Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj prvi veliki kiks:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj prvi veliki kiks

    Daj tekst pisma

    Comment


    • #32
      Re: Moj prvi veliki kiks

      idemo kod vege na duhovnu obnovu
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • #33
        Re: Moj prvi veliki kiks

        trebao si malo prije razmisljat o mogucim posljedicama...
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • #34
          Re: Moj prvi veliki kiks

          Originally posted by giusseppe7777
          vege forum je bogatiji otkad si dosa ode
          +1
          Dođe mi da pređem na povrće, he, he!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #35
            Re: Moj prvi veliki kiks

            Originally posted by Mrcko
            Daj tekst pisma
            da!
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #36
              Re: Moj prvi veliki kiks

              nemaš care šta napravit sad bilo pa prošlo samo glavu gore moglo se svakom dogodit svi mi radimo gluposti bez ikakvog razloga i onda se kasnije pitamo zašto smo to napravili to je valjda jedno od "čari" mladosti vidim isto smo godište pa mogu razumit kako se sad osjećaš mene su nedavno oni koje sam smatrao kao svojom braćom izdali doduše totalno drugacija situacija ali svejedno znam kako tie je samo glavu gore,uteg u ruke i deri meni najljepša stvar kod teretane je kad uđem u unutra svi moji problemi nestanu i nemam vremena za razmišljat o njima
              Moderation in bodybuilding is a vice,moderation in discipline is failure

              Comment


              • #37
                Re: Moj prvi veliki kiks

                Ne bih rekao bas da ce se svi ljutit na tebe do kraja skolovanja. Ljude jednostavno pocne bolit ku*** nakon nekog vremena sto si ti neku dvojicu tamo "ocinkao".
                Napravio si zajeb, izvuci pouku i idemo dalje. U najgorem slucaju imas jos jednu godinu s njima i onda svatko svojim putem, i ovako se ne bi druzili poslije srednje.
                Nek' su starci i cura uz tebe i to je to .
                Nemoj ubuduce radiiti takva sranja, prevelik su teret za psihu, isto kao i laganje itd. Savjest can be a bitch
                My Karma ran over your Dogma.

                Comment


                • #38
                  Re: Moj prvi veliki kiks

                  Sve je lipo sta si prizna, ali opet mislim da nisi triba rec njihova imena, al sta je tu je, glavu gore. S menom u u 8 razredu osnovne doslovno nitko nije prica, svi su se okrenili protiv mene i posta sam predmet izrugivanja. 5 - 6 sati u skoli ne bi reka ni ric, samo bi muca osim kad bi nastavnici nesto pitali. SAvi su mislili da sam se pocea drogirat, al je bilo suprotno. Tad sam pocea trenira vise, jace i bolje nego ikad dotad, bas ono pun nakupljenog bijesa s kojim bi izdrza sve.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moj prvi veliki kiks

                    Hvala vam svima na podršci Tekst pisama neću stavljat,mislim da nije potrebno,a ionako sam većinu već zaboravio,pošto je to bilo pisano iz hira.Tnx dečki,sutra krećem u školu pa ću vidjet kako će se stvari odvijat.Spreman sam na provokacije,provociranja,mrke poglede,na sve.
                    A gde su noge?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Moj prvi veliki kiks

                      A neš ti strašnog sranja, zajebavali se i kurčili, pa su vas skužili, pa ste se usrali (a ti najviše na tom "ispitivanju") pa si sad kao cinko ove ostale papke.

                      Ak ste htjeli bit frajeri i zajebavat curu budite sad frajeri kad su vas skužili. Mislim koja je to ideja uopće ić pisat takvo neko pismo, kak ste mislili da to bude smiješno i kak se ona trebala osjećat? Eto, sad ste dobili malo tog sranja koje ste sami zakuhali. Al da ste nezreli papci svi, to stoji. No dobro ja se isto čudim, a 3. srednje, vjerojatno sam sam bio još jadniji.

                      A ovo za cinkanje da je loše je isto bullshit, ak mislim da je nešto sranje i da mi se cinkanje isplati, napravit ću to. Koji ***** mi ko može? Kaj ti mogu ti tvoji školski kolege sad?

                      Ja bi reko "jbg usro sam se i izblebeto sve, i ti bi se isto i zato ne seri sad, ovo nam je svima dobra škola a ti ako oćeš bit idiot budi". Ili kaj, zabrinjavat se dalje kaj će neko mislit o tebi?

                      Niko nije umro. Reci curi "sorry bio sam budala" (jer realno jesi), "sad to kužim i neću više". Ona će valjda reć ok.

                      Reci tim frendovima "sorry usro sam se i izblebeto sve" (jer realno jesi), "sad to kužim i neću više". Ak će te i dalje podjebavat onda su idioti i nisu ti prijatelji i boli te q kaj misle ionako. Dobro ti je da si to ovako saznao, a ne nekad kad će ti nešto stvarno bitno bit na kocki.
                      lift BIG, eat BIG, get BIG

                      Comment


                      • #41
                        Re: Moj prvi veliki kiks

                        +1
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Moj prvi veliki kiks

                          Originally posted by Doomeo
                          A neš ti strašnog sranja, zajebavali se i kurčili, pa su vas skužili, pa ste se usrali (a ti najviše na tom "ispitivanju") pa si sad kao cinko ove ostale papke.

                          Ak ste htjeli bit frajeri i zaje...at curu budite sad frajeri kad su vas skužili. Mislim koja je to ideja uopće ić pisat takvo neko pismo, kak ste mislili da to bude smiješno i kak se ona trebala osjećat? Eto, sad ste dobili malo tog sranja koje ste sami zakuhali. Al da ste nezreli papci svi, to stoji. No dobro ja se isto čudim, a 3. srednje, vjerojatno sam sam bio još jadniji.

                          A ovo za cinkanje da je loše je isto bullshit, ak mislim da je nešto sranje i da mi se cinkanje isplati, napravit ću to. Koji k.... mi ko može? Kaj ti mogu ti tvoji školski kolege sad?

                          Ja bi reko "jbg usro sam se i izblebeto sve, i ti bi se isto i zato ne seri sad, ovo nam je svima dobra škola a ti ako oćeš bit idiot budi". Ili kaj, zabrinjavat se dalje kaj će neko mislit o tebi?

                          Niko nije umro. Reci curi "sorry bio sam budala" (jer realno jesi), "sad to kužim i neću više". Ona će valjda reć ok.

                          Reci tim frendovima "sorry usro sam se i izblebeto sve" (jer realno jesi), "sad to kužim i neću više". Ak će te i dalje podjebavat onda su idioti i nisu ti prijatelji i boli te q kaj misle ionako. Dobro ti je da si to ovako saznao, a ne nekad kad će ti nešto stvarno bitno bit na kocki.
                          Totalno se slažem.Danas sam bio u školi i vidio da se pola razreda srdi na mene.Frendovi koji sjede sa mnom u klupi su se premjestili od iza kao da smrdim.Nismo progovorili ni jednu jedinu riječ.Ne razumiju i ne mogu se staviti u moju poziciju.A ovo za frajerisanje to ko da si mi uzeo riječi iz usta,danas sam nekim ljudima pojasnio upravo to-dok sam bio frajer kad su se sranja dešavala,sad ću biti frajer dok ta ista sranja sam gutam i svjestan sam svih posljedica i to ću odgurat muški.Kriva mi je još jedna stvar,a to je da sam od drugih ljudi po školi saznao da su me osudili,svi zajedno,okrenuli pola razreda protiv mene.U njihovim sama očima sad cinkaroš,izdajica,sebičnjak koji gleda da spasi najviše svoju guzicu.To me iskreno najviše zaboljelo jer će sad vrijeme pokazat ko je spreman baciti 3 godine druženja uz vjetar,a ko će neke stvari shvatiti.
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Moj prvi veliki kiks

                            Ovo je stvarno nevjerovatno.Dečki sad hoću da im se isrpičam.Pazite,oni hoće da se ja njima ispričam.
                            A gde su noge?

                            Comment


                            • #44
                              Re: Moj prvi veliki kiks

                              ispricaj se i amen...

                              Comment


                              • #45
                                Re: Moj prvi veliki kiks

                                Originally posted by pro_beginer
                                ispricaj se i amen...
                                Apsolutno ne.Da samo znaš kaj govore protiv mene.Pa znaš kaj.I bi se ispričal,ali nemam za kaj,fakat nemam.Duša mi je čista,savjest mi je čista.Neki ljudi iz razreda po fejsbuku mogu pisati da sam izdajica,da sam ih sve zajebal,uspostavljene su neke veze kvaziprijateljsvta u razredu,ljudi koji su se još ovaj tjedan mrzili sad su se urotili protiv mene.Ovi dečki bježe od krivice i priklonili su se većini razreda i blate me.Jedan dečko okreće priču,nonstop,govori kak sam ja dvoličan,da glumim,govore da nemrem pofarbati cijeli razred itd.mislim pa to mi je i smiješno i žalosno u isto vrijeme.Otkud ljudima snage da se tak ponašaju?
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X