Announcement

Collapse
No announcement yet.

04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

    neznam jesam li spominjao, ali moja velika ljubav je elektronska glazba i bavim se dj-ingom nekih 3-4 godine..ovom sam prilikom htio najavit ovaj humanitarni party,na kojem nastupam, za sve one koji vole tu vrstu muzike..pa eto, nadam se da ce bar neko doc i dat doprinos za izgradnju te rampe za invalide...bit ce urnebes nema druge
    dakle,

    Petak, 04-09-2009

    UČINI PRAVU STVAR

    Nakon spektakularnog partyja na Baćama organiziranog u čast dviju splitskih legendi - Dina i Borisa Dvornika, koji je ostao upamćen kao najveći party ikada održan u Hrvatskoj, Splićane očekuje još jedan nezaboravan tulum, ovaj put humanitarnog karaktera. Udruga osoba s invaliditetom Split (UOSIS) 4. rujna organizira humanitarni party kojem je cilj prikupljanje novca za kupnju dizalice za spuštanje u more nepokretnih i teško pokretnih osoba s invaliditetom na plaži Bačvice.

    Bina će bit kod kafića Žbirac, centralno postavljena.

    Line-Up:

    Pero FullHouse
    Ivan Komlinović
    Edy C.
    Pille
    Lushi
    Miro
    Malix
    Djolaja
    Merry
    Okac
    Juri Paik

    Cijena ulaza: 30 kn

    Start: 20h
    End: 04h

    koga zanima detaljnije o akciji:
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/ ... fault.aspx

  • #2
    Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

    Lijepo.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

      U elektronici sam vec preko 15 godina i na sve bitne partije idem. Takodjer volim poslusati lokalnme Dj-eve, ali nazalost necu biti u st 04.09.
      Pille mi je daleko najbolji nas DJ-
      Btw ako netko slucajno moze nabaviti Silicone Soul iz Makarske 15.08 bio bi jako zahvalan jer Pero nije organizirao pa ne mogu do toga doc.

      Svima koji idu zelim dobru zabavu i naravno puno dobre mjuze
      Zene meni kazu Rambo ti si Car

      Comment


      • #4
        Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

        je istina, pille je vrh...i kao dj i kao producent!

        Comment


        • #5
          Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

          Isao bi cesce u Djunglu da nema one nadrogirane djece od 17.godina. Al eto sad sam u Zg a ovdje ima punooooo dobrih partya.
          Malik ako naletis na Silikonce iz Makarske sjeti me se
          Zene meni kazu Rambo ti si Car

          Comment


          • #6
            Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

            silikonci su ti ove godine 15.08. bili u splitu u o'hari i pero je bio organizator...
            a sto se tice nadrogirane djece riga mi se od tih prizora i steta sto se na racun takvih cijela ta scena generalizira i svi koji vole el.muziku su automatski drogasi ...

            Comment


            • #7
              Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

              Originally posted by Malik
              silikonci su ti ove godine 15.08. bili u splitu u o'hari i pero je bio organizator...
              a sto se tice nadrogirane djece riga mi se od tih prizora i steta sto se na racun takvih cijela ta scena generalizira i svi koji vole el.muziku su automatski drogasi ...
              15.08 bio u Ohari ali 14.08 bili u Makarskoj ( opet bio ) , samo sta je svirka u Makarskoj bila 10 puta bolja, Pero ih je dovuka u O'haru ali 14.08 je bio sa Derrick Mayom u Sibeniku, tako da nema snimku iz Makarske . Kapisi
              Zene meni kazu Rambo ti si Car

              Comment


              • #8
                Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

                sad da, falio si datum bio..

                Comment


                • #9
                  Re: 04-09-2009 - Učini pravu stvar @ Bačvice

                  Da, primjetio sam sada. all riiiiiiight
                  Zene meni kazu Rambo ti si Car

                  Comment

                  Working...
                  X