Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj prvi veliki kiks:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj prvi veliki kiks:(

    Dragi forumaši

    Evo,prvi put da sam i ja u životu malo teže zabrljao.Da vam se ispovjedim,pa ako bude netko imao volje čitati,odgovoriti ili eventualno dati kakav savjet,slobodno to nek i učini.Naime, za Valentinovo u našoj školi postoji kutija u koju se ubacuju pisma,ljubavna,tak da nam život bude malo zanimljiviji.Ja sam iz zezancije došao na ideju da bi bilo dobro pisati jednoj,pa ne baš tako lijepoj curi.Napisao sam 12 "ljubavnih" poruka u kojima sam vulgarno aludirao na seksualnost i emocije.Naime,u igri su bila još 4 moja frenda,pa samo skupa to pisai još tekući dan(ponedjeljak) i smijali se tome.Cura je dobila pisma i bila je jako povrijeđena.Plakala je.Roditelji su došli u školu,bila je jako tužna.Naravno,po rukopisu iz zadaćnice su nas otkrili i mene su prvog pozvali sa 6. sata u utorak.Došao sam u prostorije ravnateljice gdje su me čekale psihologica,moja raska,ravnateljica i raska od oštećene cure.Teško je to bilo,prvo nisam htio priznati,ali na kraju,slomljen,ipak sam priznao,s tim da sam naveo još neku jako intimnu stvar za koju sam u ondašnjem trenutku smatrao da je indirektno povezana s tim slanjem pisama.Pokajao sam se,zatražio da dovedu tu curu.Bila je povrijeđena,derala se na mene,ali mi je oprostila.Shvatio sam da uopće nije ni tako loša.Razgovarali smo nasamo i zagrlio sam je.Rekla mi je da sam dobar dečko i da pazim da se takve stvari više ne ponavljaju.Obećao sam joj da ne budu.U isto vrijeme,moja 2 frenda su bila na razgovoru kod pedagoga,dok za ostala 2 nisu znali tko su,ali su znali da postoje.Naime,tu se rađa još veći problem.Došli su na zadaćnice našeg razreda i otkrili su mene i još 2 frenda.Ja sam na kraju rekao da neću reći više ni riječi.Međutim,razrednica mi je rekla da će po rukopisima svejedno saznati tko je u igri i da ako priznam da će ti ljudi dobiti blaže kazne.Priznao sam,u namjeri da pomognem tim istim ljudima,da dobe manju kaznu.Od šoka sam se razbolio,dobio omanju upalu sinusa,ostao danas doma.Ljudi su u razredu posvađani,frendovi se na mene ljute jer sam ja cinkao ova zadnja dva i svi su u mene razočarani.Najprije svi frendovi,onda cijeli razred,onda i cijela škola.Ja sam odličan učenik,nikad nisam imao mrlju na ponašanju,nikad nisam napravio ništa tako loše.Sva reputacija i sve što sam gradio do onda izokrenulo mi se u 5 minuta.Ljudi iz razreda su okrenuti protiv mene.Ljdima u školi izgledam ko neki nabildani gad,krepil.Profesori će me definitivno obilježiti te će svaki moj pokret biti pod povećalom.Uvjerio m se,da su mi u ovoj situaciji najbolji prijatelji upravo moji roditelji i jedna cura,moaj cura,koja me ne osuđuje i koaj je stala iza mene.Svega sam se naslušao ovih 2 dana.Emotivno sam krhak.Glupo mi je da se ljudi iz razreda na mene ljute jer misle da sam cinkao,a nisam,fakat sam htio pomoći,a i bio sam u transu,emotivnom,tak da se nit pravilno ne sjećam što sam sve govorio dok su suze kretale u toj prostoriji,ravnateljičinom uredu.Tata mi je dao korisne savjete,pitao me,jesu li mi ti prijatelji,zapravo prijatelji?Zašto nisu priznali i stali uz mene kad mi je bilo teško.Pitao me,da su ti pravi prijatelji,misliš da bi shvatili u kakvoj si situaciji sada ili misliš da biti okrenuli leđa?Pitao me znam li da se u takvim,upravo ovakvim situacijama prijatelji poznaju.znam da je jako komplicirana situacija,da možda i ne shvaćate,ali svijet mi se ruši.Ne jedme pravilno zadnja 2 dana,strah me kontakata s ljudima...Jedini svijet podrške su mi zaista roditelji i Petra,koja se također pokazala kao prava prijateljica,stala iza mene,izrazila podršku...
    A gde su noge?

  • #2
    Re: Moj prvi veliki kiks

    bol te rac za druge... dobro ti je stari reko... prijatelj nece stat protiv tebe u takvoj situaciji... ali pretpostavljam da si jos u osnovnoj skoli posto pisete ta pisma.... u osnovnoj jedan radi sto rade svi i misle da su cool tako da ohladi malo... brzo ce ih to proc..... sad tu ljutnju i jad pretvori u bijes i u teretani hc treninzi

    Comment


    • #3
      Re: Moj prvi veliki kiks

      Svakome se desi nešto loše. Ja sam rokno u gimnaziji razred, a onda sam se prebacio u elektrotehničare, i tamo sam izbačen iz škole bio. Najvažnije ti je stati na loptu. Malo se osamiš, recimo, mene je uvijek opuštalo ujutro, onak na balkonu, fino kad sunce izađe, popiješ si kavu, zapališ jednu (ak pušiš) i gledaš kako Sunce izlazi, dolazi novi dan, nove pustolovine... i tako znaš da će izaći i dan kad ćeš riješit sve te probleme. Kasnije sam odlazio uglavnom sa psima u šetnju, nalazio vremena za razmišljanje, meditaciju... uglavnom, svako pogriješi, al nemoj dozvolit da ti to poljulja samopouzdanje... boli te *****, taj jedan događaj nije mjerilno osobnosti... prijatelji, ako su ti prijatelji, znat će da nisi takav, kakvim si se pokazao, pod tim okolnostima... ja nisam nikad imao problema s tim da ne znam kako ću dalje, šta će mi ljudi reći, kakvim će me očima gledat... boli me *****, svjestan sam svojih kvaliteta, idemo dalje...
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #4
        Re: Moj prvi veliki kiks

        Stvarno jeste sranje al procete to,nalazis se u losoj situaciji ,svi su protiv tebe al proce to nekako i kao sto rece ovaj momak iznad,svu snagu usmeri u dizanje tegova

        Comment


        • #5
          Re: Moj prvi veliki kiks

          @probeginner-3. gimze.Nažalost
          @Haus-tnx,i stari i stara su mi rekli da idemo dalje,onda idemo.Samo da trebam pokazati kolko sam jak,biti hladne glave
          A gde su noge?

          Comment


          • #6
            Re: Moj prvi veliki kiks

            u jbt bog stvarno sranje ako je 3 raz srednje.. to ti onda nisu prijatelji...

            Comment


            • #7
              Re: Moj prvi veliki kiks

              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • #8
                Re: Moj prvi veliki kiks

                Originally posted by pro_beginer
                u jbt bog stvarno sranje ako je 3 raz srednje.. to ti onda nisu prijatelji...
                Mislim da je možda prerano suditi.Vrijeme nek pokaže.Samo nisam siguran,dal da ja poduzmem prvi korak ili da čekam?Oni su ljuti na mene i smatraju da sam ja najveći kirvac.Mislim,tak i tak ljudi po školi spominju samo moje ime,a oni smatraju vjerovatno da mi se nemaju za što ispričavati.Fcked up je situacija,meni slijedi ukor,ovoj dvojici pismena,a ova dvojica koja su išla zadnja će vjerovatno dobit usmenu,mada oni kažu da to nije zato jer sam ja priznao da su i njih dvoje u igri nego da nisam priznao da ih ni nebi otkrili,a da su ih i otkrili da bi dobili istu kaznu,al da su oni povrijeđeni jer kao,prijatelji ne cinkaju.
                A gde su noge?

                Comment


                • #9
                  Re: Moj prvi veliki kiks

                  Bleso jedan šta si to napravio
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj prvi veliki kiks

                    prijatelji su tu da su ti podrska kad ih najvise trebas...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moj prvi veliki kiks

                      Originally posted by pro_beginer
                      prijatelji su tu da su ti podrska kad ih najvise trebas...
                      pravih je malo..ko ih ima 2 pravi je sritnik!
                      a pravi prijatelj ce te i kritizirat kad triba i podrzat kad triba
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj prvi veliki kiks

                        o tome pricam

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moj prvi veliki kiks

                          *****a situacija
                          trebali ste svi promisliti prije nego ucinite takvu glupost (sta ce se dogoditi ako se sazna)
                          plan B
                          jebiga
                          niste to planirali i ostvarilo se
                          ti nisi KRIV tj. kriv si isto kao i svatko drugi u razredu (koji je znao da se ta situacija dogadja)
                          a ti frendovi sto misle da si ih cinkao nek popuse racku... ohladit ce se
                          nisi ih trebao cinkati
                          najbolje bi bilo da si na sebe preuzeo svu krivicu
                          tada bi ispao heroj (medju frendovima al ne i u ocima profa)
                          sto se tice toga... ti si uradio svoj posao > ispricao si se
                          ne mozes vratiti vrijeme unatrag
                          sta je tu je
                          pod hladan tus i biž dizat utege
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moj prvi veliki kiks

                            Originally posted by Mario1707
                            *****a situacija
                            nisi ih trebao cinkati
                            Eto vidiš,ispada da je tu najveći problem.Ne mogu nikome i niakko objasniti da sam u toj situaciji bio u emocionalnom transu jer sam priznao neke intimne stvari koje možda ni nemaju veze s ovim.Ali je raska forsirala,maše mi s njihovim pismima pred očima,govori da budu dobili blaže kazne i ja sam to rekao ISKLJUČIVO zato da njih SPASIM.Ali,ne,ne mogu im to niakko objasniti
                            A gde su noge?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moj prvi veliki kiks

                              ajde dobro si prosao da si u nekoj tehnickoj skoli zbog drukanja bi vjerojatno morao mjenjat skolu. drukanje nije zdravo za zube. nemrem vjerovat da su tebe odlikasa (navodno pametan) uspjeli zastrasiti s tak bedastim ispitivanjem. i opce mi nije jasno da se profesori petljaju u tak nesto glupo. prvi put cujem da je neko zbog poruke za valentinovo dobio ukor. pa da si joj poklonio cvijet vjerojatno bi u zatvoru zavrsio.
                              i nije mi bas jasno sta se cudis tome da te svi izbjegavaju. pa drukanje je jedan od ozbiljnijih prekrsaja u tim teen godinama put do pakla poplocen je dobrim namjerama

                              ocito se skolstvo zbilja pocelo brinuti oko bullyinga sta je u neku ruku dobro ali ovo su vec gluposti.

                              e jel danas po skolama postoji jos uvijek slatanja ili se odma dobiva ukor?
                              Imam disleksiju

                              Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                              Comment

                              Working...
                              X