Announcement

Collapse
No announcement yet.

Michael Jackson - odlazak kralja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Michael Jackson - odlazak kralja

    Moja najdraža:

    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #32
      Re: Michael Jackson - odlazak kralja

      Meni jedna od najboljih:

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: Michael Jackson - odlazak kralja

        Originally posted by vege
        Michael je super i pravi genije. Najbolji mi je ipak Off The Wall album, a posebno istoimena pesma, ima refren koji mi uvek uliva pozitivnu energiju i oraspoloži me uvek bez greške
        http://www.youtube.com/watch?v=Xrd3l...ature=youtu.be
        Micheal je veliki talenat bio, ali izgleda se upetljao previše sa illuminatima, pa je hteo da im se otrgne i to je bio ujedno njegov kraj. Ubili su ga iluminati, kao i Tupaca, Kurta Cobaina i mnoge druge. Isto će da se desi i sa ledy Gagom ako otkaže poslušnost. Googlajte malo MIchaela i imena koja sam naveo + illuminati...
        Sve priče oko Michaela kako siluje decu, itd su bile izmišljene kako bi ga uništili, ali nisu mogli da pobede njegov talenat i ljubav fanova, pa su morali da ga koknu, da ne bi previše pričao o onome o čemu ne sme javnost da sazna.
        Jako si me zainteresirao u vezi ovoga sa iluminatima i povezanosti sa smrću glazbenih zvijezda kroz povijest. Baš sam proučavao vezu između smrti Kurt Cobaina i iluminata i zaprepastio sam se sa onim što sam pročitao i otkrio. To ću postati u drugoj temi da ne kvarim ovu.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #34
          Re: Michael Jackson - odlazak kralja

          Originally posted by Dalibor
          Originally posted by vege
          Michael je super i pravi genije. Najbolji mi je ipak Off The Wall album, a posebno istoimena pesma, ima refren koji mi uvek uliva pozitivnu energiju i oraspoloži me uvek bez greške
          http://www.youtube.com/watch?v=Xrd3l...ature=youtu.be
          Micheal je veliki talenat bio, ali izgleda se upetljao previše sa illuminatima, pa je hteo da im se otrgne i to je bio ujedno njegov kraj. Ubili su ga iluminati, kao i Tupaca, Kurta Cobaina i mnoge druge. Isto će da se desi i sa ledy Gagom ako otkaže poslušnost. Googlajte malo MIchaela i imena koja sam naveo + illuminati...
          Sve priče oko Michaela kako siluje decu, itd su bile izmišljene kako bi ga uništili, ali nisu mogli da pobede njegov talenat i ljubav fanova, pa su morali da ga koknu, da ne bi previše pričao o onome o čemu ne sme javnost da sazna.
          Jako si me zainteresirao u vezi ovoga sa iluminatima i povezanosti sa smrću glazbenih zvijezda kroz povijest. Baš sam proučavao vezu između smrti Kurt Cobaina i iluminata i zaprepastio sam se sa onim što sam pročitao i otkrio. To ću postati u drugoj temi da ne kvarim ovu.

          da samo razjasnim: nisam ja skroz ubeđen u to, uvek ostavljam mesta i da me neko uveri u suprotno, ali ovo sve deluje kao veoma uverljivo objašnjenje za mnoge pojave na muzičkoj, a i globalnoj svetskoj sceni (politika, kultura, itd)...
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #35
            Re: Michael Jackson - odlazak kralja


            Comment


            • #36
              Re: Michael Jackson - odlazak kralja

              Moja top 5 ljestvica:
              1.Bilie Jean
              2.Smooth criminal
              3.Beat it
              4.Dirty Diana
              5.Earth song

              Sto se tice danasnje pop scene to je sve da Bog sacuva.Samo neka golotinja ko u balkanskim narodnjacima.Npr Lady Gaga fura se na MJ i glumi neke njegove pokrete i pokusava da njeni spotovi budu koliko toliko s porukom kao od MJ ali naravno to nikada nece moci...
              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

              Comment


              • #37
                Re: Michael Jackson - odlazak kralja

                Earth song, svaki put me natjera na suze, pogotovo ako gledam spot.

                Comment

                Working...
                X