ne ide!

                  od kuda 12 min? neke rize se kuhaju krace, neke duze...

                  i rizu pojedes s nekim proteinima i salatom.
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #24
                    Re: Nista mi ne ide!

                    Originally posted by t111
                    od kuda 12 min? neke rize se kuhaju krace, neke duze...

                    i rizu pojedes s nekim proteinima i salatom.
                    nemam pojma
                    ja svoju 12 min uvjek

                    Comment


                    • #25
                      Re: Nista mi ne ide!

                      ja svoju smedju oko 20-25 min...
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #26
                        Re: Nista mi ne ide!

                        mozda sam ja glup
                        ko ce znat
                        a je cudna mi je nekako u usporedbi sa onom kad mi stara skuva

                        Comment


                        • #27
                          Re: Nista mi ne ide!

                          mozda su razlicite, bijela se manje kuha, smedja od encijana (a i druge koje sam do sada koristio) ne skuhaju se za 12 min nikako...
                          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                          Comment


                          • #28
                            Re: Nista mi ne ide!

                            ja isto oko 20 min kuham rizu,samo jedete li vi bijelu ili smedu,ja bijelu rokam svaki dan jel nuzno bas smedu?
                            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Nista mi ne ide!

                              Koja je razlika između smeđe i bijele ?

                              Comment


                              • #30
                                Re: Nista mi ne ide!

                                Originally posted by Peja
                                Koja je razlika između smeđe i bijele ?
                                http://www.building-body.com/Smeda-ili-bijela-riza.html
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X