Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta slušate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Šta slušate?

    Originally posted by redthunder View Post
    jedan od bolji dj-eva,al jednostavno nije moj đir.I ja sam cuo da je napravio ogroman šou na Zrcu proslog ljeta.I meni je hardwell isto numero Uno i nerazumijem kako se onaj klaun Guetta uspio naci ispred njega
    ja sam bio tamo, imam i snimke ali nisu bas neke kvalitete ono kisa pljusti,vjetar u pm, a vani pun rac ljudi plese ovo ono, nesto sto treba jednostavno dozivjeti dobro nakon nekih sat, sat i pol je prestala ali svakako ONO NESTO

    Comment


    • Re: Šta slušate?

      Originally posted by pro_beginer View Post
      ja sam bio tamo, imam i snimke ali nisu bas neke kvalitete ono kisa pljusti,vjetar u pm, a vani pun rac ljudi plese ovo ono, nesto sto treba jednostavno dozivjeti dobro nakon nekih sat, sat i pol je prestala ali svakako ONO NESTO
      To je dozivljaj.Al ja ipak cekam Hardwella u Splitu,taj covjek uvijek ima vrhunski nastup i dovede atmosferu do teskog usijanja.Koje god live nastupe da sam gledao svaki je bio malo je reci vrhunski.Evo ovaj zadnji u Miamiu je bio savrsenstvo,ako bude upola tako u Splitu bit cu sretan.

      Comment


      • Re: Šta slušate?

        meni jedino zao dok je bilo ono na rivi sta nisam iso, taman sam u rogoznici bio u ono vrijeme. ove godine ponavljamo zrce 101%

        Comment


        • Re: Šta slušate?

          Originally posted by pro_beginer View Post
          meni jedino zao dok je bilo ono na rivi sta nisam iso, taman sam u rogoznici bio u ono vrijeme. ove godine ponavljamo zrce 101%
          jel to zrce bude kobasa party ili se nade sto zena ?
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • Re: Šta slušate?

            previse kobasa za moj ukus haha vecina zena su sponzoruse ili su sa deckom, ali nade se i koja "normalna" uz malo muke

            Comment


            • Re: Šta slušate?



              opuštanje lagano..
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: Šta slušate?

                http://www.youtube.com/watch?v=kIBeYoP9Wi0
                i utezi letaju po teretani haha

                Comment


                • Re: Šta slušate?

                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: Šta slušate?


                    fenomenalan live set,odlazak(ako im je vjerovati) u stilu najbolje house skupine ikad.Bas mi je zao sto vise necu imati prilike gledati ove njihove *****e live setove i uzivati u novoj muzici koju rade no tako izgleda treba biti.Odlucili su svak svojim putem ici i graditi karijeru i vjerujem da ce svaki od njih uspjet,osim toga to su vec dokazala sva trojica.
                    Last edited by redthunder; 06-04-13, 21:34.

                    Comment


                    • Re: Šta slušate?

                      posto ima ovih sto su gledali ultra...sad vam je stream asot 600-a

                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: Šta slušate?

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        posto ima ovih sto su gledali ultra...sad vam je stream asot 600-a

                        Koji je ovo dj sad?

                        Comment


                        • Re: Šta slušate?

                          posti imaju 4 stage-a ovdje mozete birati koji cete slusati (samo zvuk)

                          http://asot.crossmediaventures.com/area3/mp3.asp


                          138 za momke koje vole jace stvari i vise old school trance




                          edit: ^^toplo preporucujem 138 stage, FUARK!
                          Originally posted by redthunder View Post
                          Koji je ovo dj sad?
                          omnia
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: Šta slušate?

                            http://www.youtube.com/watch?v=TjSF9...ature=youtu.be

                            Comment


                            • Re: Šta slušate?

                              Comment


                              • Re: Šta slušate?



                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X